Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Wrocław, Ofiar Oświęcimskich 36, Winners Sports Bar

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Shedao
    Senior
    • 09-2007
    • 900

    Wrocław, Ofiar Oświęcimskich 36, Winners Sports Bar

    Jest to oficjalny pub Śląska Wrocław. Jego otwarcie nastąpiło wraz z początkiem października. Lokal znajduje się mniej więcej w połowie drogi między 4hopsami, a Kontynuacją. Uwaga: wejście jest od ul. Szewskiej. Wchodząc, zaskoczyły mnie jego rozmiary - to naprawdę ogromny lokal, ze sporą ilością stolików, loż, kanap oraz telewizorów. Tym większy kontrast tworzyło mi to, że byliśmy wraz z kolegą jedynymi klientami zakładam, że główny ruch ma miejsce w czasie ciekawszych wydarzeń sportowych.

    Oprócz Perły i Zwierzyńca (7 zł), napijemy się w nim piw z dwóch browarów: InBrand oraz Prost. Szczególnie ten pierwszy to gratka, jako że InBrand jest we Wrocławiu raczej rzadkością. Na kranach znajdziemy tam: Pilsa, Summer Ale oraz Pszeniczne, a z butli dodatkowo Portera, Jałowcowe oraz Pszeniczne Owocowe (z dodatkiem brzoskwini). Wszystkie pite przeze mnie piwa były przynajmniej poprawne, a Jałowcowe nawet bardzo dobre. Cena to 12 zł za 0.5l.

    Z Prosta mamy również bodajże 3 lub 4 krany, plus oferta butelkowa, w cenie 10 zł.

    Przyjemne miejsce.

    Godziny otwarcia:
    Poniedziałek 16:00-02:30
    Wtorek 16:00-02:30
    Środa 16:00-02:30
    Czwartek 16:00-02:30
    Piątek 16:00-05:00
    Sobota 13:00-05:00
    Niedziela 13:00-02:30

    Uwaga: nie pomylcie tego lokalu z The Winners Pub na ul. Włodkowica. To dwa różne przybytki.
  • jacekwerner
    Senior
    • 05-2004
    • 2837

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shedao Wyświetlenie odpowiedzi
    InBrand jest we Wrocławiu raczej rzadkością
    W stałej ofercie ( lane plus butelki ) znajdziesz go w lokalu Rumbar ( Św.Antoniego 2/4 )
    Ochotnicza Straż Piwna
    BAZA = 7446

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎