Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Importerzy piwa - komentarze

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • meduzka
    Junior
    • 03-2007
    • 17

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika johnking2 Wyświetlenie odpowiedzi
    a mnie się wydaje , że ten szef z Belgium Best może gadać pierdoły , dlatego poczekajmy i zobaczymy co się wydarzy, bądż co bądż Duńska to dla niego konkurencja.
    A ja Wam mówię że raczej koniec Duńskiej, źródło raczej moje jest wiarygodne - Zofmar, Pomorska 116 - szef ma dobry kontakt z p. Erykiem z Belgium Best

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23805

      #32
      Czyli informacja pochodzi od konkurencji Bardzo prosiłbym przed upublicznianiem takich wiadomości aby weryfikować je bezpośrednio u źródła!
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • Atiman
        Junior
        • 11-2008
        • 26

        #33
        strona browary-belgijskie jest nieaktywna czyli jednak upadli, wielka szkoda, mieli taką ofertę która mnie interesowała

        Comment

        • Atiman
          Junior
          • 11-2008
          • 26

          #34
          ART nie wiesz kto oferuje piwa które były przedstawione i opisane na stronie browary-belgijskie.pl

          Comment

          • kopyr
            Senior
            • 06-2004
            • 9475

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Atiman Wyświetlenie odpowiedzi
            ART nie wiesz kto oferuje piwa które były przedstawione i opisane na stronie browary-belgijskie.pl
            Belgium's Best z Wrześni ma sporą część ich asortymentu.
            blog.kopyra.com

            Comment

            • muzealnik
              Senior
              • 09-2007
              • 141

              #36
              Atiman-ie!
              Czy to Ty stoisz za piwnym sklepem na Wilczyńskiego.
              Jeśli tak to szepnij ze dwa słowa.
              Ten sklep to wielka nadzieja Olsztyna
              coś z piwem zrobić... próbuję

              Comment

              • Atiman
                Junior
                • 11-2008
                • 26

                #37
                Niestety nie, miałem w planach otworzyć sklep ale na to trzeba mieć kasę i lokum ( za sam wynajem lokum śpiewają niezłe stawki ), pozatym olsztyn to piwne zadup... nie ma tu nic..... wiekszość ludzi pije piwo tylko po ty by sie w głowie zakręciło ( tz. masówki )

                Co do Belgium Best, rozmawiałem z nimi, nie maja Lindemans, poza tym ceny....

                browary belgijskie miały dobre ceny, i ciekawą ofertę piw, szkoda że nie mozna skontaktować sie z nimi, mail nie aktywny

                Comment

                • kopyr
                  Senior
                  • 06-2004
                  • 9475

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Atiman Wyświetlenie odpowiedzi
                  , pozatym olsztyn to piwne zadup... nie ma tu nic.....
                  Nie ma też konkurencji. Idealna sytuacja. Oczywiście otwarcie sklepu to nie jest bułka z masłem i łatwo można kasę utopić, ale to o czym piszesz jest akurat na plus, a nie na minus.

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Atiman Wyświetlenie odpowiedzi
                  Co do Belgium Best, rozmawiałem z nimi, nie maja Lindemans, poza tym ceny....

                  browary belgijskie miały dobre ceny, i ciekawą ofertę piw, szkoda że nie mozna skontaktować sie z nimi, mail nie aktywny
                  Weź pod uwagę, że od ostatniej jesieni kurs euro poszybował pod niebiosa, teraz sytuacja powoli się normuje, ale jeszcze daleko do kursu przy jakim startowały Browary Belgijskie. Także z cenami niestety trzeba się oswoić.
                  Last edited by kopyr; 21-07-2009, 11:57.
                  blog.kopyra.com

                  Comment

                  • muzealnik
                    Senior
                    • 09-2007
                    • 141

                    #39
                    Zatem właściciel sklepu PIWA REGIONALNE na ulicy Wilczyńskiego dalej poszukiwany!
                    Dziwne - mimo, że Wilczyńskiego to wielka ulica na wielkim osiedlu - sklep piwny jest zaskoczeniem.
                    Wszyscy w Olsztynie szukają tego typu przybytków raczej w centrum (Stare Miasto, ew. Piłsudskiego).
                    Mnie to jednak cieszy, bo bedę miał bliżej - martwi mnie tylko jak długo..... oby długo.
                    coś z piwem zrobić... próbuję

                    Comment

                    • nynek
                      Senior
                      • 11-2007
                      • 274

                      #40
                      Niestety Jaroty nie są idealnym miejscem na taki sklep. Miejmy nadzieję, że wytrzyma długo.

                      Comment

                      • Atiman
                        Junior
                        • 11-2008
                        • 26

                        #41
                        Chyba osobiście przejade się do Belgii po piwo, zrobię zapas i przy okazji połączę to z wycieczką żeby w polsce nie było porządnego importera, dziś kontaktowałem się z dwoma importerami, u jednego na stronie internetowej widnieje napis importer piw i win, to telefonie okazało się że oni od dwóch lat sprzedają tylko wina , a drugi może wkrótce przyśle mi to co oferuje... normalnie musiałem wypic piwo kozicowe aby wyrównać ciśnienie krwi

                        Comment

                        • darekd
                          PremiumUżytkownik
                          • 02-2003
                          • 12205

                          #42
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Atiman Wyświetlenie odpowiedzi
                          Chyba osobiście przejade się do Belgii po piwo, zrobię zapas i przy okazji połączę to z wycieczką żeby w polsce nie było porządnego importera, dziś kontaktowałem się z dwoma importerami, u jednego na stronie internetowej widnieje napis importer piw i win, to telefonie okazało się że oni od dwóch lat sprzedają tylko wina , a drugi może wkrótce przyśle mi to co oferuje... normalnie musiałem wypic piwo kozicowe aby wyrównać ciśnienie krwi
                          Skoro piszesz, że Olsztyn to piwne.... to chyba nie myślisz, że wyżyjesz ze sprzedaży piwa z najwyższej /też cenowo/ półki?

                          Comment

                          • Atiman
                            Junior
                            • 11-2008
                            • 26

                            #43
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekd Wyświetlenie odpowiedzi
                            Skoro piszesz, że Olsztyn to piwne.... to chyba nie myślisz, że wyżyjesz ze sprzedaży piwa z najwyższej /też cenowo/ półki?
                            Jak nie sprubuje to nigdy sie nie dowiem, jeśli ktoś widzi róznice w piwie robionym z naturalnych składników które lezakuje kilka m-cy a masówką która służy jedynie do zalania pały, odmówi sobie sześciu dla jednego dobrego...

                            na razie muszę poczekac, pozbierać fundusze do skarbonki

                            Comment

                            • darekd
                              PremiumUżytkownik
                              • 02-2003
                              • 12205

                              #44
                              Na rynku pojawiają się ciekawe czeskie piwa, powoli niemieckie, są importerzy. Może warto też pomyśleć o propozycji krajowych browarów, które w Olsztynie nie są zbyt dostępne. W każdym razie powodzenia

                              Comment

                              • Maggyk
                                Szara Adminiscjencja
                                • 05-2004
                                • 5615

                                #45
                                Post reklamowy i posty z nim zwiazane zostaly usuniete.

                                Ps. Nie mam polskich znakow.
                                Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                                Piwo domowe -
                                Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                                Reklama w BROWARZE
                                PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎