Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Wrocław, Bogusławskiego 9, Český Ráj

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • JAckson
    Senior
    • 05-2004
    • 6122

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jacer Wyświetlenie odpowiedzi
    Schlenkerla?
    Zapewne.
    MM961
    4:-)

    Comment

    • JAckson
      Senior
      • 05-2004
      • 6122

      Marcowe wędzone wczoraj jeszcze było dostępne. Można było zamówić nalewanie poprzez 'tzchapen machen' Prócz tego z nowości dla mnie - ciemny dudak
      MM961
      4:-)

      Comment

      • slavoy
        Senior
        • 10-2001
        • 5052

        Raj zaprasza na wyśmienitego portera witnickiego
        Dick Laurent is dead.

        Comment

        • babalumek
          Senior
          • 02-2004
          • 1207

          Porter rzeczywiście dobry, tak przy okazji się wzruszyłem kiedy to ja ostatnio piłem Portera z beczki Smakował mi też Kormoran jasny.
          MRKS Kuźnia Jawor

          WTS Sparta Wrocław

          Comment

          • Jarasty
            PremiumUżytkownik
            • 05-2007
            • 187

            Witam serdecznie, zapraszam dzisiaj na pszenicznego Tuchera. Na zdrowie

            Comment

            • Alexanderfeld
              Senior
              • 08-2009
              • 173

              Zachęcony ilością postów i pozytywnych opinii o tym przybytku czeskiego raju na polskiej ziemi nie omieszkałem wpaść przy okazji mojej wizyty we Wrocławiu. I od samego początku żałowałem tylko jednego: że zostawiłem "Czeski Raj" na koniec tej wizyty. Miejsce naprawdę z klimatem klasycznej piwiarnii chcociaż akurat w czasie mojego posiedzenia (przed 17tą) było raczej pustawo. Kiepsko było u mnie z czasem dlatego tym razem wypiłem raptem kufelek piwa z Policki.
              Nie pozostaje mi nic innego jak czekać kolejnej okazji wyjazdu do Wrocławia i drugiej wizyty w "raju"!

              Comment

              • anteks
                maruda
                • 08-2003
                • 10737

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Alexanderfeld Wyświetlenie odpowiedzi
                Zachęcony ilością postów i pozytywnych opinii o tym przybytku czeskiego raju na polskiej ziemi nie omieszkałem wpaść przy okazji mojej wizyty we Wrocławiu. I od samego początku żałowałem tylko jednego: że zostawiłem "Czeski Raj" na koniec tej wizyty. Miejsce naprawdę z klimatem klasycznej piwiarnii chcociaż akurat w czasie mojego posiedzenia (przed 17tą) było raczej pustawo. Kiepsko było u mnie z czasem dlatego tym razem wypiłem raptem kufelek piwa z Policki.
                Nie pozostaje mi nic innego jak czekać kolejnej okazji wyjazdu do Wrocławia i drugiej wizyty w "raju"!
                Ty chociaż spróbowałeś , a ja bylem w tym lokalu i byłem kierowcą to dopiero ból
                Mniej książków więcej piwa

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13949

                  Na kierowców zawsze czekają w lodówce jakieś nealkoholicke piwka butelkowe.

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • fidoangel
                    Senior
                    • 07-2005
                    • 3489

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
                    Ty chociaż spróbowałeś , a ja bylem w tym lokalu i byłem kierowcą to dopiero ból
                    Ty po prostu jesteś zawsze jesteś KIEROWCĄ. Jakbyś tylko to lubił...
                    "nie zostanę onanistką bo jestem anarchistką" :)

                    Widziałem u Dori i Kopyra i też tak myślę: Browar to nie apteka :))

                    Poszukujesz wiedzy na temat browarnictwa amatorskiego?
                    Przeczytaj >>>>FAQ<<<<
                    Sprawdź >>>Przewodnik<<<

                    Comment

                    • anteks
                      maruda
                      • 08-2003
                      • 10737

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                      Na kierowców zawsze czekają w lodówce jakieś nealkoholicke piwka butelkowe.
                      jakoś mnie nie kręcą
                      Mniej książków więcej piwa

                      Comment

                      • kopyr
                        Senior
                        • 06-2004
                        • 9475

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fidoangel Wyświetlenie odpowiedzi
                        Ty po prostu jesteś zawsze jesteś KIEROWCĄ. Jakbyś tylko to lubił...
                        To masochista jest.
                        blog.kopyra.com

                        Comment

                        • Sokół83
                          szynkarz
                          • 12-2004
                          • 1598

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jarasty Wyświetlenie odpowiedzi
                          Witam serdecznie, zapraszam dzisiaj na pszenicznego Tuchera. Na zdrowie
                          wybieram się w poniedziałek na kilka dni do Wrocka - na co mogę liczyć ?
                          Z INNEJ BECZKI

                          www.fotopolska.eu

                          Comment

                          • Marusia
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 20211

                            Portera z Witnicy się spodziewaj
                            www.warsztatpiwowarski.pl
                            www.festiwaldobregopiwa.pl

                            www.wrowar.com.pl



                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13949

                              Coś słabo Wam z nim poszło

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • Jarasty
                                PremiumUżytkownik
                                • 05-2007
                                • 187

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Sokół83 Wyświetlenie odpowiedzi
                                wybieram się w poniedziałek na kilka dni do Wrocka - na co mogę liczyć ?
                                Zależy na ile dni się wybierasz, jeśli zostaniesz do piątku to możesz się spodziewać nowości z browaru w Tiśnovie robią cztery gatunki piwa miodowego chyba przywieziemy 10%i 12% a oprócz tego moich faworytów z Rychnowa 10% i 12%. W poniedziałek pewnie na kranie będzie pszenica z Ćernej Hory Porter witnicki (staramy się go mieć w stałej ofercie) pewnie Svijanego 10% 12% ciemnego oraz Kvasnićaka, więc pozdrawiam i do zobaczenia

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎