Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Wrocław, Bogusławskiego 9, Český Ráj

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • yarzapp
    Junior
    • 11-2010
    • 10

    Ostatnio próbowałem Pinta Czarna Dziura oraz marcową wędzonkę ze Schlenkerli, oba piwa świetne. Wcześniej Schlenkerla Weizen dostałem zaraz po podpięcia do kranu i też rewelacja, zupełnie inny kolor miała niż dwa dni później (za pierwszym razem taki brunatno-złoty, a za drugim razem po prostu czarny).
    Last edited by yarzapp; 20-05-2011, 19:20.

    Comment

    • JAckson
      Senior
      • 05-2004
      • 6122

      Będzie jakiś plener na łikend?
      MM961
      4:-)

      Comment

      • Marusia
        Senior
        • 02-2001
        • 20211

        Ja już od tygodnia depczę Jarastego o wpis tutaj, widocznie za słabo. Dziś obiecał, że wpisze imprezę dzisiaj, no ale DZISIAJ trwa jeszcze prawie 9 godzin, miejmy nadzieję, że się chłop zmieści
        www.warsztatpiwowarski.pl
        www.festiwaldobregopiwa.pl

        www.wrowar.com.pl



        Comment

        • Basik
          Senior
          • 06-2006
          • 1308

          A to teraz kontynuacja tematu w tym jednak wątku JARASTY czekamy na informacje

          Comment

          • Jarasty
            PremiumUżytkownik
            • 05-2007
            • 187

            Witam i zapraszam wszystkich na powtórkę pikniku na parkingu przy ulicy Zielińskiego tym razem robimy ją z sąsiadami czyli pubem u Augusta. Na parkingu odbędzie się pokaz warzenia piwa,pokazy średniowieczne oraz tym razem trochę muzyki na żywo. a więc zarezerwujcie sobie czas 2 lipca w sobotę w godzinach od 10 00 d0 22 00. Pozdrawiam i do zobaczenia

            Comment

            • Basik
              Senior
              • 06-2006
              • 1308

              My się stawiamy w okolicach 16.00

              Comment

              • Marusia
                Senior
                • 02-2001
                • 20211

                Ja już od 12.30 będę. Co to za "pokazy średniowieczne" - to sformułowanie nie określa kompletnie niczego

                Będą jakieś wyjątkowe piwa, czy standardowa oferta? Nie, żebym narzekała na standardową
                Last edited by Marusia; 29-06-2011, 06:19.
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • Pancernik
                  Senior
                  • 09-2005
                  • 9735

                  Dość upierdliwe detaliczne pytania się mi cisną:

                  1. co będzie się działo zaraz po rozpoczęciu, czyli praktycznie od 10:00?
                  2. jak dojechać najprościej od drogi nr 8, bo jakoś mi się lokalizacje Czeskiego Raju i tego parkingu nie "maczują"?
                  3. czy będzie szansa (właśnie o 10:00) na zakup ciekawych napojów na wynos?

                  Moja upierdliwość wynika z tego, że mi-wincy przed 10-tą w sobotę będę z Juniorem przedzierał się przez Wrocław, celem zdobycia Ślęży... .
                  Dlatego chętnie wpadłbym "na minutkę" (buziaki dla irona ) i "o suchym pysku" po chwili pojechałbym dalej...

                  Comment

                  • Mason
                    Senior
                    • 02-2010
                    • 3280

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                    Co to za "pokazy średniowieczne" - to sformułowanie nie określa kompletnie niczego
                    Jak znam życie to wyjdzie paru rycerzy i chwilę się potłuką
                    JEDNO PIVKO NEVADI!

                    Comment

                    • slavoy
                      Senior
                      • 10-2001
                      • 5052

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                      Ja już od 12.30 będę. Co to za "pokazy średniowieczne" - to sformułowanie nie określa kompletnie niczego
                      Będą robić z d... jesień średniowiecza

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                      Dość upierdliwe detaliczne pytania się mi cisną:

                      2. jak dojechać najprościej od drogi nr 8, bo jakoś mi się lokalizacje Czeskiego Raju i tego parkingu nie "maczują"?

                      Moja upierdliwość wynika z tego, że mi-wincy przed 10-tą w sobotę będę z Juniorem przedzierał się przez Wrocław, celem zdobycia Ślęży... .
                      Skręcasz z DK8 (ul. Pułaskiego) w ul. Piłsudskiego, piąta w lewo (ul. Świdnicka) i w prawo przed wiaduktem (ul. Bogusławskiego). Zatrzymujesz się na wys. Czeskiego po lewej i garaży po prawej. Parking-imprezownia jest z drugiej strony tych garaży. Ja bym pojechał inaczej, ale lepiej nie komplikować bo Wrocław ma mocno nieregularną siatkę ulic i łatwo popierniczyć.

                      A co do Ślęży, to wysoce polecam drogę choć w jedną stronę (raczej w dół) niebieskim szlakiem na przełęcz Tąpadła. Trochę stromo, fajne skałki po drodze i mało ludzi. Na głównym (żółtym) szlaku w weekendy przewalają się tłumy.
                      Dick Laurent is dead.

                      Comment

                      • żąleną
                        Sojowe Oddziały Bojowe
                        • 01-2002
                        • 13239

                        A może jakieś samobiczowanie po plecach lub spalenie heretyka na stosie?

                        Comment

                        • Pancernik
                          Senior
                          • 09-2005
                          • 9735

                          slavoy, dzięki, postaram się wpaść, choć sytuacja jest "dynamiczna" .
                          Chociaż, w zasadzie, swoim ostatnim postem żą chyba mnie ostrzega...

                          Ślężę pewnie brykniemy żółtym, ale z powrotem niebieski - czymu ni... Dużo dłużej jest?

                          Comment

                          • Maggyk
                            Szara Adminiscjencja
                            • 05-2004
                            • 5615

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                            [
                            Ślężę pewnie brykniemy żółtym, ale z powrotem niebieski - czymu ni... Dużo dłużej jest?
                            To może sobie na PW przejdziecie, to nie jest temat o Ślęży.
                            Last edited by Maggyk; 29-06-2011, 09:46.
                            Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                            Piwo domowe -
                            Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                            Reklama w BROWARZE
                            PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                            Comment

                            • Jarasty
                              PremiumUżytkownik
                              • 05-2007
                              • 187

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia Wyświetlenie odpowiedzi
                              Ja już od 12.30 będę. Co to za "pokazy średniowieczne" - to sformułowanie nie określa kompletnie niczego

                              Będą jakieś wyjątkowe piwa, czy standardowa oferta? Nie, żebym narzekała na standardową
                              nie chcę zapeszać ale myślę że dojadą nowe Pinty jutro potwierdzę na 100%

                              Comment

                              • Jarasty
                                PremiumUżytkownik
                                • 05-2007
                                • 187

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                                Dość upierdliwe detaliczne pytania się mi cisną:

                                1. co będzie się działo zaraz po rozpoczęciu, czyli praktycznie od 10:00?
                                2. jak dojechać najprościej od drogi nr 8, bo jakoś mi się lokalizacje Czeskiego Raju i tego parkingu nie "maczują"?
                                3. czy będzie szansa (właśnie o 10:00) na zakup ciekawych napojów na wynos?

                                Moja upierdliwość wynika z tego, że mi-wincy przed 10-tą w sobotę będę z Juniorem przedzierał się przez Wrocław, celem zdobycia Ślęży... .
                                Dlatego chętnie wpadłbym "na minutkę" (buziaki dla irona ) i "o suchym pysku" po chwili pojechałbym dalej...
                                Będą piwka butelkowe może masz jakieś życzenia daj znać na PW a ja zobaczę czy mamy w sklepie

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎