Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Twarda 42, Chmielarnia

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Mason
    Senior
    • 02-2010
    • 3280

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
    podobno Opat Bitter słabo dzisiaj schodził, mam nadzieję, że to chwilowe, bo piwo jest idealne na sesyjniaka.
    Raz mu się zdarzyło, ale i tak obie beczki już puste. Obecnie za piwo w dobrej cenie robi Ciechan Lagerowe.

    Z ciekawostek leje się Alpha Dog z browaru BrewDog, a w magazynku czekają na podpięcie piwa z AleBrowaru: King of Hop i Rowing Jack. Po dwie beczki każdego, więc pewnie długo nie będą rezydować na kranach.
    JEDNO PIVKO NEVADI!

    Comment

    • legart
      Senior
      • 06-2012
      • 914

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Mason Wyświetlenie odpowiedzi
      Raz mu się zdarzyło, ale i tak obie beczki już puste. Obecnie za piwo w dobrej cenie robi Ciechan Lagerowe.

      Z ciekawostek leje się Alpha Dog z browaru BrewDog, a w magazynku czekają na podpięcie piwa z AleBrowaru: King of Hop i Rowing Jack. Po dwie beczki każdego, więc pewnie długo nie będą rezydować na kranach.
      Widziałem na Waszej stronie, że w "wyselekcjonowanych browarach" jest St Austell - planujecie coś podpiąć z tego browaru (najchętniej IPA albo Cornish Pale Ale) w miarę przewidywalnej przyszłości?

      Comment

      • warzechow
        Senior
        • 07-2005
        • 354

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gonzo1 Wyświetlenie odpowiedzi
        Jakbym miał się do czegoś przyczepić to w tej palarni na podwórku ja bym wolał pić piwko.
        Też bym wolał. W tym sezonie nie ma żadnej szansy na ogródek. Podczas długiej mroźnej zimy będziemy forsować pewien pomysł, może coś wykombinujemy na kolejne lato.

        Trochę newsów plusów -
        Remont palarni dobiega końca, jeszcze tylko wentylator okienny, nepalny wystrój i można startować ( choć teraz pogoda nastraja do dymka na powietrzu )
        W piątek, 12 lipca o świcie odbędzie się montaż nowej klimy.
        Mieliśmy już dwie dostawy jedzenia - obie dojechały na czas, czyli potrafimy
        Na deser ogłoszenie mało piwne:
        w pierwszy poniedziałek sierpnia ( 05.08.2013 ) inaugurujemy warsztaty kulinarne. Impreza będzie cykliczna, w poniedziałki ok. 16-18. Tematem pierwszych warsztatów będzie SAMOSA. W skrócie - 15 osób będzie mogło pod okiem Mistrza Rama, ulepić, usmażyć i zjeść swoje pierożki. A potem popić
        Szczegóły dotyczące zapisów na lepienie i całej akcji pojawią się na FB i www.
        Sławek

        Comment

        • żąleną
          Sojowe Oddziały Bojowe
          • 01-2002
          • 13239

          Ooo, właśnie dzisiaj pitrasiłem sobie po indyjsku i tak sobie pomyślałem, żeby wam podrzucić pomysł takich warsztatów, bo nie jestem w 100% zadowolony ze swoich dokonań. Super pomysł, tylko godziny dla mnie średnie. Ale w drugiej połowie sierpnia powinienem dać radę.

          Comment

          • warzechow
            Senior
            • 07-2005
            • 354

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika żąleną Wyświetlenie odpowiedzi
            Super pomysł, tylko godziny dla mnie średnie. Ale w drugiej połowie sierpnia powinienem dać radę.
            To musi być czas małego obciążenia kuchni, stąd też ta pora w poniedziałki miedzy lanczami, a wieczorną klientelą piwną

            Comment

            • emes
              Nadszyszkownik Chmielowy
              • 08-2003
              • 4275

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika warzechow Wyświetlenie odpowiedzi
              To musi być czas małego obciążenia kuchni, stąd też ta pora w poniedziałki miedzy lanczami, a wieczorną klientelą piwną
              Właśnie tego się obawiałem, ale liczyłem, że warsztaty będą np w sobotę lub niedzielę w południe. Wtedy chętnie bym uczestniczył, w poniedziałki to nawet nie ma mnie w stolicy.

              Comment

              • Mason
                Senior
                • 02-2010
                • 3280

                Menu kranowe na dzisiaj:

                01. Ciechan Miodowe 8/6/4
                02. Ciechan Lagerowe 6/5/3
                03. Artezan Witbier 10/7/5
                04. Opat Grejfrutowy 8/6/4
                05. Lindemans Cassis 19/13/10
                06. Limburgse Witte 13/9/7

                07. Artezan Pacific 10/7/5
                08. Pracownia Piwa Hey Now 10/7/5
                09. BrewDog Alpha Dog 14/10/7
                10. Pinta Stare ale Jare 10/7/5
                11. AleBrowar King of Hop 10/7/5
                12. BrewDog IPA is Dead - El Dorado 18/13/9

                13. Peche Mel Bush 20/14/10
                14. Sierra Nevada Ruthless Rye IPA 17/12/9
                15.
                16. Thornbridge Halcyon 16/12/8

                Beczkowy Kocour niestety nie dotarł w tym tygodniu, powinien być w następnym. Jeszcze w tym tygodniu powinien dojść Primator Stout, trochę piw belgijskich i piwo roku 2012 według Bractwa Piwnego . Piwo Roku 2012 według browar.biz już jest, jak się coś zwolni na drugiej szóstce to zawita na kranie.
                JEDNO PIVKO NEVADI!

                Comment

                • yoda79
                  Senior
                  • 01-2013
                  • 861

                  15 już parę dni wolna, tam coś ma być degustacyjnego?

                  Comment

                  • Mason
                    Senior
                    • 02-2010
                    • 3280

                    Miało być już wczoraj, ale nie dotarło. Dzisiaj kolejna szansa
                    JEDNO PIVKO NEVADI!

                    Comment

                    • fuliano
                      Senior
                      • 07-2010
                      • 1825

                      Czyżby ta 15 stoi odkąd ją w piątek wykończyłem?
                      To i w ten piątek przyjdę, znowu może uda się coś wykończyć
                      Last edited by fuliano; 11-07-2013, 12:08.

                      Comment

                      • Mason
                        Senior
                        • 02-2010
                        • 3280

                        I już na 15 pojawiło się piwo . Chouffe Houblon, określane jako hybryda pomiędzy belgijskim Triplem a IPA. 22/15/11. A w magazynku mamy kilku innych kandydatów na krany 13-16, więc tym razem nie zabraknie
                        JEDNO PIVKO NEVADI!

                        Comment

                        • yoda79
                          Senior
                          • 01-2013
                          • 861

                          Ta deska za 15 za krany od 12-16 to chyba średnio się Wam opłaca.
                          Co nie znaczy,że przyjdę i nie zamówię Choć już np. Halcyona próbowałem.

                          Comment

                          • Antylop
                            Senior
                            • 10-2009
                            • 1415

                            Właśnie po tym poznać dobry pub, że nie stara się na każdym kroku "doić" klienta
                            Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

                            Comment

                            • Antylop
                              Senior
                              • 10-2009
                              • 1415

                              Innym przykładem uczciwego podejścia do klienta jest 0,25 L w uczciwej cenie
                              Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

                              Comment

                              • Piecia
                                Senior
                                • 02-2002
                                • 3307

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Antylop Wyświetlenie odpowiedzi
                                Innym przykładem uczciwego podejścia do klienta jest 0,25 L w uczciwej cenie
                                Ja wypijając deskę wypijam tez inne piwa a dzięki temu i ja i znajomi wypija wiecej większych piw - za chwile wyruszam na degustację
                                Koniec i bomba,
                                Kto nie pije ten trąba !!!
                                __________________________
                                piję bo lubię!

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎