Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Import piw niemieckich - proszę o opinie.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darekd
    PremiumUżytkownik
    • 02-2003
    • 12202

    #31
    Najlepszy wybór mają chłopaki z:

    To miejsce na prezentacje hurtowni z dobrym piwem oraz importerów ciekawego piwa.

    Comment

    • Biermarkt_Wroclaw
      Junior
      • 07-2012
      • 14

      #32
      Witam piwoszy,

      temat "Biermarktu" nie umarł. Tak szybko się nie poddaję. Żeby to wszystko uruchomić potrzeba było dużo czasu, nerwów, pieniędzy. Pierwsze browary już się sprzedają.

      Wkrótce więcej...

      PS.
      Przepraszam za brak aktywności na forum, ale chciałem się wstrzymać do momentu, kiedy będą już jakieś konkrety.
      No Cerveza No Trabajo

      Comment

      • Biermarkt_Wroclaw
        Junior
        • 07-2012
        • 14

        #33
        Schlenkerla Rauchbier

        Przyglądam się Schlenkerli, by mieć je jako stałą pozycję w ofercie, dostępną we Wrocławiu od ręki (oprócz sezonowych) zarówno w butelkach jak i w kegach:

        Aecht Schlenkerla Rauchbier
        Schlenkerla Rauchweizen
        Helles Schlenkerla Lager
        Aecht Schlenkerla Rauchbier - Urbock
        Aecht Schlenkerla Eiche - Doppelbock

        Co Wy o tym sądzicie?
        No Cerveza No Trabajo

        Comment

        • Pancernik
          Senior
          • 09-2005
          • 9733

          #34
          To piwo dla freaków. Ze względu na wędzone klimaty KEG-i mogą nie schodzić...

          Comment

          • Biermarkt_Wroclaw
            Junior
            • 07-2012
            • 14

            #35
            Hehe, ja tam się zaliczam do tych freaków... Szczególnie zimą...
            No Cerveza No Trabajo

            Comment

            • Pancernik
              Senior
              • 09-2005
              • 9733

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Biermarkt_Wroclaw Wyświetlenie odpowiedzi
              Hehe, ja tam się zaliczam do tych freaków... Szczególnie zimą...
              Ja też , ale - po pierwsze - do Wrocławia mam daleko, a po drugie - we dwóch KEG-a chyba nie damy rady...

              Comment

              • żąleną
                Sojowe Oddziały Bojowe
                • 01-2002
                • 13239

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                To piwo dla freaków. Ze względu na wędzone klimaty KEG-i mogą nie schodzić...
                Nie demonizujmy. Z ludzi, których częstowałem wędzonką, wielu wyrażało pozytywne opinie i zaskoczenie, że to może być takie dobre. Za to jak komuś nie smakowało, to faktycznie był bardzo na "nie".

                Comment

                • dyczkin
                  Serce w kolorze blaugrana
                  • 05-2011
                  • 3657

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Biermarkt_Wroclaw Wyświetlenie odpowiedzi
                  Przyglądam się Schlenkerli, by mieć je jako stałą pozycję w ofercie, dostępną we Wrocławiu od ręki (oprócz sezonowych) zarówno w butelkach jak i w kegach:

                  Aecht Schlenkerla Rauchbier
                  Schlenkerla Rauchweizen
                  Helles Schlenkerla Lager
                  Aecht Schlenkerla Rauchbier - Urbock
                  Aecht Schlenkerla Eiche - Doppelbock

                  Co Wy o tym sądzicie?
                  Mam kumpla, którego od kiedy poczęstowałem Marzenem z Bambergu, piłby tylko wędzonki.
                  Z Polkowic do Wrocka nie daleko, kumpel będzie wpadał, to prawdziwy rauchhead
                  Ja również nie omieszkam, z innym kumplem, dorzucić się do puli
                  Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                  Moje warzenie // Piwny Wojownik

                  Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                  Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                  Comment

                  • sklep_banino
                    PiwBiz
                    • 05-2013
                    • 81

                    #39
                    Schlenkerla to piwo które sie kocha lub nienawidzi. Z doświadczenia powiem że są na to amatorzy którzy lubują w piwach typu rauchbier a schlenkerla jest idealna pozcyją. Sam mam na półce od kilku miesiecy i spokojnie sie sprzedaje.
                    Jedyne negatywne opinie jakie slyszalem od klientów to fakt że przy wiekszej ilości jakoś głowa boli dnia nastepnego...
                    Banino ul.Lotnicza 102
                    Czynne pon.-sob: 6 - 22
                    niedz: 8- 22

                    Comment

                    • pioterb4
                      Senior
                      • 05-2006
                      • 4322

                      #40
                      Po ośmiu zawsze będzie bolała, nie ma bata

                      Comment

                      • becik
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 14999

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                        To piwo dla freaków. Ze względu na wędzone klimaty KEG-i mogą nie schodzić...

                        Kto to jest "freak"?
                        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                        Comment

                        • Pancernik
                          Senior
                          • 09-2005
                          • 9733

                          #42
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                          Kto to jest "freak"?
                          W skrócie? Po*eb . W rozwinięciu - ktoś zakręcony na jakimś punkcie, czasem pozytywnie .

                          Comment

                          • Biermarkt_Wroclaw
                            Junior
                            • 07-2012
                            • 14

                            #43
                            Z Schlenkerlą to jeszcze trochę potrwa, magazyn mam na razie zapełniony innymi pozycjami i testuję co schodzi lepiej a co nie.

                            Udało mi się zdobyć Augustinera, na razie Edelstoff'a, Störtebeker też się pojawił we Wrocławiu a już wkrótce pojawi się m.in. Schneider Weisse Aventinus Eisbock, Thurn und Taxis Roggen i kilka innych nowych pozycji.
                            No Cerveza No Trabajo

                            Comment

                            • multipubBialaDama
                              Senior
                              • 10-2013
                              • 121

                              #44
                              To ja poproszę namiary, bo jesteśmy zainteresowani Niemcami. Wysyłacie/dowozicie czy odbiór osobisty?


                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Biermarkt_Wroclaw Wyświetlenie odpowiedzi
                              Z Schlenkerlą to jeszcze trochę potrwa, magazyn mam na razie zapełniony innymi pozycjami i testuję co schodzi lepiej a co nie.

                              Udało mi się zdobyć Augustinera, na razie Edelstoff'a, Störtebeker też się pojawił we Wrocławiu a już wkrótce pojawi się m.in. Schneider Weisse Aventinus Eisbock, Thurn und Taxis Roggen i kilka innych nowych pozycji.
                              multipub Biała Dama
                              Świdnica ul.Pułaskiego 16
                              w piwnicy 50m od Rynku
                              www.białadama.pl
                              https://www.facebook.com/BialaDamaMultipub

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎