Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwna kartografia

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Bombadil13
    • 05-2005
    • 2479

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
    A co do tego, co próbowałeś - to jestem w małym szoku
    Co Ty gadasz, dla Ciebie wszystko co czeskie jest genialne.
    Poszukuję

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13950

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bombadil13 Wyświetlenie odpowiedzi
      Co Ty gadasz, dla Ciebie wszystko co czeskie jest genialne.
      Nieprawda to jest. Są browary czeskie, których piw nie lubię i nie mam tu na myśli koncernów.
      Zresztą chodziło o samą dostępność tych piw w postaci beczkowej.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • Bombadil13
        • 05-2005
        • 2479

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
        Są browary czeskie, których piw nie lubię i nie mam tu na myśli koncernów.
        Teraz to ja jestem w szoku. Gratuluję postępów sensorycznych
        Poszukuję

        Comment

        • zgroza
          Senior
          • 03-2008
          • 3597

          Prośba do modów o poprawienie w spisie map Szwajcarii z moich dwóch map (trochę nieaktualne) na http://bov.ch/beer/swissmaps.html. Najbardziej kompetentne lokalne źródło.
          Lotna ekspozytura browaru

          Też Was kocham.

          Comment

          • Pendragon
            Senior
            • 03-2006
            • 13950

            Z okazji Sylwestra przekazuje prezent w postaci ukończenia (no prawie) mapy knajp w Pradze. Z ponad 1500 lokali (-ów?) wybrałem około 350. Ponieważ Czesi to najwidoczniej straszni bałaganiarze, nieprzywiązujący wagi do wpisywania poprawnej lokalizacji, do zrobienia pozostaje jeszcze popracowanie nad tym, co ma być na stronie pierwszej, a co na drugiej, ale to już po nowym roku.

            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

            Comment

            • Rzeszowiak
              Piwny Radykał
              • 04-2009
              • 1596

              W wolnej chwili proponowałbym uaktualnić na mapie polskich pubów Rzeszów. W tym zakresie mapa jest delikatnie mówiąc nieaktualna

              Comment

              • Pendragon
                Senior
                • 03-2006
                • 13950

                A czego brakuje w Rzeszowie, bo nie bardzo rozumiem? Ostatnią aktualizację robiłem miesiąc temu, a nie licząc Kuźni najnowsze informacje o innych miejscach pochodzą z lipca.

                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                Comment

                • Rzeszowiak
                  Piwny Radykał
                  • 04-2009
                  • 1596

                  W zasadzie to mój błąd, nie doczytałem. Ale te poniedziałki z czeskim filmem to już nieaktualne. Zamiast tego odbywają się pokazy warzenia piwa. Pozdrawiam.

                  Comment

                  • Pendragon
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 13950

                    Dla własnej wygody, w celu umieszczenia linku w stopce, powtarzam tu adresy do map z knajpami w Czechach.

                    01 Liberecky K.

                    02 Kralove-Hradecky K.

                    03 Pardubicky K.

                    04 Olomoucky K.

                    05 Moravskoslezsky K.

                    06 Zlinsky K.

                    07 Jihomoravsky K.

                    08 Kraj Vysocina

                    09 Jihocesky K.

                    10 Plzensky K.

                    11 Karlovarsky K.

                    12 Ustecky K.

                    13 Stredocesky K.

                    14 Praha

                    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                    Comment

                    • ariusz
                      Senior
                      • 06-2009
                      • 484

                      Mapa piwna - Baden-Württemberg: aktualizacja

                      1) Adlerbrauerei Götz z miasta Geislingen an der Steige: w roku 2010 browar ten oglosil upadlosc.

                      2) Hofbräuhaus Hatz z miasta Rastatt - w roku 2010 polaczyl sie ten browar z browarem Moninger z Karlsruhe. W roku 2011 Sudhaus z browaru Hatz zostal przetransportowany do Karslruhe, od tamtego roku w Karlsruhe sa warzone wspolnie piwa Hatz i Moninger. W centrum Rastatt stoi jeszcze pusty budynek bylego browaru Hatz, co sie z nim stanie, jeszcze nie wiadomo, jest wiele koncepcji zagospodarowanie tego budynku.

                      3) Browar restauracyjny (od 2010): "Braustüble", 74343 Kleinsachsenheim, Adolfstraße 9, http://www.michelbraeu.de/

                      4) Browar resturacyjny Sudhaus w miescie Ludwigsburg nie istnieje ale ... dokladnie w tym samym miejscu powstal browar restauracyjny "Brauhaus am Solidutenplatz" (http://www.brauhaus-ludwigsburg.de). Nowy wlasciciel, nowe piwa ??? Wlasciciel konkurencyjnego browaru restauracyjnego "Brauerei zum Rossknecht" tez z Ludwigsburga to bardzo bliska rodzina wlasciciela "Brauhausu am Solidutenplatz". Ktos mi powiedzial: teraz wszystkie piwa warzone sa w Rossknechcie! Nie sprawdzilem tego jeszcze!!!

                      5) Adlerbrauerei Föhr z miasta Ehingen-Rißtissen. "Ostatnie warzenie" w roku 2011, aktualnie sa w sprzedarzy resztki z tego "warzenie". Nieoplacalnosc wg wlasciciela tego browaru doprowadzila do zamkniecia tego browaru

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13950

                        Mapa browarów zamkniętych od roku 1945.
                        Wszelkie uwagi proszę pisać w temacie specjalnie dla tej mapy założonym.
                        (http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=96615)

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • abernacka
                          Senior
                          • 12-2003
                          • 10838

                          Zaktualizowałem mapę Estonii
                          Piwna turystyka według abernackiego

                          Comment

                          • karol1000
                            Senior
                            • 09-2007
                            • 1823

                            przypadkiem trafiłem na taka oto mapę knajp w Pradze, rewelacja jak dla mnie

                            Mapa zbudowana na bazie ze strony beerborec.cz
                            Świetna opcją jest to ze można zaznaczyć piwo które chcemy spróbować a na mapie pokazują się tylko knajpy które to piwo maja w ofercie (albo przynajmniej mialy w ofercie)
                            LP

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13950

                              Zrobiłem własną wersję piwnych Włoch.
                              Brakuje dużych browarów. Lokalizacje też nie są dokładne. Z czasem mapa powinna być dokładniejsza, liczę tu na Waszą pomoc.

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • Sokół83
                                szynkarz
                                • 12-2004
                                • 1598

                                O kutwa! Jestem w szoku. W przeliczeniu na mieszkańca wypadają chyba lepiej niż w Czesi.
                                Z INNEJ BECZKI

                                www.fotopolska.eu

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎