Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ogródek piwny z dyskoteka....

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pioterb4
    Senior
    • 05-2006
    • 4322

    #31
    To ty chcesz być szynkarzem i Ty powinieneś się znać na piwnym rynku. My to jesteśmy tylko małymi, szarymi konsumentami. I na dyskoteki pić piwo raczej nie chadzamy.

    Comment

    • harnas1993
      Junior
      • 02-2011
      • 13

      #32
      Własnie dlatego was pytam co o tym sądzicie bo to tacy konsumenci jak Wy beda tam przychodzic. Mieszkam na wsi a imprezy beda w małym miescie połozoym 15 km ode mnie.

      Comment

      • anteks
        maruda
        • 08-2003
        • 10738

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika harnas1993 Wyświetlenie odpowiedzi
        Własnie dlatego was pytam co o tym sądzicie bo to tacy konsumenci jak Wy beda tam przychodzic. Mieszkam na wsi a imprezy beda w małym miescie połozoym 15 km ode mnie.
        Oj zapewniam Cie że jesteś w błędzie
        Mniej książków więcej piwa

        Comment

        • podswierkiem
          Senior
          • 11-2010
          • 796

          #34
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika harnas1993 Wyświetlenie odpowiedzi
          Własnie dlatego was pytam co o tym sądzicie bo to tacy konsumenci jak Wy beda tam przychodzic. (...)
          Jak My?
          To ja proszę o lane Naturalne Niefiltrowane Gościszewo i do tego Toten Hosen.
          "Ruszaj się Bruno, idziemy na piwo;
          Niechybnie brakuje tam nas!
          Od stania w miejscu niejeden już zginął,
          Niejeden już zginął kwiat!"

          Comment

          • jacer
            Senior
            • 03-2006
            • 9875

            #35
            hehe, no właśnie, że my tam nie będziemy przychodzić. To już szybciej na onecie znajdziesz swoją klientele.
            Milicki Browar Rynkowy
            Grupa STYRIAN

            (1+sqrt5)/2
            "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
            "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
            No Hops, no Glory :)

            Comment

            • pioterb4
              Senior
              • 05-2006
              • 4322

              #36
              Poczytaj forum i zobacz jaka linia ideologiczna jest tu wyznawana i jakie piwa cieszą się tu popularnością. Potem porównaj nasze gusta z preferencjami swoich ziomali i wyciągnij wnioski. Myślę że prędko dostrzeżesz kilka rozbieżności

              Comment

              • kishar
                Senior
                • 10-2003
                • 1691

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika harnas1993 Wyświetlenie odpowiedzi
                Własnie dlatego was pytam co o tym sądzicie bo to tacy konsumenci jak Wy beda tam przychodzic. Mieszkam na wsi a imprezy beda w małym miescie połozoym 15 km ode mnie.
                To jak małomiasteczkowo-wiejski target ma być celem Twego biznesu, to zdecydowanie
                wal do żywca, dadzą Ci super lansiarskiego Heńka albo Desperadosa w super premium aspirujących butelkach co bardzo poprawia wizerunek pijących te marki a oprócz tego mają w swej ofercie inne marki pozwalające na zaspokojenie potrzeb mnie wymagającego klienta (np. tańsze piwo z beczki )

                Comment

                • harnas1993
                  Junior
                  • 02-2011
                  • 13

                  #38
                  hehe no moze i tak. Wybiore sie w tym tyg. do jednego z browarów i zobaczymy jak potocza sie negocjacje.

                  Comment

                  • skitof
                    Senior
                    • 11-2007
                    • 2478

                    #39
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika harnas1993 Wyświetlenie odpowiedzi
                    Własnie dlatego was pytam co o tym sądzicie bo to tacy konsumenci jak Wy beda tam przychodzic. Mieszkam na wsi a imprezy beda w małym miescie połozoym 15 km ode mnie.
                    lol

                    Comment

                    • harnas1993
                      Junior
                      • 02-2011
                      • 13

                      #40
                      Dzwonilem i zgadnijcie jakie wyposarzenie mi zaproponowali za sprzedanie 3000l piwa miesiecznie... 3 kompletne parasole z lozami. Przecierz tyle piwska to w miesiac w markecie nie pojdzie a oni tylko 3 stoliki chcą dac. Zalosne...

                      Comment

                      • jacer
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 9875

                        #41
                        hehe, nie mówiłem
                        Milicki Browar Rynkowy
                        Grupa STYRIAN

                        (1+sqrt5)/2
                        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                        No Hops, no Glory :)

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23799

                          #42
                          Uważaj, chcą Cię wydymać!
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • harnas1993
                            Junior
                            • 02-2011
                            • 13

                            #43
                            chyba ich po***lo ze pojde na cos takiego. Trzeba ponegocjowac z Lechem i Zywcem. Do takiej ilosci piwa to powini mi co najmiej namiot na 400 osob dac wtedy nie musiał bym swojego kupowac W koncu to +- 3000l piwa bedzie schodzic. A moze i wiecej....

                            Comment

                            • Cooper
                              Senior
                              • 11-2002
                              • 6055

                              #44
                              Przeca to tylko 10 kratek dziennie przy codziennym wyszynku. Tyle to drużyna harcerska wypija na zbiórce.
                              Powiedz im że inaczej będziesz sprzedawał "niszówki"
                              Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                              1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                              Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                              Comment

                              • pioterb4
                                Senior
                                • 05-2006
                                • 4322

                                #45
                                Właśnie, postrasz ich że zrobisz tam przyczółek browar.bizu to zmiękną od razu i dadzą Ci wszystko co chcesz

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎