Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Lista dobrych lokali w Świętokrzyskiem

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lolek-kielce
    Member
    • 04-2010
    • 33

    Lista dobrych lokali w Świętokrzyskiem

    Szanowni koledzy,milosnicy dobrego piwa,podajcie namiary na dobre lokale w województwie.
  • Komar_Pafnucy
    Senior
    • 08-2005
    • 1114

    #2


    Niestety wygląda to marnie.

    Multitap Crawl
    Multitap Crawl na Facebook

    "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
    Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

    Comment

    • JAckson
      Senior
      • 05-2004
      • 6122

      #3
      Będąc wczoraj w Sandomierzu natknąłem się na winiarnię w której co prawda piwa nie leją, ale jest kilka ciekawych piw z butelki. Lokal jest zaraz koło rynku na ulicy Sokolnickiego. Widziałem Ambery, Ciechany, Lwówki, trochę zagranicy.
      Sam wziąłem Johannesa za 8 zeta w mrożonym kuflu. W zasadzie to chyba jedyne miejsce gdzie można wypić coś innego poza 3 i perłą.
      MM961
      4:-)

      Comment

      • walec
        Senior
        • 02-2010
        • 193

        #4
        Bardzo polecam w Kielcach lokal WOOR, Plac Wolności 1.
        Byłem w lutym na otwarciu i z kija był Rybnicki Full i chyba jakaś Łomża. Ponadto w butelkach więcej rodzajów Łomży (to akurat tak sobie) i szeroki asortyment Ambera - pamiętam żywe, grand imperial porter w bardzo dobrych cenach.
        W ogóle lokal super, dobra muzyka, dużo koncertów, sala dla palących jeśli lubisz itp.

        Comment

        • Maggyk
          Szara Adminiscjencja
          • 05-2004
          • 5615

          #5
          Panowie załóżcie proszę oddzielna wątki opisujące te lokale w poddziale Świętokrzyskie - tam aż wieje chłodem
          Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
          Piwo domowe -
          Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

          Reklama w BROWARZE
          PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

          Comment

          • lechu-kielce
            Senior
            • 12-2005
            • 276

            #6
            Temat zamknięty, lokale kieleckie opisane w dziale Piwiarnie Polskie - Świętokrzyskie.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎