Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Twarda 42, Chmielarnia

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pioterb4
    Senior
    • 05-2006
    • 4322

    Najlepsze są te piosenki które już znamy. Wielu klientów przychodząc do knajpy oczekuje piw/smaków które już dobrze zna a róznica między lokalem dobrym i złym jest taka, że w jednym wystrój jest surowy a Warka za 3 zł za okazaniem legitymacji studenckiej, w a w drugim są biale obrusy, nieco lepiej odziana obsługa i ta sama Warka za 12 zł.

    Comment

    • iron
      Senior
      • 08-2002
      • 6703

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika warzechow Wyświetlenie odpowiedzi
      Nie mogłem się powstrzymać i wklejam jedną z recenzji Chmielarni na portalu kulinarnym Gastronauci

      dzikant 94 recenzje .
      01.10.2013, 11:05 napisał:
      Zależy czego się oczekuje...
      Ja się zawiodłam, bo wystrój był trochę hmm "pubowy". Myślałam, że będzie to wyższa klasa. Taki osiedlowy barek, z kapslami i etykietami na słupach, z małym barem i telewizorem. Nie jedliśmy, więc nie wypowiem się co do jedzenia. Wyglądało w porządku. Natomiast deska piw (15 zł za 5 x 100 ml) była niewypałem. Piwa są faktycznie mocno "specyficzne". Nie wypiłabym żadnego w dużej ilości. Nuty cytrusowe, kawowe... Trzeba to lubić. Mieliśmy dłużej siedzieć, ale bałam się zamawiać kolejne. Ceny butelkowych były bardzo wysokie, a również nie poznawałam marek. To coś dla odważnych


      I tak, odważne chłopaki, wyszło, że mamy nierozpoznawalne marki - trza sięgnąć po asortyment z trumno-sarkofagu
      Mi najbardziej podoba się zbitka wyróżniona kolorem czerwonym...

      Nie ma to jak kompetentna recenzja na odpowiedni temat zamieszczona w dedykowanym ku temu miejscu
      bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
      Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
      Rock, Honor, Ojczyzna

      Comment

      • tomolek
        Hophead
        • 05-2006
        • 1752

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
        Nie ma to jak kompetentna recenzja na odpowiedni temat zamieszczona w dedykowanym ku temu miejscu
        Mam nadzieję, że słowa "dedykowany" użyłeś wyjątkowo, jako podkreślenia mierności tej recenzji?
        www.ohbeautifulbeer.com

        www.mateuszdrozdowski.pl

        „Kwaśny Edi herbu Koreb

        Comment

        • iron
          Senior
          • 08-2002
          • 6703

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika tomolek Wyświetlenie odpowiedzi
          Mam nadzieję, że słowa "dedykowany" użyłeś wyjątkowo, jako podkreślenia mierności tej recenzji?
          A jak sadzisz Sherlocku:
          Last edited by iron; 05-11-2013, 23:59.
          bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
          Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
          Rock, Honor, Ojczyzna

          Comment

          • tomolek
            Hophead
            • 05-2006
            • 1752

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
            A jak sadzisz Sherlocku:
            Ulżyło mi drogi Watsonie
            www.ohbeautifulbeer.com

            www.mateuszdrozdowski.pl

            „Kwaśny Edi herbu Koreb

            Comment

            • fuliano
              Senior
              • 07-2010
              • 1825

              Czy z okazji dnia stoutu coś organizujecie?
              Bo mam zamiar nawiedzić Wasz przybytek w piątek

              Comment

              • olie
                Senior
                • 06-2011
                • 777

                Na pewno coś szykują. Już jest zapowiedziany lany Mikkeller 黑 Black. Można przypuszczać, że będzie też premiera Hery. Na Kreta nie liczę, bo jakoś nie przypominam sobie żeby piwa z Widawy były lane w Chmielarni.

                Comment

                • kloss
                  Senior
                  • 03-2003
                  • 2526

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika warzechow Wyświetlenie odpowiedzi
                  Nie jedliśmy, więc nie wypowiem się co do jedzenia. Wyglądało w porządku. (...) Piwa są faktycznie mocno "specyficzne". Nie wypiłabym żadnego w dużej ilości. Nuty cytrusowe, kawowe... Trzeba to lubić. Mieliśmy dłużej siedzieć, ale bałam się zamawiać kolejne.
                  Dobrze, że panna nie jadła , bo by stwierdziła, że jak nie ma schabowego, to te dzikie smaki ino dla odważnych.

                  Comment

                  • sugarsweet
                    Junior
                    • 08-2012
                    • 11

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Piecia Wyświetlenie odpowiedzi
                    A ja w imieniu własnym i znajomych pozdrawiam miłą panią obsługującą nasz stolik
                    Niestety ale dzisiaj potwierdziło się to co podsłuchałem w zeszłym tygodniu - ulubiona Pani z Chmielarni kończy pracę w tym togodniu. Wpadnę się pożegnać w piątek, a potem... no cóż, może zawitam czasem na jakieś ciekawe piwo, ale jedzenie nie będzie już tak smakować jak wcześniej :-/

                    PS.
                    Piwo zresztą też straci w odbiorze, bo owa Pani zawsze coś zagaiła także o tym co na kranach...

                    Comment

                    • filipgun
                      Member
                      • 03-2012
                      • 99

                      Po wczorajszej wizycie na plus to, że kibel wreszcie jest suchy
                      Hera z Olimpu bardzo smaczna

                      Jedynym minusem był Porter łódzki: ja czułem zapach kiszonej kapusty i kwach w smaku. Manager miał inne zdanie, ale że klient ma zawsze rację, wymienili mi na inne piwko i za to należy się wielki plus

                      Comment

                      • Ania_Z
                        Junior
                        • 11-2013
                        • 1

                        Pragnę podziękować wszystkim wspaniałym współpracownikom z Chmielarni: kelnerkom, barmanom, managerom i kilku innym osobom. Dziękuję również gościom: tym stałym, z którymi zdążyłam się zaprzyjaźnić oraz tym wszystkim miłym ludziom, których mogłam spotkać. Dziękuję za kilka wspaniałych miesięcy razem i umożliwienie mi złapania piwnego bakcyla. Kończę przygodę z Chmielarnią z ciężkim sercem, bo pokochałam to miejsce i ludzi. Pozdrawiam wszystkich i mówię "do zobaczenia", bo Warszawa jest mała.

                        Dziękuję Wam kochani, Wasze zdrowie

                        Ania Z.

                        Comment

                        • Doro_
                          Senior
                          • 09-2011
                          • 131

                          pozdrawiam Aniu i dziękuję za zawsze wspaniałą obsługę :*
                          do zobaczenia

                          Comment

                          • emes
                            Nadszyszkownik Chmielowy
                            • 08-2003
                            • 4275

                            A , to pani Ania wzbudzała takie emocje Zastanawiałem się nad kim się tak zachwycają, bo żadnych szczegółów tu nie podawali.
                            Miałem zabawną historię z panią Anią, chciałem, żeby mnie podliczyć, na ekranie wyskoczyła Ania Z, a ja powiedziałem, że to nie mój rachunek, bo ja nie jestem Anną Z
                            A na to pani Ania, że to ona i obsługuje mój rachunek

                            Comment

                            • szalina
                              Member
                              • 01-2010
                              • 42

                              dzięki Aniu i do zobaczenia!

                              Comment

                              • emes
                                Nadszyszkownik Chmielowy
                                • 08-2003
                                • 4275

                                W Chmielarni chyba żałoba, ostatni wpis na fejsie to informacja z wtorku o meczu Polska-Irlandia

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎