Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Moja wymarzona knajpa w Warszawie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darekd
    PremiumUżytkownik
    • 02-2003
    • 12201

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
    Boją sie że nie sprostają wymogom naszych podniebień i obsmarujemy ich tutaj zanim się jeszcze otworzą
    aaaaa, nie otwierają bo się boją, na pocieszenie mają to, że ja już niestety nie jestem często w Opolu

    Comment

    • Feti
      Senior
      • 10-2010
      • 801

      Wiecie, kto to jest dorobkiewicz? To jest taki gość, który serwuje tylko śmierdzącego szmatą Kasztelana za 6 pln, wie doskonale, że piwo jest zepsute, ale ma w 4 literach higienę , bo klienci i tak kupią. Doskonale sobie zdaję sobie sprawę, że nie kupie w szynku Kasztelana za 1.78 jak w sklepie, gdyż właściciel nigdy nie sprzeda takiej ilości, żeby mu się przy tak małej marży troszkę zarobiło, ale niech będzie miał trochę tej etyki pracy. Każdy "biznesmen" działający bez podstawowych zasad moralnych jest dorobkiewiczem. I to nie jest socjalizm. Jakiś Noteckie z butelki za 5 pln jest ok, ale przeterminowane Noteckie za 5 pln z butelki to już zwykłe świństwo.

      Comment

      • pioterb4
        Senior
        • 05-2006
        • 4322

        Trudno żebyśmy odnosili się kolego do miejsca, którego jeszcze nie widzieliśmy na własne oczy.
        Planowane otwarcie według zapewnień czeskiej baszty to druga połowa stycznia, nie mniej jednak zapowiedzi czeskiej baszty brzmią dla mnie interesująco.
        Szef kazął ci to powtarzać co 3-4 posty i powielać pierwszy post?

        Comment

        • darekd
          PremiumUżytkownik
          • 02-2003
          • 12201

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika chmielak1 Wyświetlenie odpowiedzi
          i Tambora, to są w zamówieniu w Czechach. Jeżeli dojadą całe i zdrowe, to będą.
          poniżej 10 zł? i jak będziecie je rozlewać?

          Comment

          • darekd
            PremiumUżytkownik
            • 02-2003
            • 12201

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
            Pewnie tak Potraviny z hospodą im się pomyliły..
            Jest zasadnicza różnica między terminem:

            "pivní sklep" a "sklep piwny"

            Comment

            • rohozecky
              PremiumUżytkownik
              • 11-2008
              • 1837

              Jasne, uwzględniam to. W tym wypadku zdecydowanie chodziło o "sklep piwny"
              ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

              Comment

              • Piwosz306
                Senior
                • 10-2007
                • 214

                Już chyba 3 razy było powiedziane, że w najprawdopodobniej w drugiej połowie stycznia
                Nie ma co się niecierpliwić. Jak będzie to na pewno nam o tym powiedzą. Również liczę na jakieś dobre piwo lane, mam nadzieję inne niż Staropramen, Zlatopramen, Pilsner czy Budweiser, bo to żadna nowość. Cena 10zł to wg mnie jak najbardziej przyzwoita cena za dobre piwo w centrum Warszawy.

                Comment

                • Mason
                  Senior
                  • 02-2010
                  • 3280

                  W Białymstoku otworzyli właśnie knajpę w czeskich klimatach.
                  I co najważniejsze: "- Obecnie mamy pięć rodzajów piwa beczkowego, ale w najbliższym czasie będzie już osiem – mówi właściciel. – Jest to oryginalne czeskie piwo."
                  Co prawda jak widać na zdjęciach piwo jest nalewane po polsku do szklanek zamiast po czesku do kufli (choć mają też kufle litrowe), ale leją. A piwo butelkowe to tylko uzupełnienie oferty. We Wrocławiu można, w Białymstoku można a w stolicy jakoś nie można...

                  JEDNO PIVKO NEVADI!

                  Comment

                  • kamillo723
                    Junior
                    • 10-2009
                    • 3

                    piwo

                    Kolego podoa ma nie byc tam piwa lanego tylko same butelki!!!

                    Comment

                    • Piwosz306
                      Senior
                      • 10-2007
                      • 214

                      "Docelowo intencją Czeskiej Baszty jest także podawanie piwa z beczki" - to chyba -kolego- znaczy, że będą jednak piwa z beczki, nie?

                      Comment

                      • podswierkiem
                        Senior
                        • 11-2010
                        • 796

                        Tylko kwestią istotną dla "toczenego" piwa jest to, kiedy ten cel zostanie osiągnięty ...i czy w ogóle?
                        "Ruszaj się Bruno, idziemy na piwo;
                        Niechybnie brakuje tam nas!
                        Od stania w miejscu niejeden już zginął,
                        Niejeden już zginął kwiat!"

                        Comment

                        • chmielak1
                          Member
                          • 01-2011
                          • 31

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
                          Bywasz w Vinklu? Lokal na końcu Warszawy z piwem za 9 zeta nie jest dla ciebie kolejną frajerownią?
                          Udałem się w związku z pochlebnymi uwagami kolegi rahozecky do Vinkla i niestety ku mojemu rozczarowaniu zastałem tam co następuje:
                          1. Po pierwsze różowe kolory ścian, fortepiany, porcelanowe figurki aniołków oraz czerwoną tapicerkę - brrrr - ale to można przeboleć gdyby był złoty płyn w godnym wyborze.
                          2. Mogłem zatem wybrać z kija tylko zubr-a jasnego (zakupiłem go, zdecydowanie jednak za mocno schłodzonego i nagazowanego) albo z butelki primatora bezalkoholowego i ciemnego zubr-a i to wszystko.

                          Przejechalem całą Warszawę, żeby się rozczarować więc panie rahozecky nie wprowadzaj forumowiczów w błąd, że jest spoko, że lokal jest warty uwagi. Niestety lokal jest mierny a miałem nadzieję.

                          Comment

                          • kibi
                            Senior
                            • 07-2004
                            • 1875

                            A nie przejechałbyś się do Białegostoku? Ciekaw jestem recenzji lokalu, o którym pisał Mason.

                            Comment

                            • pioterb4
                              Senior
                              • 05-2006
                              • 4322

                              Akurat Vinkiel jak na stolycę jeszcze może być.
                              Udałem się w związku z pochlebnymi uwagami kolegi rahozecky do Vinkla i niestety ku mojemu rozczarowaniu zastałem tam co następuje:
                              Od "może być" do pochlebstwa jest jeszcze daleka droga.

                              Comment

                              • chmielak1
                                Member
                                • 01-2011
                                • 31

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kibi Wyświetlenie odpowiedzi
                                A nie przejechałbyś się do Białegostoku? Ciekaw jestem recenzji lokalu, o którym pisał Mason.
                                Właśnie mam zamiar hrrrr.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎