Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ogródek piwny z dyskoteka....

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • harnas1993
    Junior
    • 02-2011
    • 13

    Ogródek piwny z dyskoteka....

    Witam. Mam zamiar otworzyc z kolega ogródek piwny z dyskoteką na wakacje. Ze strony prawnej jest juz załatwiony. Mam takie pytanie... na jakich warunkach browar daje ławki, stoliki, parasole itd?? Tzn. ile piwa trzeba wybrac miesięcznie i ile mozna od nich dostac takich stolików i parasoli. Prosze o szybką odpowiedz..
  • anteks
    maruda
    • 08-2003
    • 10737

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika harnas1993 Wyświetlenie odpowiedzi
    Witam. Mam zamiar otworzyc z kolega ogródek piwny z dyskoteką na wakacje. Ze strony prawnej jest juz załatwiony. Mam takie pytanie... na jakich warunkach browar daje ławki, stoliki, parasole itd?? Tzn. ile piwa trzeba wybrac miesięcznie i ile mozna od nich dostac takich stolików i parasoli. Prosze o szybką odpowiedz..
    Zapytaj w browarze, szybko
    Last edited by anteks; 28-02-2011, 22:28.
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • pioterb4
      Senior
      • 05-2006
      • 4322

      #3
      Witam. Mam zamiar otworzyc z kolega ogródek piwny z dyskoteką na wakacje(...)
      Mam nadzieje, że nie w Bydgoszczy...

      Comment

      • jacer
        Senior
        • 03-2006
        • 9875

        #4
        Podpisujesz cyrograf krwią i dają co chcesz. Byle tylko knajpa nie nazywała się Rzym.

        Nie znam sie, ale tak odrazu to chyba nie dają, no chyba, że to reprezentacyjne miejsce np. Rynek. Zaprzyjaźnionej knajpie dali marne trzy stoliki po iluś tam latach. Najpierw musisz się wykazać.
        Last edited by jacer; 28-02-2011, 22:39.
        Milicki Browar Rynkowy
        Grupa STYRIAN

        (1+sqrt5)/2
        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
        No Hops, no Glory :)

        Comment

        • fuliano
          Senior
          • 07-2010
          • 1825

          #5
          no to moja propozycja Tucher===>

          Alians s.j., wyłączny dystrybutor niemieckiego piwa Tucher w Polsce, chce rozszerzyć dystrybucję poprzez nawiązanie kontaktu z właścicielami hurtowni alkoholi oraz gastronomami.

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23782

            #6
            No proszę, a w BrowarBizie to nie chcieli się oficjalnie pokazać, tylko grupę partyzancką wysłali
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • harnas1993
              Junior
              • 02-2011
              • 13

              #7
              ,,fuliano'' ten link co mi podałes jest zaje....;] dzieki
              Kiedys 3 lata temu była dyskoteka w namiocie to w kazdy weekend jednego dnia było po 1200 osób a piwa schodziło tyle ze sie w głowie nie miesci z tad mój pomysł Pisalismy z kolega na email browaru ale nikt nic nie odpisuje....

              Comment

              • pioterb4
                Senior
                • 05-2006
                • 4322

                #8
                Może ja mam słabą wyobraźnię, ale Tucher ze swoimi piwami kiepsko mi się komponuje z klimatami dyskotekowymi i obrotem rzędu 1200 osób/weekend.

                Comment

                • Mason
                  Senior
                  • 02-2010
                  • 3280

                  #9
                  A Tucher Cola Weizen? Z tym, że on kiepsko trzepie, bo ma ledwie marne 2,6% alk
                  JEDNO PIVKO NEVADI!

                  Comment

                  • pioterb4
                    Senior
                    • 05-2006
                    • 4322

                    #10
                    No to już prędzej. Tylko w nazwie są trzy niepolskie słowa co w związku z brakiem reklam i mozliwości podchwycenia wymowy u speakera może wywołać kilka nieporozumień. Poza tym ciemne, a przecież wiadomo, że prawdziwi imprezowicze i bywalcy klubów ciemnego nie piją bo to obciach.

                    Comment

                    • harnas1993
                      Junior
                      • 02-2011
                      • 13

                      #11
                      Własnie...:/ wolał bym cos pokroju Żywiec, Tyskie, Lech... Pisałem e-maile do browaru ale nikt nie odpisuje....

                      Comment

                      • Cooper
                        Senior
                        • 11-2002
                        • 6055

                        #12
                        Zapytaj Heńka. Przywiezie ci fajne, modne i światowe piwo dla lanserów. Ich Mariolkom w białych kozaczkach z kolei pewnie jakiegoś Desperat ... znaczy Desperadosa lub Freeq'a
                        A tak już (tylko nieco) poważnej :z tego co piszesz wynika że chcesz iść na max-komerchę i to rozumiem. Odpadają więc piwa niszowe, liczy się przerób i niewybredny klient pijący to co każe mu reklama. Pozostają Ci więc tylko koncerniaki. Jeśli masz dobrą lokalizację to nie powinieneś mieć problemów z ich pozyskaniem. Uważaj tylko bo jak się już przyczepią to pewnie będzie się ich ciężko Ci pozbyć niczym chodnikowej niespodzianki zeskrobywanej butem o brzeg krawężnika. Powodzenia.
                        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23782

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika harnas1993 Wyświetlenie odpowiedzi
                          Własnie...:/ wolał bym cos pokroju Żywiec, Tyskie, Lech... Pisałem e-maile do browaru ale nikt nie odpisuje....
                          Dostają setki listów dziennie od poszukiwaczy bezpłatnego wyposażenia, to się nie dziw
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • pioterb4
                            Senior
                            • 05-2006
                            • 4322

                            #14
                            Najlepiej to jechać do Kauflanda, kupić zgrzewkę Tatry i sprzedawać piwo w puszce. Szkła myć nie trzeba, piwo pije się na stojaka przy barze, słomka gratis do tego i mamy polskie Las Vegas.

                            Comment

                            • harnas1993
                              Junior
                              • 02-2011
                              • 13

                              #15
                              ,,Cooper'' własnie o to mi chodzi Nikt nie ruszy jakiegos nieznanego piwa tylko bedzie pił takie jakie pija wszyscy i jakie jest na topoie choć tak naprawde jest nie dobre.
                              ,,pioterb4'' ciekawe czy w kauflandzie mi sprzedadzą po hurtowej cenei i dadzą wyposarzenie..... od razu wiadomo ze nie a na tym mi zalezy bo jak nie dostane tego od browaru to bede musiał swoją kase wyłozyc a piwo i tak bede musiał kupic za ta samą cene.

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎