Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Marszałkowska 55/73, Bierhalle [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • StefanP
    Member
    • 02-2012
    • 71

    #16
    Trzeba być nadziei, że promocyjnie zamiast golonki będzie można zamówić do piwa placek ze śliwek. W końcu o dietkę trzeba dbać

    Comment

    • VanPurRz
      Senior
      • 09-2008
      • 4229

      #17
      Komar , o tym, że masz kupę szmalu będę pamiętał Ja tam jadę "po taniości" i spędziłem miłe obiady (w końcu zjadłem rzeczy które były dla mnie za drogie) wraz z dobrym piwem (tanim i dobrym)
      Jakoś wolę po taniości niż po droższości
      "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

      Comment

      • Komar_Pafnucy
        Senior
        • 08-2005
        • 1114

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
        Komar , o tym, że masz kupę szmalu będę pamiętał Ja tam jadę "po taniości" i spędziłem miłe obiady (w końcu zjadłem rzeczy które były dla mnie za drogie) wraz z dobrym piwem (tanim i dobrym)
        Jakoś wolę po taniości niż po droższości
        Promocja, z której nie mam możliwości skorzystać, z mojego punktu widzenia, mogłaby w ogóle nie istnieć.
        Brałeś wolne w korpo żeby tam pójść?

        Multitap Crawl
        Multitap Crawl na Facebook

        "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
        Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

        Comment

        • zgoda
          Senior
          • 05-2005
          • 3516

          #19
          Na promocję w knajpie wolne się należy jak nic.
          Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

          Comment

          • VanPurRz
            Senior
            • 09-2008
            • 4229

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Komar_Pafnucy Wyświetlenie odpowiedzi
            Promocja, z której nie mam możliwości skorzystać, z mojego punktu widzenia, mogłaby w ogóle nie istnieć.
            Brałeś wolne w korpo żeby tam pójść?
            Duża część ludzi pracuje do 16.00 i jest jeszcze czas na promocje Nie przesadzaj, że raz w tygodniu nie możesz wyjść o tej godzinie. Ale zbaczamy z tematu knajpy. Tez bym wolał promocję w godzinach 16-20 albo całą sobotę ale to niestety nierealne.
            "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

            Comment

            • StefanP
              Member
              • 02-2012
              • 71

              #21
              Promocja funkcjonuje. Nie można zamówić dla siebie dwóch piw naraz, dopiero wtedy gdy dopija się poprzednie. Tak więc jeśli ktoś przyjdzie wcześniej i będzie chciał zamówić dla dojeżdżających kompanów, nie da rady. We wtorek był Dunkel i Alt + standardowe Weizen i Pils.
              Dla niegolonkowych są naleśniki wypełnione aksamitnym serkiem waniliowym i pierogi ze szpinakiem i fetą.

              Comment

              • yoda79
                Senior
                • 01-2013
                • 861

                #22
                Dzisiaj był Pils, Weizen i Alt. Jedzenie nawet spoko, piwo szału nie robi, ale tez złe nie jest, trzeba powtórzyć

                Comment

                • becik
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 14999

                  #23
                  Odwiedzony lokal w ostatni weekend. Pustki, oprócz naszego tylko jeden stolik na zewnątrz zajęty z 4 osobami. Oprócz ogólnie dostępnych piw były jeszcze: Marcowe i Maibock.
                  Śmieszne, bo Marcowe droższe aniżeli w Arkadii (tam 9 zł, tu 10 zł).
                  Wypiliśmy i wyszliśmy.
                  Zostanę jednak przy Arkadii, wątpię aby ten lokal w tej lokalizacji długo pociągnął no ale zobaczymy.
                  Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                  Comment

                  • Brat_Piwny
                    Senior
                    • 01-2009
                    • 685

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                    Śmieszne, bo Marcowe droższe aniżeli w Arkadii (tam 9 zł, tu 10 zł).
                    W Arkadii też już 10 PLN (a dokładnie 9,99 PLN). Od minionego weekendu wzrosły ceny piwa.

                    Comment

                    • becik
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 14999

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Brat_Piwny Wyświetlenie odpowiedzi
                      W Arkadii też już 10 PLN (a dokładnie 9,99 PLN). Od minionego weekendu wzrosły ceny piwa.
                      Klika dni wcześniej byłem w Arkadii, wtedy Marcowe było po 9 zł, maibock za 11zł
                      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                      Comment

                      • VanPurRz
                        Senior
                        • 09-2008
                        • 4229

                        #26
                        Lubię czasem wpaść bo i wystrój fajny i trafiają się dobre piwa jak wczoraj Roggenbier. Bardzo klasyczny.
                        "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                        Comment

                        • sodom
                          Senior
                          • 12-2002
                          • 351

                          #27
                          Zamknięte. Lokal przeniesiony na Koszyki.

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13950

                            #28
                            No nie do końca. Na Koszykach filia działa od ponad roku, więc nie mowy o przenosinach.
                            Last edited by Pendragon; 02-01-2018, 23:00.

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • Cooper
                              Senior
                              • 11-2002
                              • 6055

                              #29
                              Ze 2 czy 3 miesiące temu był czynny a Koszyki już wtedy działały od jakiegoś czasu. Byłem tam w drodze właśnie z Koszyków.
                              Z perspektywy korpo właściciela wielu lokali można w pewnym sensie mówić o przeprowadzce rozłożonej w czasie. Pewnie część personelu tam przerzucili właśnie.
                              Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                              1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                              Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                              Comment

                              • Pendragon
                                Senior
                                • 03-2006
                                • 13950

                                #30
                                Becik odwiedził Koszyki 24-10-2016.
                                Last edited by Pendragon; 03-01-2018, 13:50.

                                moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                                Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎