Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Bydgoszcz, Długa 36, Klub Cegielnia

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Piecia
    Senior
    • 02-2002
    • 3307

    #16
    Tułając się po Bydgoszczy trafiłem do Cegielni - sobota około 20 - mimo, iż nikt nie tańczył muza rypała tak niemiłosiernie, że nie dało się dopić piwa - a asortyment poprawny - Irlandzkie z Krajana (beczka), Żywe z Ambera (beczka), ponoć jest też Fortuna - jasna i ciemna, ale przez muzykę nie dane mi było sprawdzić, na pewno były butelkowe. Ceny przystępne. Jeśli w normalny dzień jest tam ciszej to miejsce fajne, ładne barmanki , jeśi zaś nie to masakra - można stracić słuch.
    Koniec i bomba,
    Kto nie pije ten trąba !!!
    __________________________
    piję bo lubię!

    Comment

    • barthez
      Senior
      • 07-2005
      • 367

      #17
      Byłem kilka tygodni temu, w ofercie były następujące piwa z beczki:
      - Irlandzkie Mocne (6 zł),
      - Żywe (5 zł).
      (Warki nie liczę)

      Oprócz tego, jak zawsze, dosyć duża gama butelkowanych w przystępnej cenie - m.in. Koźlak i Grand Imperial Porter z Ambera po 6 zł, oprócz tego, kilka Smoków z Fortuny i piwa zagraniczne.

      Comment

      • pioterb4
        Senior
        • 05-2006
        • 4322

        #18
        To Ci się poszczęściło. Jak ja tam wpadałem w przeciągu kilku ostatnich tygodni to albo z kija była tylko Warka albo Czarne z Miłosławia za którym nie przepadam. Cóż trzeba znów przeprowadzić rekonesans.

        Comment

        • coachu
          Senior
          • 09-2005
          • 225

          #19
          Zmienił się właściciel, niestety z kija tylko koncernówka. Z butelki Koźlak z Ambera (10 zł), Fortuna Miodowa (7 zł), generalnie bardzo mało z niekoncernowych. Lokal obniżył loty prawie do ziemi...
          golonka – główny powód, dla którego Bóg stworzył świnię

          (...) do gospody wszedł Szwejk, który kazał sobie podać ciemne piwo, dodając znacząco:
          - Bo w Wiedniu też dziś mają żałobę.

          Comment

          • pioterb4
            Senior
            • 05-2006
            • 4322

            #20
            A parę tygodni temu pani za barem opowiadała że ma się pojawić lany Miłosław Pilzner...od tego momentu nie byłem sprawdzić ale widać nic nie straciłem.

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎