Mapy Piwne - spis

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • anteks
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wcempura Wyświetlenie odpowiedzi
    Strona powstała na podstawie kolekcji etykiet z wypitych piw. Gdzieś musiałem zaznaczyć sobie na przykład BroKreację, w 2015 roku robili piwo w Szczyrzycu. Zostawiam tak jak jest, mam już sposób na zaznaczenie browarów na mapie jako kontraktowe ale zajmie to trochę czasu .
    To ze Szreniawą był by duuuży problem

    Leave a comment:


  • wcempura
    replied
    Strona powstała na podstawie kolekcji etykiet z wypitych piw. Gdzieś musiałem zaznaczyć sobie na przykład BroKreację, w 2015 roku robili piwo w Szczyrzycu. Zostawiam tak jak jest, mam już sposób na zaznaczenie browarów na mapie jako kontraktowe ale zajmie to trochę czasu .

    Leave a comment:


  • anteks
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wcempura Wyświetlenie odpowiedzi
    Zaznaczenie browarów kontraktowych to świadomy wybór. Planuję zrobić na mapie legendę, ale to może kiedyś.
    Jaki sens jest zaznaczac browary w prywatnych mieszkaniach w bloku czy też skrytka/ biurko?

    Leave a comment:


  • wcempura
    replied
    Zaznaczenie browarów kontraktowych to świadomy wybór. Planuję zrobić na mapie legendę, ale to może kiedyś.

    Leave a comment:


  • wcempura
    commented on 's reply
    Już poprawione - dziękuję za zwrócenie uwagi.
    To pewnie nie jedyny błąd

  • anteks
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wcempura Wyświetlenie odpowiedzi
    To ja też chciałem pochwalić się swoją mapą piwną.
    Mapa zawiera znaczniki miejsc z których posiadam "eksponaty" - etykiety z piw które wypiłem (w większości) oraz podstawki pod piwo.
    Mapa browarów - Wojtek Cempura - kolekcja etykiet piwnych i podstawek pod piwo. (mojepiwo.com)
    Znaczniki sa w miejscach gdzie sa laptopy kontraktowców Za miastem możesz zmienić na Rumianek

    Leave a comment:


  • Prusak
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika wcempura Wyświetlenie odpowiedzi
    To ja też chciałem pochwalić się swoją mapą piwną.
    Mapa zawiera znaczniki miejsc z których posiadam "eksponaty" - etykiety z piw które wypiłem (w większości) oraz podstawki pod piwo.
    Mapa browarów - Wojtek Cempura - kolekcja etykiet piwnych i podstawek pod piwo. (mojepiwo.com)
    Twoja mapa jest ładna, ale ma jedną wadę: zaznaczyłeś na niej kontraty jako browary funkcjonujące w miejscach, w których nigdy nie było stacjonarnego zakładu.

    Leave a comment:


  • wcempura
    replied
    To ja też chciałem pochwalić się swoją mapą piwną.
    Mapa zawiera znaczniki miejsc z których posiadam "eksponaty" - etykiety z piw które wypiłem (w większości) oraz podstawki pod piwo.
    Mapa browarów - Wojtek Cempura - kolekcja etykiet piwnych i podstawek pod piwo. (mojepiwo.com)

    Leave a comment:


  • Prusak
    replied
    Co do mapy Polski: z tym browarem Pełne Kufle z Kolna to chyba za wcześnie. Natomiast wszystko wskazuje, że warzą w Mstowie.

    Leave a comment:


  • pawlosek12
    replied
    Kiedy aktualizacja puby,sklepy z piwem.

    Leave a comment:


  • darekd
    replied
    Świetna robota

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    14 lat minęło.... Jutro rocznica opublikowania mojej pierwszej mapy

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
    Zrobiłem mapę browarów czeskich. Mam nadzieję, że jest kompletna, jeśli nie (lub są błędy), to poproszę o uwagi, a naniosę poprawki. Źródłem jest strona piwni.info, stąd dane lokacyjne, data powstania, wielkość produkcji, logo, strona www i mail.
    Legenda jest obok mapy , ale może i tutaj ją przytoczę:
    * - na zółto - minibrowary
    * - na błękitno - małe i średnie
    * - na buraczkowo - wielkie molochy koncernowe

    Mapka wygląda tak jak na załaczonym obrazku, aby z niej skorzystać należy kliknąć w ten link

    Leave a comment:


  • kosher
    replied
    Miłe słowa od Kopyra o mapach Pendragona :-)

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    Na twoich mapach Azji Azerbejdżan jest jak biała karta. Tylko odsyłacz do RB.

    Leave a comment:


  • e-prezes
    replied
    Pendi, looknij na mapę Rumunii czy nie ma jakichś zmian. Tu stan ze stycznia 2021 Map – Beerologique

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X