Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mapy Piwne - spis

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13949

    #31
    Będzie, ale póki co nie mam chwili wolnej.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19159

      #32
      Domyślam się, że praca zajmuje. Inne rejony nie są tak opóźnione, a w sumie bliskie, więc liczyłem, że pójdzie gładko. Nic na siłę, ale czekam.

      Comment

      • becik
        Senior
        • 07-2002
        • 14999

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
        Będzie, ale póki co nie mam chwili wolnej.
        Rozumiem opóźnienie kilkudniowe, kilkutygodniowe ale nie kilkumiesięczne. Ja też nie mam na nic czasu ale prośby o porządki w browarze robię co najwyżej z kilkudniowym opóźnieniem. W sumie dodanie jednego browaru na tydzień (oczywiście przykład ekstremalny) nie powinno nastręczyć wielu roboczogodzin. Nie piszę tego Pendragonie złośliwie tylko nie chcę aby uaktualnienia na mapie polskich browarów pojawiały się tak jak wiadomości na stronie czołowej browar.biz, a widzę, że do tego to zmierza.
        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13949

          #34
          A czego ci brakuje na mapie polskich browarów? O tę dbam regularnie.
          Nie mam czasu na zagranicę. Ale nawet i tutaj coś robię, tyle że wg własnego powiedzmy "widzimisię".
          Last edited by Pendragon; 07-08-2018, 07:48.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19159

            #35
            Brakuje browarów w restauracji "Zielone Wzgórze", schronisku Biskupia Kopa oraz w Pałacu Spiż z planowanych.

            Comment

            • e-prezes
              Senior
              • 05-2002
              • 19159

              #36
              Pendi, mapa polskich browarów, która stanowi część twoich map z linku stopce nie działa pod andkiem. Na urlopie miałem problem z tym. Posiłkowałem się adresami na b.biz, ale na mapie jest to w sposób obrazowy.
              Last edited by e-prezes; 13-09-2018, 14:12.

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13949

                #37
                E-prezesie, melduję wykonanie zadania. Białorus została zaktualizowana.
                Jedno pytanie - Staromiejski chyba wyprowadził się z Mińska?

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • abernacka
                  Senior
                  • 12-2003
                  • 10836

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                  E-prezesie, melduję wykonanie zadania. Białorus została zaktualizowana.
                  Jedno pytanie - Staromiejski chyba wyprowadził się z Mińska?
                  Zapewniam Ciebie, że nie! Zresztą, przecież naniosłem nową lokalizaje tego browaru na twojej mapie.
                  Piwna turystyka według abernackiego

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13949

                    #39
                    No właśnie o to naniesienie się pytam.
                    Zatem są 2 browary należące do Вендинг Групп?
                    Wg tej strony https://catalog.pivo.by/brewery/st-pivovar w 2016 sprzęt przeniesiono z вул. Ціміразева 123/2 do wsi Королев Стан.
                    Last edited by Pendragon; 06-10-2018, 08:16.

                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    • abernacka
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 10836

                      #40
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                      No właśnie o to naniesienie się pytam.
                      Zatem są 2 browary należące do Вендинг Групп?
                      Wg tej strony https://catalog.pivo.by/brewery/st-pivovar w 2016 sprzęt przeniesiono z вул. Ціміразева 123/2 do wsi Королев Стан.
                      A następnie przeniesiono sprzęt ponownie do Mińska. ps. Mają jeden browar.
                      Piwna turystyka według abernackiego

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13949

                        #41
                        A wiesz kiedy wrócili na stare śmieci?

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19159

                          #42
                          Browar to nie kuchenka mikrofalowa czy zmywarka, którą można sobie ot tak przenosić. Nawet na Białorusi! Tam też są legalizacje i urzędowe zgody. Produkcja musiałaby być wyłączona na pewien okres czasu (m.in. tanki zwolnione). Co skutkowałoby przejściowym brakiem piwa.
                          Przeniesienie poza miasto było spowodowane tym, że graniczne możliwości browaru wg. dostawcy w tamtym miejscu zostały wyczerpane. Tym bardziej, że w szczytowym okresie grupa posiadała 6 lokali (jeden na pewno już nie istnieje) i przyjmowała jeszcze kontraktowców. Jeśli Abernacka widział fizycznie browar w starym miejscu to oznacza wg. mnie, że nie został w całości przeniesiony. Owszem kontraktowcy przenieśli się do nowo powstałych browarów, ale jest to nadal duża sieć lokali o sporym zejściu piwa. Ja bym trzymał na mapie oba browary do czasu wyjaśnienia sprawy.
                          Last edited by e-prezes; 06-10-2018, 19:45.

                          Comment

                          • abernacka
                            Senior
                            • 12-2003
                            • 10836

                            #43
                            Jak "jeśli"? I jak w starym miejscu.?

                            Fotki browaru opublikowałem na moim blogowym profilu na FB, pod koniec maja, gdy goscilem w tym czasie na Białorusi.
                            Piwna turystyka według abernackiego

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19159

                              #44
                              Ja tam nie byłem, więc fizycznie własnymi oczyma go nie widziałem. Odkąd się dowiedziałem, że przenieśli się poza miasto nawet tam nie jeździłem, by sprawdzić, czy jest - bo po co skoro Białorusini twierdzili, że się przeniósł.
                              Słowa "jeśli" używa się, gdy nie jest się czegoś pewnym, a ja akurat pewnym nie jestem, bo go nie widziałem. W czym problem?
                              Na czym opierasz przekonanie, zmierzające do pewności, że tego poza miastem nie ma. Może w ogóle nie istniało a historia o przeniesieniu była marketingowym chłytem mającym na celu zmylenie e-prezesa.

                              Comment

                              • e-prezes
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 19159

                                #45
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                                A wiesz kiedy wrócili na stare śmieci?
                                Dobra, poddaje się! Wg. RB w styczniu 2016 przeniesiony poza Mińsk. Powrót w końcu 2017.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎