Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Wrocław, Bogusławskiego 9, Český Ráj

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • JAckson
    Senior
    • 05-2004
    • 6122

    O ile dobrze pamiętam wczoraj lany był Rampušák (drugi nalewak od lewej z pozycji mojej) i muszę przyznać, że był rewelacyjny.
    MM961
    4:-)

    Comment

    • dabu1
      Senior
      • 04-2005
      • 159

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
      O ile dobrze pamiętam wczoraj lany był Rampušák (drugi nalewak od lewej z pozycji mojej) i muszę przyznać, że był rewelacyjny.
      No cóż jak to Rampušák

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13950

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jarasty Wyświetlenie odpowiedzi
        Zależy na ile dni się wybierasz, jeśli zostaniesz do piątku to możesz się spodziewać nowości z browaru w Tiśnovie robią cztery gatunki piwa miodowego chyba przywieziemy 10%i 12%
        Tak myślę i myślę o jaki browar Ci może chodzić i sobie przypomniałem, że pod Brnem jest taki browarek co robi tylko miodowe, tyle że miejscowość się nie zgadza. Spojrzałem na mapę (z którą mam ostatnio do czynienia niemal codziennie) no i wygląda na to, że obydwaj myślimy o tym samym... Tyle, że browarek znajduje się w wiosce Sentice - ok 6 km od Tisnova, więc pewnie ma pocztę tam, stąd pomyłka

        Nawet sobie bardzo niedawno stronkę odswieżyli -> Kvasar Zgadałem, o to chodzi?
        Last edited by Pendragon; 20-03-2010, 17:52.

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • Jarasty
          PremiumUżytkownik
          • 05-2007
          • 187

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
          Tak myślę i myślę o jaki browar Ci może chodzić i sobie przypomniałem, że pod Brnem jest taki browarek co robi tylko miodowe, tyle że miejscowość się nie zgadza. Spojrzałem na mapę (z którą mam ostatnio do czynienia niemal codziennie) no i wygląda na to, że obydwaj myślimy o tym samym... Tyle, że browarek znajduje się w wiosce Sentice - ok 6 km od Tisnova, więc pewnie ma pocztę tam, stąd pomyłka

          Nawet sobie bardzo niedawno stronkę odswieżyli -> Kvasar Zgadałem, o to chodzi?
          Masz rację na fakturze napisali nam Tiśnov na butelkach jest Sentice tylko nie pamiętałem a butle akurat wyrzuciłem pozdrawiam

          Comment

          • Jarasty
            PremiumUżytkownik
            • 05-2007
            • 187

            Witam i zapraszam na debiut piwa miodowe 10% i 12% z browaru Sentice

            Comment

            • Jarasty
              PremiumUżytkownik
              • 05-2007
              • 187

              Na kranach następne debiuty Kanec 13% półciemne świąteczny wypust browaru z Żamberku, oraz Chodovar 12%. Pozdrawiam i zapraszam

              Comment

              • Cannabee776i99
                Senior
                • 08-2009
                • 658

                Witam.

                Czego można się spodziewać w najbliższą sobotę?

                Comment

                • Jarasty
                  PremiumUżytkownik
                  • 05-2007
                  • 187

                  Witam
                  Myślę, że pszenica Ćerna Hora, Rychnovski Zilvar oraz Kneżna, Rampuśak no i pewnie standardowo Svijany 12% ciemne, Kvasnićak oraz 10% Polićka pozdrawiam i do zobaczenia

                  Comment

                  • JAckson
                    Senior
                    • 05-2004
                    • 6122

                    Potwierdzam, że jest pszenica z browaru Ćerna Hora (wczoraj była w nalewaku i i w zapasowych bekach - ponoć 20 litrowych).
                    MM961
                    4:-)

                    Comment

                    • grew
                      Senior
                      • 05-2009
                      • 766

                      Jarasty, mógłbyś napisać czego można się spodziewać jutro (czwartek) na nalewakach? Z góry dziękuję za zrobienie mi smaka

                      Comment

                      • Jarasty
                        PremiumUżytkownik
                        • 05-2007
                        • 187

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grew Wyświetlenie odpowiedzi
                        Jarasty, mógłbyś napisać czego można się spodziewać jutro (czwartek) na nalewakach? Z góry dziękuję za zrobienie mi smaka
                        Bardzo Cię przepraszam ale niestety w środę nie zaglądałem na forum moja wina, ale mam nadzieję, że smakowało ( szczególnie moim zdaniem znakomita pszenica ) pozdrawiam serdecznie

                        Comment

                        • grew
                          Senior
                          • 05-2009
                          • 766

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grew Wyświetlenie odpowiedzi
                          Jarasty, mógłbyś napisać czego można się spodziewać jutro (czwartek) na nalewakach? Z góry dziękuję za zrobienie mi smaka
                          Byłem wczoraj i zastałem:
                          - Rakovnik, Bakalář
                          - Svijany Kvasničák, Svijanský Máz, Svijanská Kněžna
                          - Polička, Hradebni Světlé Vycepni 10, Lezak 12
                          - Staročeský Pivovárek Dobruška, Rampušák
                          - Černá Hora, Velen
                          - Bernard 10

                          Wszystko super, cieszę się, że pojawiła się pszenica - oby zawsze była jakaś - co najmniej tak dobra jak Velen

                          Comment

                          • dabu1
                            Senior
                            • 04-2005
                            • 159

                            I ja byłem, potwierdzam i zgadzam się z przedmówcami, pszenica pierwsza klasa
                            Ale niestety nie załapałem się na Rampušáka:/

                            Comment

                            • grew
                              Senior
                              • 05-2009
                              • 766

                              Jakbym miał się do czegoś przyczepić, to brakuje mi Kocoura z beczki. Mam nadzieję, że wróci do Czeskiego Raju

                              Comment

                              • Jarasty
                                PremiumUżytkownik
                                • 05-2007
                                • 187

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grew Wyświetlenie odpowiedzi
                                Jakbym miał się do czegoś przyczepić, to brakuje mi Kocoura z beczki. Mam nadzieję, że wróci do Czeskiego Raju
                                Niestety jeśli nie będzie na niego mądrych cen to nie wróci musiałby kosztować minimum 10 zł a po 11 zł przywozimy czasem piwa Bawarskie więc czekamy czy chcą go sprzedawać czy wolą lać go tylko u siebie we Varnsdorfie

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎