Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Wrocław, Bogusławskiego 9, Český Ráj

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Jarasty
    PremiumUżytkownik
    • 05-2007
    • 187

    Witam piszę dopiero teraz ponieważ chciałem ustalić pewne fakty dotyczące tego zdarzenia otóż po rozmowie z osobami, które były obecne w knajpie okazuje się, że w knajpie nie było to słyszalne więc obsługa niestety nie mogła reagować. Po drugie osoba która wyszła była zupełnie trzeźwa a reakcja tego kolegi dotyczyła wydarzeń wcześniejszych o których kolega Chemmobile pewnie wie zresztą o których osobach powszechnie znana na tymże forum opowiada dziwne historie( są również osoby które widziały wcześniejsze wydarzenia)
    Teraz może kwestia Pana ArtWiecz otóż po tym jak obrażał Pan barmanki będąc w pijackim amoku nie jest Pan mile widzianym gościem u nas, a wręcz przeciwnie.
    następna kwestia otóż Babamulku niestety jako właściciel a wcześniej współwłaściciel Pubu od co najmniej dwóch lat uważam że Ćesky Raj obniża swoje loty lecz teraz mając 100% dycyzyjność postaram się odzyskać zaufanie właśnie takich klientów
    Teraz kwestia najważniejsza od pewnego czasu osoby zarejestrowane od niedawna traktują Browar.biz jako miejsce w którym można wylewać swoje frustracje oraz forum plotkowicza miło byłoby gdyby w końcu zrozumiały idee tego forum otóż JEST TO FORUM INFORMACYJNE DLA MIŁOŚNIKÓW PIWA przepraszam że pozwoliłem sobie na trochę prywaty gdyż chyba wcześniej tego nie robiłem ale to co dzieje się na tym forum od pewnego czasu(przypominam że niektóre wpisy na prośbę kolegi z Krakowa zostały usunięte) jest po prostu żenujące od tego momentu nie zamierzam odpowiadać na żadne posty nie związane bezpośrednio z informacjami na temat piwa
    POZDRAWIAM WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW PIWA A FRUSTRATOM MÓWIMY STANOWCZO NIE

    Comment

    • chemmobile
      Senior
      • 03-2009
      • 2168

      Również poznałem wersje zdarzeń obu stron i nie chodzi o trzeźwość, a zachowanie tego "kolegi" czy kim on tam w pubie jest dla was (skoro przebywał "za barem", to uznałem go za część waszej załogi). Stoję przed wejściem i rozmawiam z przechodzącym kolegą, wtem wyskakuje ten gość i startuje z agresorem do niego. To, co wyprawiał już opisałem i wątpię, aby był "niesłyszalny" w środku, skoro stał praktycznie w drzwiach pubu.

      Załatwianie osobistych spraw odbywa się dyskretnie a nie publicznie. Myślę, że miałbyś podobne odczucie, gdyby ktoś z ulicy wszedł do twojego pubu i wszczął burdę z klientem, bo ma z nim "rachunki do wyrównania".
      Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
      Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13950

        No dobrze, dalszy ciąg dyskusji proszę przenieść na prywatne łono

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • Maximov
          Member
          • 01-2013
          • 31

          Dziś na kranach:
          - Svijany Kvasnicak 13
          - Hey Now – American Wheat z Pracowni Piwa!!!
          - Hradební 10 jasna (Polička)
          - Hradební 10 ciemna (Polička)
          - Poutnik 12
          - Zilvar 10 (Rychnov)
          - Kneźna 12 (Rychnov)
          - Piwo PAROWE
          Zapraszamy

          Comment

          • artwiecz
            Junior
            • 01-2013
            • 13

            Nigdy nie obraziłem, nie uraziłem żadnej barmanki. To ja zostałem obrażony i to całkiem trzeźwy - mam świadków. (... cenzura moderatora...)
            Ta ponoć obrażona dostała ode mnie tort urodzinowy.
            Co zaś do podnoszenia poziomu to w knajpie jest brudno, koty wielkości piłek od tenisa przechadzają się po sali. Za barem siedzi kundel, a jego żarcie jest w lodówce z napojami dla klientów. (... cenzura moderatora...)
            Admina przepraszam, ale to nie ja zacząłem.
            Last edited by Pendragon; 22-05-2013, 19:54. Powód: nieeleganckie wycieczki osobiste

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13950

              Następne pyskówki będą usuwane. Wyjaśnijcie sobie wszystkie zastrzeżenia prywatnie, najlepiej na żywo.

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • Maximov
                Member
                • 01-2013
                • 31

                Wszystkim uśmiechniętym, wyluzowanym i lubiącym innych ludzi przypominamy, że Pub "Český Ráj" oprócz pysznych piw (dzisiejsza oferta powyżej) serwuje również muzykę z gramofonu. Jeśli macie jakieś archiwalne, ciekawe winyle wpadajcie a wasza muzyka zagości w naszych progach.
                Serdecznie zapraszamy wszystkich smakoszy piwa i muzyki!!!

                Comment

                • babalumek
                  Senior
                  • 02-2004
                  • 1207

                  Jarasty, ja do Czeskiego zaglądam praktycznie od początku istnienia i będę zaglądał, ale z jednej strony musicie się trochę ogarnąć bo wokół sporo pubów szaleje z coraz to innymi nowościami i ludzie tam zaczynają się kierować (szczególnie w tygodniu), z drugiej strony najsłynniejszy piwny bar na ul. Ruskiej przeżywa oblężenia i przydałby się taki klimatyczny piwny pub - porządny- z prawdziwego zdarzenia. I tak co zauważyłem na plus w przeciągu ostatniego roku - wybór i jakość samego piwa na kranach. Powodzenia.
                  Z piwa - Hey Now - całkiem dobre, ale jak to w kuflu wygląda... jak budyń hehe. Kvaśnicak wiadomo, klasę trzyma.
                  MRKS Kuźnia Jawor

                  WTS Sparta Wrocław

                  Comment

                  • Pit_2005
                    PiwBiz
                    • 06-2007
                    • 157

                    Jarasty
                    To co tam opowiadasz pozostawiam bez komentarza. Nie spodziewałem się tylko, że publicznie będziesz tykał mojej osoby. Twoje 100% zweryfikuje czas. Mimo wszystko życzę powodzenia.
                    Zapraszamy na Zaporoską 39e!
                    od poniedziałku do piątku w godzinach: 9.00-22.00
                    oraz w soboty od 9.00-20.00

                    http://www.facebook.com/piwnica.sklep

                    Comment

                    • jakub_kubek
                      Member
                      • 12-2012
                      • 74

                      Czy Czeski Raj w Boże Ciało (30-05-13) będzie otwarty???

                      Comment

                      • Jarasty
                        PremiumUżytkownik
                        • 05-2007
                        • 187

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jakub_kubek Wyświetlenie odpowiedzi
                        Czy Czeski Raj w Boże Ciało (30-05-13) będzie otwarty???
                        oczywiście zapraszamy

                        Comment

                        • Jarasty
                          PremiumUżytkownik
                          • 05-2007
                          • 187

                          Bździągwa już na kranie
                          Na zdrowie

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13950

                            Ktoś tam jeszcze zagląda? Ostatni wpis prawie sprzed roku...
                            W celu rozruszania tematu podaje spis piw z 22 lutego"

                            - Polička 10° jasna
                            - Polička 10° ciemna
                            - Zilvar 10°
                            - Herold pszenica 12°
                            - Svijany Rytir 12°
                            - Opat Benediktin 12°
                            - Cornel 14° IPA
                            - Doctor Brew 13°

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • jozefpilarz
                              Junior
                              • 10-2012
                              • 6

                              Dzięki, wybieram się w piątek po dłuższej przerwie i byłem ciekaw co tam na kranach słychać. Może w piątek podepną Knezną z Rychnova bo głównie po to się tam wybieram z kolegami :-)

                              Comment

                              • Shedao
                                Senior
                                • 09-2007
                                • 900

                                Byłem w Czeskim parę dni temu, nic właściwie się nie zmieniło gdyby tylko rotacja na kranach była większa, chętnie wpadałbym częściej.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎