Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwneczechy.wordpress.com czyli szlakiem małych i średnich czeskich browarów

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • docent
    Senior
    • 10-2002
    • 5205

    Piwneczechy.wordpress.com czyli szlakiem małych i średnich czeskich browarów

    Dziś skończyłem wrzucać materiały na witrynę Piwne Czechy dokumentującą moje podróże po czeskich browarach. Zamieszczone wpisy obejmują okres mniej więcej od 2007 roku, gdyż dopiero wtedy zacząłem wykorzystywać cyfrówkę. Opisałem prawie połowę czeskich browarów, pozostałe mam udokumentowane na odbitkach analogowych, których raczej nie będę skanować. A najpiękniejsze jest to, że zapewne nigdy nie będzie sytuacji, by w danej chwili mieć zaliczone wszystkie browary w Czechach, gdyż ciągle powstają nowe!
    Zapraszam zatem do odwiedzenia strony!
    Last edited by docent; 01-07-2011, 11:09.
    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
    . Opisałem prawie połowę czeskich browarów, pozostałe mam udokumentowane na odbitkach analogowych, których raczej nie będę skanować.
    a szkoda
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎