Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Wrocław, Bogusławskiego 9, Český Ráj

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darekd
    Senior
    • 02-2003
    • 12222

    Wczoraj podpięto Żytnie i Mazowieckie, był też m.in. Weizen Bock z Kocoura

    Comment

    • grew
      Senior
      • 05-2009
      • 766

      Jestem ciekaw, czy od 15-go listopada w Czeskim Raju będzie wprowadzony zakaz palenia? Przyznam, że byłbym wówczas częstszym gościem.

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        Niestety będzie (mordka odzwierciedla śmiech przez łzy)
        Last edited by Marusia; 08-11-2010, 12:51.
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • slavoy
          Senior
          • 10-2001
          • 5052

          Co będzie jutro w beczkach na Wielkim Jaraniu? Przyznam, że liczę na jakiegoś "zwykłego" ciemniaka, ostatnio mam na nie smaka.
          <- leżak tmavy.
          Dick Laurent is dead.

          Comment

          • JAckson
            Senior
            • 05-2004
            • 6122

            Jarasty, zarezerwuj nam duży stół i z 10 popielniczek
            MM961
            4:-)

            Comment

            • żąleną
              Sojowe Oddziały Bojowe
              • 01-2002
              • 13239

              Nie spalcie chłopu knajpy na popiół.

              Comment

              • JAckson
                Senior
                • 05-2004
                • 6122

                Jednym słowem będzie jeden rodzaj piwa - palone
                MM961
                4:-)

                Comment

                • naczelnik
                  Senior
                  • 08-2003
                  • 1884

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika JAckson Wyświetlenie odpowiedzi
                  Jednym słowem będzie jeden rodzaj piwa - palone
                  dymem dlugo wedzonym ?
                  Popieram domowe browary!

                  Polakom gratulujemy naczelnika

                  Zamykam browar.
                  Nie mogę robić tak skandalicznie dobrego piwa.

                  gratulacje wstrzymane:Pogratuluj bolcowi

                  Comment

                  • yarzapp
                    Junior
                    • 11-2010
                    • 10

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grew Wyświetlenie odpowiedzi
                    Jestem ciekaw, czy od 15-go listopada w Czeskim Raju będzie wprowadzony zakaz palenia? Przyznam, że byłbym wówczas częstszym gościem.
                    Jest zakaz palenia, więc i ja tam będę nierzadko zaglądał, ostatnio piłem piwo wędzone o nazwie której nie pamiętam (niemiecka jakaś taka) za 12zł, ciekawe piwo, ponadto Zilvar, Policka i to pszeniczne (Vessel?), wybaczcie, do tej pory raczyłem się głównie polskimi piwami, więc w tych czeskich jeszcze jestem słąbo obeznany, ale to siępewnie niebawem zmieni.

                    Comment

                    • Piterek27
                      Junior
                      • 11-2010
                      • 6

                      Piwo w Czeskim Raju

                      Heja wszystkim, własnie wracam z Wrocławia. Byłem wczoraj właśnie w Czeskim Raju i jak zawsze jestem pod wrażeniem ilości dostepnych piw. Ja oczywiscie zaczołęm od piwa Bernard z Humopolca, potem przeskoczyłem na Svijany i niestety musiałem zakonczyć na Kasztanie z Richnova. Kurcze chtnie bym tam został aby dalej delektować się super mega smakiem niepasteryzowanych piwek od naszych Czeskich kolegów i kolerzanek... Ale musiałem wczesnie rano wstać Ale jak bede we Wrocławiu to zawsze odwiedze to miejsce... Pozdro.

                      Comment

                      • anteks
                        maruda
                        • 08-2003
                        • 10739

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piterek27 Wyświetlenie odpowiedzi
                        Heja wszystkim, własnie wracam z Wrocławia. Byłem wczoraj właśnie w Czeskim Raju i jak zawsze jestem pod wrażeniem ilości dostepnych piw. Ja oczywiscie zaczołęm od piwa Bernard z Humopolca, potem przeskoczyłem na Svijany i niestety musiałem zakonczyć na Kasztanie z Richnova. Kurcze chtnie bym tam został aby dalej delektować się super mega smakiem niepasteryzowanych piwek od naszych Czeskich kolegów i kolerzanek... Ale musiałem wczesnie rano wstać Ale jak bede we Wrocławiu to zawsze odwiedze to miejsce... Pozdro.
                        Zamiast się włóczyć po barach zacznij studiować słownik ortograficzny
                        Mniej książków więcej piwa

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          • 02-2001
                          • 23808

                          To miło, że się Czeski Raj spodobał. Popracuj jednak jeszcze nad polszczyzną a przynajmniej poprawiaj to co podkreśli Ci słownik z przeglądarki (jeśli nie masz to zainstaluj) no i zamieszczaj proszę wrażenia w adekwatnych wątkach (ww. post przeniosłem).
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • Piterek27
                            Junior
                            • 11-2010
                            • 6

                            ok Dzięki za cenne wskazówki

                            Comment

                            • dxtr
                              Junior
                              • 12-2010
                              • 1

                              Witam :]
                              Mój pierwszy post na tym forum, ale mam nadzieję, że będzie dla kogoś przydatny
                              Właśnie wróciłem z wyprawy do Czeskiego Raju. Po bardzo długiej przerwie nie zawiodłem się Piwa wyśmienite (jak zawsze) mimo, że paru nazw szczerze nie pamiętam, ale oto moja ocena:
                              1 miejsce dla piwa (i tu nie pamiętam niestety nazwy :/ ) półciemne, a bardziej jak dla mnie o kolorze bursztynowym, delikatnym lekko karmelowym smaku, który powoli przechodzi w goryczkowaty słodowy akcent. Nie muszę pisać o gęstej pianie, która utrzymywała się aż do końca
                              2. Svijany ciemne - podobna reakcja
                              3. Vezir (prawdopodobnie tak się nazywało) lekkie, jasne piwo o wyróżniającej się barwie (dużo jaśniejsze od pozostałych) oraz smaku. Po prostu konkretne piwo, gdzie główną, wyczuwalną nutą jest goryczkowaty słód i to on odgrywa najważniejszą rolę
                              4. drugie jasne piwo o dosyć długiej nazwie, której na chwilę obecną nie jestem w stanie sobie przypomnieć . Duży plus za aromat. Smak..nic tylko
                              5. pszeniczne - no niestety, to nie był mój dzień

                              Oprócz tego były bodajże March (chyba tak się pisze ) za 12 zł - piwo na wędzonym słodzie pochodzące z Niemiec, Svijany - jasne oraz Policki. Dwa ostatnie miałem przyjemność nie raz testowania z pozytywnym wynikiem, natomiast pierwsze musi poczekać na kolejną okazję - brak funduszy

                              Comment

                              • chemmobile
                                Senior
                                • 03-2009
                                • 2168

                                Jarasty, czemu się nie chwalisz, że na kranie masz
                                Westmalle, Dubbel?
                                14zł za 0,5L
                                9zł za 0,3L
                                Po wczorajszym spotkaniu "opłatkowym" wypiłem tego 2x0,3L i trochę mną potargało
                                Last edited by chemmobile; 18-12-2010, 10:53.
                                Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                                Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎