Radom, Moniuszki 26, Pivovaria

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

  • m-ajkel
    replied
    Odwiedzony po latach lokal bez zmian.Dobry, bardzo dobry pils.Słaby koźlak-słodycz bije po oczach.Ale jest jeszcze bursztynowe i pszenica do spróbownia.

    Leave a comment:


  • tfur
    replied
    dotarłem wreszcie i ja
    wypiłem cztery piwa z oferty
    wszystkim odmianom daję dobrą ocenę
    bardzo mnie cieszy ta równa forma wypustów
    zwłaszcza jak sobie przypomnę pewien kaliski browar
    zastanawiający jest ten elegancki dansing w piwnicach lokalu
    ale przecież nie ja tworzyłem model biznesowy

    Leave a comment:


  • fteo
    replied
    ROTFL

    Leave a comment:


  • bury_wilk
    replied
    Z bursztynowym ciekawa sprawa o tyle, że rano smakowało mi dużo lepiej niż wieczorem A próbka stoutowa faktycznie najlepsza (tu ukłony dla obu stron uczestniczących w szybkiej akcji telefonicznej). Dodać jeszcze należy, że Docent podrywał Szwajcarów, którzy się nie skusili, bo okazali się Duńczykami

    Leave a comment:


  • docent
    replied
    Cieniutko wypadły miejscowe piwa podczas naszej wizytacji. Pszenica - smak bardziej lagerowy niż górnofermentacyjny. Pils - mało wyrazisty. Bursztynowe - z dominującym diacetylem. Koźlak - zbyt płaski w smaku z wyczuwalnym alkoholem. Najlepszy okazał się american stout z kontraktowej Piwoteki, którym zostaliśmy grzecznościowo poczęstowani po szybkiej akcji telefonicznej
    Attached Files

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    Dzięki. Wczoraj śledziłem tylko wątki poświęcone konkretnym browarom. Takich pytań będę mieć więcej, a więc wiem gdzie też trzeba ich poszukać, zanim zadam pytanie.

    Leave a comment:


  • ART
    replied
    30.03.2008, niedziela Jest w newsach.
    Last edited by ART; 21-03-2013, 08:07.

    Leave a comment:


  • Pendragon
    replied
    Czy ktoś pamięta kiedy dokładnie wystartował ten browar? Z pierwszego wpisu docenta można wywnioskować, że było to na przełomie marca i kwietnia 2008. Chodzi mi jednak o konkretny dzień.

    Leave a comment:


  • perłyfan
    replied
    Odwiedziłem dziś lokal przy okazji Biegu Kazików. Wrażenia jak najbardziej pozytywne. Wnętrza ładne i klimatyczne, lokal nie ocieka "aluminium" i nowoczesnością. Restauracja bez zbędnego nadęcia, w której czułem się zupełnie swobodnie. Jedna kelnerka bez trudu ogarniała kolejne zapełniające się stoliki i do tego potrafiła być bardzo miła.
    Nie skupiałem się zanadto nad wypitym piwem (mały Koźlak, małe Pszeniczne). Oba były po prostu smaczne. Dania obiadowe również świetnie przyrządzone i przyprawione.

    Naprawdę fajne miejsce.
    Last edited by perłyfan; 03-03-2013, 20:24.

    Leave a comment:


  • fans
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Fala Wyświetlenie odpowiedzi
    A może jakaś fotka ...
    Ekspozycja koszulki była na barmance,a ja byłem z małżonką i syniem więc wiesz, rozumiesz.

    Leave a comment:


  • Fala
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika fans Wyświetlenie odpowiedzi
    ... i koszulki z logo lokalu za 37 pln.
    A może jakaś fotka ...

    Leave a comment:


  • fans
    replied
    W sprzedaży jest szkło(kufel,szklanica do pszenicy) po 15 złotych i koszulki z logo lokalu za 37 pln.

    Leave a comment:


  • Jurandofil
    replied
    Tak świetnie przygotowanego mięsa bardzo dawno nie jadłem. Byłem zachwycony przy wczorajszej wizycie, tym bardziej, że obecnie dostępna jest oferta "zestaw obiadowy za 15zł z Piwem 0,5l". Piwo w zestawie jest dowolne, co oznacza, że odejmując od 15zł wartość koźlaka 0,5l z karty (12zł), zjedliśmy porcję obiadową za 3zł
    Bardzo smakował mi pils...
    Polecm wizytę v Pivovarii

    Leave a comment:


  • becik
    replied
    Jakość jedzenia zeszła na psy, zupa smakowała jak zupa -krem z torebki, dosłownie. Danie główne w całości odgrzewane w mikrofalówce. Jedynie sałatka świeża, ale jakoś tak bez smaku, za mało przyprawiona. Od restauracji oczekuję więcej.
    Piwo podane w obtłuczonym pokalu - wstyd.

    Bez zarzutu obsługa i piwo.

    Leave a comment:


  • beerek62
    replied
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pivovaria Wyświetlenie odpowiedzi
    ... w niedalekiej przyszłości będziesz mógł nabyc szkło wraz z naszym piwkiem w swoim miescie...szczegóły wkrótce
    Ooooooooo. Już nie mogę się doczekać

    Leave a comment:

Przetwarzanie...
X