Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ogródek piwny z dyskoteka....

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • harnas1993
    Junior
    • 02-2011
    • 13

    #46
    Nie no wy sobie jaja robicie a ja serio mowie... Piwa bedzie schodzic nawet wiecej bo np. przy liczebnosci 1000 osob w sobote i niedziele to niech tylko połowa ludzi wypije 2 piwa to juz jest 500 l czyli 1000 tygodniwo. Z doswiadczenia wiem ze na dwuch sie nie konczy a wiec piwa bedzie schodzic wiecej.

    Comment

    • docent
      Senior
      • 10-2002
      • 5205

      #47
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika harnas1993 Wyświetlenie odpowiedzi
      Z doswiadczenia wiem ze na dwuch sie nie konczy a wiec piwa bedzie schodzic wiecej.
      Zgadza się. Ja poniżej sześció na dysce nie schodzę
      Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
      Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
      Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
      Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

      Comment

      • kishar
        Senior
        • 10-2003
        • 1691

        #48
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika harnas1993 Wyświetlenie odpowiedzi
        Nie no wy sobie jaja robicie a ja serio mowie... Piwa bedzie schodzic nawet wiecej bo np. przy liczebnosci 1000 osob w sobote i niedziele to niech tylko połowa ludzi wypije 2 piwa to juz jest 500 l czyli 1000 tygodniwo. Z doswiadczenia wiem ze na dwuch sie nie konczy a wiec piwa bedzie schodzic wiecej.
        Ale browar też, chce zarobić anie dawać Ci całe wyposażenie lokalu, nie licz na namiot na 400 osób to za duży wydatek i za długo by się browarowi zwracał nawet jakbyś te 1000 piw sprzedawał w tydzień, myślisz że jaki mają na tym zysk jakieś kokosy

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎