Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Siedlce, Armii Krajowej 5, Brofaktura

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19167

    #31
    Kolejna wizyta i jak zwykle udana. Piwa smaczne, choć nie wszystkie coś urywały. Obiad bardzo smaczny. Choćbym nie był głodny i spragniony - wpadnę.

    Comment

    • Brat_Piwny
      Senior
      • 01-2009
      • 685

      #32
      Kolejna wizyta w miniony piątek (17 sierpnia). Na kranach dostępne były piwa: Kupieckie (Pils), Szumne (Dunkel), Carte Blanche (Witbier), Roskoszne (Hefeweizen), Black Jack (Dry Stout), Chmielnowe (Polish Pale Ale <- smakowało ). Na wynos dostępne: Kupieckie, Szumne, Roskoszne, Chmielnowe. Cennym uzupełnieniem wizyty była pogawędka z głównym piwowarem p. Bartłomiejem.

      Comment

      • Prusak
        Senior
        • 07-2005
        • 4312

        #33
        Lokal jest w porządku, nie ma zbyt wiele pretensjonalności, bardzo dobra kuchnia. Ale z piwamy bywa różnie, kupowane przeze mnie poprzednio w skelpach sieci Topaz Kupieckie było bardzo dobre, teraz jest poprawne, pszenica też poprawna, Black Jack to moim zdaniem gruba pomyłka, Oktawia i Izabella na granicy akceptowalności. Wizytą w lokalu nie jestem rozczarowany, piwem trochę tak.

        Comment

        • kosher
          Senior
          • 04-2005
          • 2293

          #34
          Wnętrze schludne, nowoczesne i przestronne.
          Niestety byłem w słabym momencie, bo w sobotnie popołudnie przyszły rodziny na obiad, było dużo hałasujących dzieci, które biegały po całej knajpie między stolikami, nie czuło się kompletnie atmosfery browaru restauracyjnego, bardziej jakbym pił piwo na placu zabaw
          Mimo słonecznej ciepłej pogody zewnętrzny ogródek zamknięty, obsługa nie potrafiła wytłumaczyć dlaczego tak jest.
          Na kranach były: Kupieckie, Roskoszne, Szumne, Black Jack, Juicy Sour Ale, Juicy Kveik PA.
          Piłem pilsa, który nie był za bardzo w stylu, zbyt niska goryczka, ale biszkoptowo- zbożowo- kwaskowe klimaty mi odpowiadały.
          Wszystkie piwa między 10-12 zł. / 0,5 l. Można też kupić mniejsze i większe pojemności lub piwo na wynos.
          Last edited by kosher; 16-09-2019, 15:04.

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19167

            #35
            Jedzenie nadal dobre, choć nie tanie. Niemniej nieszablonowe i smaczne. Piw dużo na kranie i w butelkach. Wg. obsługi mimo pandemii spory ruch. Ja byłem po otwarciu, więc luz.

            Comment


            • e-prezes
              e-prezes commented
              Editing a comment
              Prawie 2 lata później dalej trzyma klasę i jakby inflacja nie dała popalić. Da się dobrze (niesztampowo) zjeść. Piw do wyboru jak trzeba!
          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎