Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ogródek piwny z dyskoteka....

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Feti
    Senior
    • 10-2010
    • 801

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
    Najlepiej to jechać do Kauflanda, kupić zgrzewkę Tatry i sprzedawać piwo w puszce. Szkła myć nie trzeba, piwo pije się na stojaka przy barze, słomka gratis do tego i mamy polskie Las Vegas.
    W łamerykańskich filmach widać, że w Polsce to rozbestwienie jest. W szkle piją. Wszak światły piwosz, jak w Juesej to pije z butelki ( na filmach pokazujom) i aż z zachwytu kwiczy. Zrobić łamerykańską diskoteckę.
    Last edited by Feti; 01-03-2011, 16:42.

    Comment

    • Mason
      Senior
      • 02-2010
      • 3280

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
      Poza tym ciemne, a przecież wiadomo, że prawdziwi imprezowicze i bywalcy klubów ciemnego nie piją bo to obciach.
      No i wyszła moja karygodna nieznajomość trendów...

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika harnas1993 Wyświetlenie odpowiedzi
      Własnie...:/ wolał bym cos pokroju Żywiec, Tyskie, Lech... Pisałem e-maile do browaru ale nikt nie odpisuje....
      Jeśli piszesz do nich z taką samą starannością jak posty na forum, to się nie dziwię że nie odpisują... Ortografia nie powoduje raka, interpunkcja też nie szkodzi
      Last edited by Mason; 01-03-2011, 16:48.
      JEDNO PIVKO NEVADI!

      Comment

      • Cooper
        Senior
        • 11-2002
        • 6055

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pioterb4 Wyświetlenie odpowiedzi
        Najlepiej to jechać do Kauflanda, kupić zgrzewkę Tatry i sprzedawać piwo w puszce. Szkła myć nie trzeba, piwo pije się na stojaka przy barze, słomka gratis do tego i mamy polskie Las Vegas.
        No tak ale żeby było światowo to Tatra musi być w longneck'ach 355 ml i najlepiej z limonką na szyjce
        Last edited by Cooper; 01-03-2011, 16:53. Powód: a tak lubie se edycić, a co ?!
        Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
        1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

        Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

        Comment

        • pioterb4
          Senior
          • 05-2006
          • 4322

          #19
          ciekawe czy w kauflandzie mi sprzedadzą po hurtowej cenei i dadzą wyposarzenie..... od razu wiadomo ze nie a na tym mi zalezy bo jak nie dostane tego od browaru to bede musiał swoją kase wyłozyc a piwo i tak bede musiał kupic za ta samą cene.
          W kauflandzie masz Tatrę za 2,20 w lokalu opychasz ją za 6 zł i masz przebitkę jak arabski szejk.

          Przedmówcy napisali CI, że żeby otrzymać wyposażenie knajpy to albo trzeba mieć rewelacyjną lokalizację albo troszkę się już zasłużyć. Po co inwestować w cudzy lokal skoro właściciel i tak weźmie piwo CP, KP lub GŻ? szansa wylosowania bez wykładania stolików i innych pierdółek wynosi 33,(3)%.

          Comment

          • zgoda
            Senior
            • 05-2005
            • 3516

            #20
            Pomijając fakt, że takich rzeczy nie załatwia się "mailem", tylko "telefonem" i potem "osobiście".
            Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

            Comment

            • harnas1993
              Junior
              • 02-2011
              • 13

              #21
              Przecierz nie bede jechał 200-300km do browaru zapytac jakie warunki mi zaproponuja.....
              Tatra nie bedzie sie sprzedawala bo jest piwem tanim i tak jak ktos wczesniej napisał piwem mało prestirzowym. Co myslicie o Perle Lubelskiej? Browar jest połozony nie daleko mnie i piwo nawet smaczne......

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23799

                #22
                Bardzo Cię proszę, sprawdzaj co wysyłasz w świat, choćby pod kątem błędów ortograficznych. Jeśli masz z tym kłopot, są do tego narzędzia choćby w przeglądarce.

                Skontaktowanie się z browarem celem uzyskania numeru do jego przedstawiciela na dany region nie wymaga znajomości teorii kwantowej.
                Last edited by ART; 01-03-2011, 20:38.
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • harnas1993
                  Junior
                  • 02-2011
                  • 13

                  #23
                  Nie moge pisac inaczej bo mam polsko rosyjska klawiature i nie da sie pisac polskich znaków.

                  Comment

                  • Cooper
                    Senior
                    • 11-2002
                    • 6055

                    #24
                    Czy ktoś Ci Harnaś sprawdził tego maila do browaru przed wysłaniem ?

                    Tatra będzie się sprzedawała bo jest "w telewizji" więc jest strasznie dobra. Jeśli jest za mało prestiżowa to dowalisz marżę i będzie droga a więc będzie miała prestiż. Fachowo nazywa się to "pozycjonowanie cenowe" i praktykują to koncerny
                    Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                    1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                    Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                    Comment

                    • TomX
                      Senior
                      • 09-2004
                      • 1035

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika harnas1993 Wyświetlenie odpowiedzi
                      Nie moge pisac inaczej bo mam polsko rosyjska klawiature i nie da sie pisac polskich znaków.
                      To jakim cudem napisałeś "Ó"
                      Piwo, góry, jaskinie... tego mi trzeba!

                      I Ty bądź bohaterem w swoim domu - zostań piwowarem domowym! :)

                      Comment

                      • harnas1993
                        Junior
                        • 02-2011
                        • 13

                        #26
                        Bo czasem pisze z telefonu ale i on nie wszystkie znaki wysyła tak jak powinien. Nie znacie mojego regionu. U nas Tatre pija zule...

                        Comment

                        • pioterb4
                          Senior
                          • 05-2006
                          • 4322

                          #27
                          Wymiesza się z sokiem i będzie git.

                          Comment

                          • anteks
                            maruda
                            • 08-2003
                            • 10738

                            #28
                            No to tylko heniek lub Lech premium
                            Mniej książków więcej piwa

                            Comment

                            • harnas1993
                              Junior
                              • 02-2011
                              • 13

                              #29
                              Nie oplaca sie i tak bo beczkowe wychodzi taniej. Co myslicie o piwie PERLA?

                              Comment

                              • kishar
                                Senior
                                • 10-2003
                                • 1691

                                #30
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika harnas1993 Wyświetlenie odpowiedzi
                                Bo czasem pisze z telefonu ale i on nie wszystkie znaki wysyła tak jak powinien. Nie znacie mojego regionu. U nas Tatre pija zule...
                                A to może ujawnij gdzie będzie ten lokal.. w jakim mieście.
                                Ale najbardziej lansiarski to będzie i tak pewnie jakiś heniek czy carlsberg bo to
                                przecież najlepsze piwo z zachodu

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎