Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Wrocław, Ratusz 15/1c, Modra Odra Street Food

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Shedao
    Senior
    • 09-2007
    • 900

    Wrocław, Ratusz 15/1c, Modra Odra Street Food

    Lokal znajduje się na wrocławskim rynku, na tej samej ścianie co PRL czy Żak, naprzeciwko byłego Empiku. Poszedłem tam bez żadnych oczekiwań (czego w końcu oczekiwać od lokalu na rynku?) - ot, wypić małe piwko, zobaczyć jak tam jest i iść dalej. Jakże się zdziwiłem

    W lokalu jest 8 kranów, z czego na jednym jest Prosecco, reszta to piwo. Zresztą, co będę się rozpisywał, macie: http://modra-odra-street-food.ontap.pl/

    Tak, oto mamy piwa z Gzuba czy z Palatum, i to nie lagerki tylko np. kwachy, w cenie 12 zł, na wrocławskim rynku. Krzykom zszokowania nie było końca

    Do tego jedzenie: przykładowo fish & chips, mac & cheese, w cenach ok 20-22 zł za naprawdę solidną i smaczną porcję.

    Bardzo sympatyczna, pomocna obsługa.

    Wyszedłem stamtąd bardzo zadowolony, wręcz zdziwiony. Da się? Da się.

    PS. Na ul. Odrzańskiej 24/3 znajduje się druga Modra Odra, właściwie to chyba tam jest "lokal-matka". Na jego temat się nie wypowiadam, bo tam nie byłem.
  • babalumek
    Senior
    • 02-2004
    • 1207

    #2
    O proszę... Lokal do odwiedzenia
    MRKS Kuźnia Jawor

    WTS Sparta Wrocław

    Comment

    • Shedao
      Senior
      • 09-2007
      • 900

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shedao Wyświetlenie odpowiedzi
      PS. Na ul. Odrzańskiej 24/3 znajduje się druga Modra Odra, właściwie to chyba tam jest "lokal-matka". Na jego temat się nie wypowiadam, bo tam nie byłem.
      Lokal-matka zamknięty. Ten na rynku wciąż działa.

      Comment

      • concerto
        Senior
        • 09-2003
        • 859

        #4
        Ale rotacja! Strach odkładać wizytę, knajpy padają jak muchy ( niektóre ).
        "... ja nie tylko literat, ale i Gombrowicz!"

        Comment

        • Shedao
          Senior
          • 09-2007
          • 900

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika concerto Wyświetlenie odpowiedzi
          Ale rotacja! Strach odkładać wizytę, knajpy padają jak muchy ( niektóre ).
          Dokładnie. Też do tego lokalu-matki nie dotarłem w końcu, a szkoda.

          A co gorsza, jest kilka lokali którym życzę padnięcia a działają w najlepsze

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎