Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Śląsk - beczka piwa - nie koncerniaka?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • juventinio
    Junior
    • 09-2013
    • 17

    Śląsk - beczka piwa - nie koncerniaka?

    Witam, za miesiąc ślub, właśnie dogadujemy temat piwa. Oczywiscie wszyscy poza mna chca zwykle tyskie klasyczne (lane). Cena za 30 l keg - 180 zl + 150 zl kaucja. Dostepne od reki.

    Ja jednak mam troche odmienne zdanie na ten temat. Chcialbym cos mniej komercyjnego. Wymyslilem sobie Raciborskie.

    Pytanie do Was gdzie mozna dostac Raciborskie? Ewentualnie cos innego z pilsow. Chodzi mi o hurtownie na Slasku. Z gory dziekuje za jakies namiary. Mozecie tez podac mniej wiecej cene, zebym wiedzial jak to wyglada.
  • WojciechT
    Senior
    • 09-2012
    • 2546

    #2
    Piwa w plastikowych kegach z Kormorana są dostępne w Makro albo Sellgrosie.

    Ponadto byłem niedawno na weselu, gdzie podawano piwo z Majera (minibrowar w Gliwicach) z beczki. Efekt: przez pierwsze dwie godziny goście weselni, zamiast tańczyć czy się integrować, kotłowali się przy kranie z piwem
    Last edited by WojciechT; 24-07-2014, 19:48.

    Comment

    • lump
      Member
      • 12-2005
      • 38

      #3
      zadzwoń jutro po 9
      792088234

      Comment

      • tucher_pl
        Junior
        • 03-2012
        • 1

        #4
        TUCHER

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika juventinio Wyświetlenie odpowiedzi
        Witam, za miesiąc ślub, właśnie dogadujemy temat piwa. Oczywiscie wszyscy poza mna chca zwykle tyskie klasyczne (lane). Cena za 30 l keg - 180 zl + 150 zl kaucja. Dostepne od reki.

        Ja jednak mam troche odmienne zdanie na ten temat. Chcialbym cos mniej komercyjnego. Wymyslilem sobie Raciborskie.

        Pytanie do Was gdzie mozna dostac Raciborskie? Ewentualnie cos innego z pilsow. Chodzi mi o hurtownie na Slasku. Z gory dziekuje za jakies namiary. Mozecie tez podac mniej wiecej cene, zebym wiedzial jak to wyglada.
        Witam.
        Proponuje bawarskie piwo Tucher.
        kontakt 609220118

        Comment

        • Rycho_128
          Senior
          • 03-2007
          • 1039

          #5
          Nic konkretnego nie powiem, ale moim skromnym zdaniem Raciborskie może się wydać weselnikom za słodkie, bo takie w istocie jest. Ale - pewno to i lepszy wybór niż Tyskie... Może warto poszukać innego?
          Gdański Browar WaRy
          Gdański Browar WaRy w BrowarBizie
          Piwo z kufla smakuje lepiej :)///Mniej karmelu...

          Comment

          • WojciechT
            Senior
            • 09-2012
            • 2546

            #6
            Ale już chyba po ślubie

            Comment

            • gobong
              Senior
              • 04-2005
              • 658

              #7
              browar-redan.pl Nie reklamuje nikogo i niczego, kolega pyta odpowiadam. Przyszło na myśl, wpisałem w przeglądarkę, podaje adres. Oferują się z obsługą wesel, urodzin. Na załęskiej hałdzie była hurtownia z piwami w tym i czeskimi także w beczkach. Wilcza 14 , Katowice , hurtownia czeskich piw.

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎