Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Lublin, Bernardyńska 15A, Perłowa Pijalnia Piwa

Collapse
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Prusak Wyświetlenie odpowiedzi
    No właśnie. Ktoś był? Potwierdzi?

Potwierdzam . Nadal na kranie English Pale Ale, Red Amber Ale - oba warzone w Zwierzyńcu.

Comment

Porter z kranu bardzo dobry

Comment

English Pale Ale natomiast z umoczonym żelazem jak i masłem

A z kuchni całkiem niezły makaron, ciasteczka z młótem też mi podpasowały.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

Comment

W Perłowej obecnie na kranie siedem lub osiem piw, oprócz perły na pewno Witbier, BIPA, Porter, ESB, pozostałych nie zapamiętałem. Oprócz oryginalnej sali mają też ogródek na dziedzińcu dawneo klasztoru i kościoła reformatów. Jako, że dawną fasadę kościelną nieco odnowiono i podwórko jest czyste, siedzi się przyjemnie w otoczeniu starej zabudowy.

Comment

Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
            Fajna miejscówka, niebanalne jedzenie i smaczne piwo. Witek był przepyszny.
            Po trzech latach jakby trochę pokryta patyną, ale piwa dobre (BIPA szczególnie) i jedzeniowo też smacznie. Na kranach także był Rauchbier.

Comment

Menu na pewno zmienione od mojej ostatniej wizyty. Szczególnie zachęcająco rzuciły mi się w oczy wege (i nie tylko) burgery. Ma wrócić Ordynackie i jakaś "górna" 13-stka. Były m.in. 18 miesięczny porter i EPA. Poza tym weizen i witbier.
              Ktoś wie jak klasyfikować etykiety Perłowej? To Zwierzyniec warzy? Nie widzę etykiet w kolekcjonerstwie.

Comment

Powiększyli przestrzeń, obok lokalu pijalni i dziedzińca są jeszcze stoły w budynku browaru, Ordynackie jest i tym razem porter dwuletni.

Comment

To pewnie ten sam co był w czerwcu. Zacny.

Comment

Zacny, a informacje z pierwszej ręki, od szefa.

Comment

Working...
                    X