Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Twarda 42, Chmielarnia

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • emes
    Nadszyszkownik Chmielowy
    • 08-2003
    • 4275

    Już wszystko wiem.

    Comment

    • warzechow
      Senior
      • 07-2005
      • 354

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Kulbi Wyświetlenie odpowiedzi
      O to to. Czyli rozumiem, że te miejsca są nie wspierane?
      To doskonałe miejsca, lecz nadają się tylko na krótkie posiedzenie

      Comment

      • Mason
        Senior
        • 02-2010
        • 3280

        Ważna informacja na jutro: otwieramy nasze bramy o 12:30, z powodu remontu łazienki.
        JEDNO PIVKO NEVADI!

        Comment

        • iron
          Senior
          • 08-2002
          • 6703

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika warzechow Wyświetlenie odpowiedzi
          To doskonałe miejsca, lecz nadają się tylko na krótkie posiedzenie
          Oj tam od razu krótkie, siedzieliśmy dziś kończąc zlot około trzech godzin i nie było źle

          P.S. Gdyby to nie był koniec zlotu, tylko początek, pewnie posiedzielibyśmy dłużej
          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
          Rock, Honor, Ojczyzna

          Comment

          • Wujcio_Shaggy
            Senior
            • 01-2004
            • 4628

            Właśnie widać, że "nie było źle", skoro remont łazienki jest potrzebny
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

            @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

            Comment

            • TTOP
              Senior
              • 03-2013
              • 449

              a ja mam pytanie odnośnie warsztatów "jedzeniowych". Jakoś w zeszłym tygodniu pojawiła się na fb zapowiedź, że szykuje się druga edycja. Będąc w pt zapytałem się barmana i kelnerki, czy coś wiedzą - pusto. W końcu jest - na fb pojawiły się (chyba wczoraj) informacje - co to za warsztat, ile to kosztuje i że trzeba się zapisać. No to moja luba zadzwoniła pod podany tel, ale i tym razem nikt nic nie wiedział. Skończyło się na tym, że podyktowałą nasze dane, kazała dopisać, że to odnośnie warsztatów (są bodajże 22.09) i tak się skończyło "zapisywanie" i "dowiadywanie się szczegółów". Pytanie brzmi - czy ktoś, kto umieszcza informacje o wydarzeniach kulinarnych nie przekazuje tej informacji nikomu z obsługi? No i komu wierzyć - fejsukowi czy żywym ludziom;PP?
              Last edited by TTOP; 11-09-2013, 15:22.

              Comment

              • warzechow
                Senior
                • 07-2005
                • 354

                Anons warsztatowy na fb umieścił Mikołaj ( bo tylko on umie robic takie smaczne foty ). Niestety zaległ biedny na łożu boleści i ciężko choruje ( ca 37 st. C pod prawą pachą ) i nie ma go na posterunku.
                Tak jak napisał warsztacimy w niedzielę 22 wrzesnia od 14.00 - pewnie ok. 2 godz.
                Podany telefon ( knajpowy ) służy tu głównie do przyjmowania zgłoszeń.
                TTOP - zadzwoń, proszę, do mnie 608-384-218 - postaram się dołozyć troszkę szczegółow.
                Sławek

                Comment

                • olie
                  Senior
                  • 06-2011
                  • 777

                  Poza piwem muszę pochwalić stronę muzyczną. Muzyka leci w tle i nie zagłusza rozmów, więc jest tak jak być powinno. Można trafić na fajne płyty w całości, dzięki za "Surfer Rosę"

                  Comment

                  • jacer
                    Senior
                    • 03-2006
                    • 9875

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika olie Wyświetlenie odpowiedzi
                    dzięki za "Surfer Rosę"
                    oooo, taka muza tam leci? To mają plusa. Jedziesz na koncert?
                    Milicki Browar Rynkowy
                    Grupa STYRIAN

                    (1+sqrt5)/2
                    "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                    "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                    No Hops, no Glory :)

                    Comment

                    • olie
                      Senior
                      • 06-2011
                      • 777

                      Nawet się zastanawiałem, ale wolałbym oryginalny skład zobaczyć. W sumie jeszcze mam szansę się zdecydować, bo dodali drugi koncert w Pradze 11X.
                      A w nawiązaniu do piwa: https://vine.co/v/hK91h6BExnm

                      Comment

                      • jacer
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 9875

                        No własnie już po zakupie biletów dowiedziałem się, że Kim odeszła. My jedziemy do Berlina.

                        Później już można umierać, Ostatni najważniejszy zespół XXwieku będzie zaliczony
                        Milicki Browar Rynkowy
                        Grupa STYRIAN

                        (1+sqrt5)/2
                        "Nie ma (...) piwa, które smakowałoby wszystkim. Każdy browarnik, który próbuje takie przygotować, skazany jest na klęskę" - Michael Jackson
                        "Dobrzy ludzie piją dobre piwa" - Hunter S. Thompson
                        No Hops, no Glory :)

                        Comment

                        • sandacz
                          Senior
                          • 01-2007
                          • 345

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sandacz Wyświetlenie odpowiedzi
                          W wątku podłogi nie podoba mi się jeszcze jedno: trumna z puszkami. Niepotrzebny ideologiczny wtręt. Lokal powinien być pro, nie anty. Takim elementem "wystroju" dajecie tylko do zrozumienia, że macie z tymi piwami jakiś emocjonalny problem - a tymczasem powinniśmy o nich... milczeć, szczególnie w pubie z dobrym piwem.
                          Jak rozumiem, milczenie właścicieli w tym wątku oznacza zgodę i już wkrótce zdemontujecie ten śmietnik podłogowy, tak bym ja i inni podobnie myślący mogli z czystym sumieniem odwiedzać was w przyszłości celem ot tak, zwyczajnie, bezpretensjonalnie, napicia się dobrego piwa?

                          Comment

                          • kosher
                            Senior
                            • 04-2005
                            • 2295

                            Miło by też było gdyby kelnerka poza pozostawieniem menu wracała potem do stolika i przyjmowała zamówienie.
                            Już dwa razy chciałem coś zamówić z karty, ale bezskutecznie.
                            Przy barze otrzymałem odpowiedź: proszę zamawiać dania u kelnerki. No nie będę za nią przecież biegał po lokalu

                            Comment

                            • VanPurRz
                              Senior
                              • 09-2008
                              • 4229

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sandacz Wyświetlenie odpowiedzi
                              Jak rozumiem, milczenie właścicieli w tym wątku oznacza zgodę i już wkrótce zdemontujecie ten śmietnik podłogowy, tak bym ja i inni podobnie myślący mogli z czystym sumieniem odwiedzać was w przyszłości celem ot tak, zwyczajnie, bezpretensjonalnie, napicia się dobrego piwa?
                              Dlaczego narzucasz innym swoje zdanie? Dla mnie pomysł z tymi puszkami jest po prostu rewelacyjny. Więc dlaczego tylko Twoje zdanie ma byc brane pod uwagę?
                              "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                              Comment

                              • legart
                                Senior
                                • 06-2012
                                • 913

                                No mi też witrynka w podłodze się podoba. Jakoś nie mogę doptrzyć się nic zdrożnego w kilku zgniecionych puszkach i zbitych butelkach....Specjalne kontrowersyjne chyba też nie jest...

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎