Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwna kartografia

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13950

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
    Włochy:
    Niesamowite - aż tyle tego mają!?

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi

      no żesz.....
      ale ból, w zeszłym roku byłem w Taorminie na Sycylii i do głowy mi nie przyszło, że meksykańska knajpa, którą tam widziałem była browarem restauracyjnym...
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • kopyr
        Senior
        • 06-2004
        • 9475

        Czy można by wydzielić jakieś miejsce, gdzie byłyby wylinkowane wszystkie mapy, coś takiego jak Seta zrobił z wątkami piwowarskimi, bo mapy Czech się naszukałem ostro.

        W ogóle to jest tak dobrze zrobione, ze kwalifikowałoby się na stronę główną, ale wiadomo, ze nie od razu Kraków zbudowano.
        blog.kopyra.com

        Comment

        • zgroza
          Senior
          • 03-2008
          • 3597

          http://www.browar.biz/forum/showpost...&postcount=107 do tamtego momentu. Warto sobie założyć konto w google maps i zapisywać odpowiednie mapy.
          Lotna ekspozytura browaru

          Też Was kocham.

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13950

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kopyr Wyświetlenie odpowiedzi
            Czy można by wydzielić jakieś miejsce, gdzie byłyby wylinkowane wszystkie mapy, coś takiego jak Seta zrobił z wątkami piwowarskimi, bo mapy Czech się naszukałem ostro.
            Mapę Czech masz w mojej sygnaturce jakby co.

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              W przygotowaniu mapa browarów rumuńskich, ok 40 sztuk, w ostatnich latach zamknięto w Rumunii ok 70 browarów, głównie małych powstałych w latach 90-tych ubiegłego wieku.
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              • kopyr
                Senior
                • 06-2004
                • 9475

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zgroza Wyświetlenie odpowiedzi
                http://www.browar.biz/forum/showpost...&postcount=107 do tamtego momentu. Warto sobie założyć konto w google maps i zapisywać odpowiednie mapy.
                Wspaniała rada! Pycha!
                blog.kopyra.com

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13950

                  To jak tak a propo chcę zapytać o lokalizację Bartka w Cieślach. Pod koniec maja być może tam bym mógł zajechać, no ale nie wiem, gdzie dokładnie to jest. Mapa polskich browarów pokazuje .. pole Dlatego proszę Was o dokładniejszy namiar.


                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • browariat
                    Member
                    • 04-2010
                    • 46

                    To te zabudowania po drugiej stronie drogi, przy lesie.
                    Na skrzyżowaniu w Kajewie jest też drogowskaz do browaru.
                    pzdr

                    Comment

                    • Pendragon
                      Senior
                      • 03-2006
                      • 13950

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika browariat Wyświetlenie odpowiedzi
                      To te zabudowania po drugiej stronie drogi, przy lesie.
                      Na skrzyżowaniu w Kajewie jest też drogowskaz do browaru.
                      pzdr
                      Dzięki! Rozumiem, że chodzi o pierwsze zabudowania na północny wschód od zaznaczonego punktu na mapie?
                      A od 11-tki droga jest asfaltowa, czy lepiej jechać przez Pleszew - Kajew?

                      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                      Comment

                      • browariat
                        Member
                        • 04-2010
                        • 46

                        Tak. A od 11'tki asfalt (wąski), droga idzie obok browaru także trudno minąć
                        pzdr
                        Aha, Bartka leją też w ogródku piwnym przy ul. Podmiejskiej w Kaliszu.

                        Comment

                        • radom
                          Junior
                          • 10-2007
                          • 15

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                          To jak tak a propo chcę zapytać o lokalizację Bartka w Cieślach. Pod koniec maja być może tam bym mógł zajechać, no ale nie wiem, gdzie dokładnie to jest. Mapa polskich browarów pokazuje .. pole Dlatego proszę Was o dokładniejszy namiar.

                          http://maps.google.com/maps/ms?ie=UT...90895&t=h&z=14
                          poprawiłem, czy teraz dobrze wskazuje?

                          Comment

                          • browariat
                            Member
                            • 04-2010
                            • 46

                            OK

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13950

                              Uaktualniłem mapkę Czech. Doszły 4 minibrowary, przy czym jeden z nich zaliczyłem do małych (błękitny kolor), bo nie ma wyszynku na miejscu.
                              Tym samym w Czechach stale działających jest 125 browarów, z czego 74 to te najmniejsze, restauracyjne.

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • Pendragon
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 13950

                                Dodałem 126-ty - filię Permona w Sokolovie.
                                Jeśli o którymś zapomniałem - dajcie znać.

                                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎