Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Wrocław, Zakładowa (E.Leclerc), U Pepika

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • CarlBerg
    Senior
    • 09-2003
    • 968

    #31
    Francja elegancja ... Dziś skusiliśmy się na ponowne odwiedziny i obiad "U Pepika", żeby sprawdzić jak to jest, gdy nie ma specjalnej super promocji ;-) ... Przy okazji Tabletka wygrała stówę w markecie i zrobiliśmy darmowe zakupy

    Piwo wyborne, żarcie gites - a za promocyjne ugoszczenie Pepikowi należą się wielkie dzięki
    Piwo łączy ludzi, lecz poglądy na jego temat ich dzielą ....
    Wiejski Browar Domowy "Garns 'n' Roses"

    Comment

    • darekd
      PremiumUżytkownik
      • 02-2003
      • 12205

      #32
      W polowie tygodnia tez w koncu tu zagoscilem. Spotkalem wlasciciela - Czecha i chwala Bogu, bo juz podrabianych knajp czeskich w Polsce mam dosc /np s.p. Szwejk we Wroclawiu/. mily wlasciciel z duma podkreslil, ze zbiera pochwaly na browarbizie!
      mam nadzieje, ze interes bedzie sie rozwijal i wlasciciel w powstanie nastepnego lokalu juz nie w obchdnim stredisku Tego zycze milemu wlascicielowi i szanownym konsumentom

      Comment

      • jacer
        Senior
        • 03-2006
        • 9875

        #33
        Dziś odwiedziłem to miejsce. Nie jestem zachwycony jedzeniem, wziąłem gulasz wołowy z knedlami ziemnaczanymi. Jakoś słabo przyprawione, bardzo słabo posolone, jeżeli nie wogóle, bez smaku.

        Ogólnie nic specjalnego, jadłem to ok. 16.00 i jeszcze czuje ciężkość i lekkie boleści na żołądku.

        Walne drugą herbate może pomoże.
        Milicki Browar Rynkowy
        Grupa STYRIAN

        (1+sqrt5)/2
        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
        No Hops, no Glory :)

        Comment

        • Marcin_wc
          Senior
          • 09-2005
          • 2115

          #34
          Chyba raczej od herbaty Cię boli. Sól nie jest zdrowa, więc to kolejny plus dla Pepika.

          Jak dla mnie jedzenie tam jest świetne, szczególnie przy tej cenie. Największym plusem jest tam wspaniałe piwo, więc ocenianie lokalu jeśli sie go nie piło nie ma wiekszego sensu.

          Mnie ostatnio powalił wspaniały Hermelin i gościnność. Klimat był prawie jak w czeskiej knajpie, co jest u nas niespotykane, a szkoda.

          Wpadam tam, żeby coś zjeść tak często, jak mogę. Kiedyś tak było z armine, ale Bernard przechylił szalę.

          Wielkie dzięki za ostatnią sobotę.

          Comment

          • jacer
            Senior
            • 03-2006
            • 9875

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marcin_wc Wyświetlenie odpowiedzi
            Chyba raczej od herbaty Cię boli. Sól nie jest zdrowa, więc to kolejny plus dla Pepika.
            Od harbaty? hehehe dobre. Herbatę spożyłem jakoś godzinę temu a to trwa od 18.00. Zdrowe nie zdrowe, a posolić trochę warto i jakąś przyprawe wrzucić, no ale może czesi taką wersję mają więc sory.

            Piwo wypiłem (małe) i nierozumiem dlaczego nie można oceniać knajpy bez picia piwa???

            W lokalu były raptem trzy osoby, więc o żadnym klimacie nie mogło być mowy.
            Milicki Browar Rynkowy
            Grupa STYRIAN

            (1+sqrt5)/2
            "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
            "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
            No Hops, no Glory :)

            Comment

            • piotry
              Oj tam, oj tam !
              • 08-2005
              • 761

              #36
              ten gulasz taki ma być - po prostu tak się w czechach gotuje

              pozdrawiam
              piotr

              Comment

              • Basik
                Senior
                • 06-2006
                • 1308

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi

                Ogólnie nic specjalnego, jadłem to ok. 16.00 i jeszcze czuje ciężkość i lekkie boleści na żołądku.
                Piotry ma rację, jeżeli masz ochotę na ostrą kuchnię, to raczej nie w Czechach Taki urok. Ale to nie znaczy, że Pepikowy gulasz jest zły.
                A w ogóle to nie trzeba było się przejadać Ta porcja była wielka, sama ostatnio widziałam. Jeżeli zjadłeś całą sam i popiłeś piwem to podziwiam

                P.S. Na marginesie- ostry gulasz z knedlikami zjesz w Kuźni- palce lizać.

                Comment

                • JAckson
                  Senior
                  • 05-2004
                  • 6122

                  #38
                  Wczoraj całkiem pokaźną ekipą nawiedziliśmy Pepika. Piwo się lało, sery skwierczały. Jednym słowem niezłe bankiecisko
                  Do następnego posiedzenia.

                  Specjalny link dla Pepika do naszego wrocławskiego tematu spotkaniowego:
                  http://www.browar.biz/forum/showthre...709#post726709
                  MM961
                  4:-)

                  Comment

                  • Marusia
                    Senior
                    • 02-2001
                    • 20211

                    #39
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piotry Wyświetlenie odpowiedzi
                    ten gulasz taki ma być - po prostu tak się w czechach gotuje

                    pozdrawiam
                    piotr
                    No dokładnie, dlatego w Czechach nie zamawiam nigdy gulaszu

                    Spróbuj następnym razem serów, są przepyszne i niedrogie. Jest tylko taki problem, że już po raz trzeci z kolei panna przy kasie NIE WIEDZIAŁA, jakie są sery aktualnie dostępne - sama zasugerowałam, że spytam szefa i takoż zrobiłam, no ale na codzień to szefa może nie być, a hasła "hermelin" i "niva" dla obsługi jakieś niezrozumiałe zaklęcia

                    Super było, wprawdzie szef nas tym razem z jedzeniem tak przetrzymał, że myślałam, że umrę - specjalnie od rana nic nie jadłam Ale warto było czekać, mniam, zwłaszcza przy dobrym piwie i w doborowym towarzystwie.

                    Szef ma chyba też niezłą zabawę przyrządzając niektóre rzeczy specjalnie dla nas - olomouckie twarożki powalały na kolana smakiem, no i jak to twarożki, zapachem
                    www.warsztatpiwowarski.pl
                    www.festiwaldobregopiwa.pl

                    www.wrowar.com.pl



                    Comment

                    • JAQBA
                      Senior
                      • 08-2006
                      • 1351

                      #40
                      Pysznie było Zapachy przywiozłam do domu i jeszcze troszkę mogłam się się nimi delektować
                      Ach delicje ...

                      Comment

                      • Basik
                        Senior
                        • 06-2006
                        • 1308

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAQBA Wyświetlenie odpowiedzi
                        Zapachy przywiozłam do domu i jeszcze troszkę mogłam się się nimi delektować
                        Widziałam się dziś z Piotremy. Był w tej samej bluzie co wczoraj. Kazałam mu ją zdjąć
                        Dla mnie zapach był daleki od zapachu delicji...
                        Już się kolejnej wizyty w tym miejscu, chociaż pewnie za jakiś czas najdzie mnie ochota na czeskiego browarka i pyszne Pepikowe jedzonko.

                        Comment

                        • JAckson
                          Senior
                          • 05-2004
                          • 6122

                          #42
                          Jestem gotów zrezygnować z zamawiania tych delicji jeżeli to rzeczywiście taki smród. Nie ma problemu
                          Szkoda, że na prośby o niepalenie nie można liczyć na współpracę. A efekt podobny - ciuchy śmierdzą kilka dni.
                          MM961
                          4:-)

                          Comment

                          • Marusia
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 20211

                            #43
                            No dobra, to ja jeszcze tu na wszelki wypadek wpisuję, że przybywamy dziś na SERRRRR
                            www.warsztatpiwowarski.pl
                            www.festiwaldobregopiwa.pl

                            www.wrowar.com.pl



                            Comment

                            • Basik
                              Senior
                              • 06-2006
                              • 1308

                              #44
                              Jak dobrze że nas tym razem nie będzie....Slavoyowi też się chyba upiekło

                              Comment

                              • Maggyk
                                Szara Adminiscjencja
                                • 05-2004
                                • 5615

                                #45
                                Maruś, ten dział nie służy do zapowiedzi, gdzie się to nie będzie, tu się opisuje konkretne wrażenia z lokalu.
                                Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                                Piwo domowe -
                                Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                                Reklama w BROWARZE
                                PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎