Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Chodel, Rynek 2, Pizza Rynek

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Prusak
    Senior
    • 07-2005
    • 4312

    Chodel, Rynek 2, Pizza Rynek

    Jak ja lubię polską prowincję...
    Niedawno założony lokal w małej miejscowości pozbawionej niegdyś praw miejskich.
    W menu charakterystyczne dania polskiej kuchni regionalnej czyli pizza i kebab.
    Za to niepodzianka, za barem widzę chyba sześć różnych butelek z piwami browaru InBrand. Dobra nasza myślę i pytam, czy może mają też lane z tego browaru. Mają. Pełnia szczęścia.
    Pytam, czy pani mogłaby mi pokazać te butelki, bo z daleka nie widzę, co to za style.
    Okazuje się, że te butelki to dekoracja, ale w lodówce mają jeden rodzaj piwa ze Skokowa.
    Pils.
    Biorę i pytam, czy lane to Pils, czy jakieś inne. Pani nie wie.
    Piję pilsa i zamawiam u kelnerki lane. Pani, pyta, czy z sokiem. Nie, ale zamawiam.
    Piwo wydaje mi się wyraźnie gorsze i zupełnie nieciekawe w przeciwieństwie do butelkowego.
    Pytam przy wyjściu, czy to na pewno InBrand. Na co z kolei pan mi odpowiada, że jeśli nie wierzę, moze mi pokazać kegi.
    Poza tym obsługa miła i jak na pizzerię nie ma się czego czepiać.
    Swoją drogą, czyżby InBrand jednak zdecydował się na ekspansję wokół komina?
    Może coś jest na rzeczy, skoro to (moim zdaniem) słabe lane jest po 6 zl za O,5 l.
    Butelkowe po 9 zł.
  • Prusak
    Senior
    • 07-2005
    • 4312

    #2
    Proszę o poprawienie. Chodzi oczywiście o Chodel nie Chiodel. Nie dało się już wyedytować.

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎