Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Marszałkowska 55/73, Bierhalle [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • sodom
    Senior
    • 12-2002
    • 351

    #31
    Jest kartka na drzwiach z napisem "Lokal przeniesiony na Koszyki" i tyle.

    Comment

    • becik
      Senior
      • 07-2002
      • 14999

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sodom Wyświetlenie odpowiedzi
      Jest kartka na drzwiach z napisem "Lokal przeniesiony na Koszyki" i tyle.
      Co niby mieli napisać?
      Mimo, że to centrum ale takie mało chodliwe. Często jak tamtędy przechodziłem to w lokalu pustki były
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • Antylop
        Senior
        • 10-2009
        • 1415

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
        Co niby mieli napisać?
        Mimo, że to centrum ale takie mało chodliwe. Często jak tamtędy przechodziłem to w lokalu pustki były
        Po prostu czasy się zmieniły i powstały nowe lokale.
        Kilka lat temu kiedy bywałem w Bierhalle, już w południe było tam dużo ludzi.
        Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

        Comment

        • Warzywo
          Senior
          • 08-2016
          • 955

          #34
          też nie wiem co więcej mieli pisać? Bez sensu z punktu widzenia sprzedaży były dwa tak blisko położone siebie lokale, tym bardziej, że dzisiaj (dla mnie niestety ale tak jest) większość młodych ludzi (czyli tych pijących droższe piwo) spędza większość czasu w miejscach modnych (typu Koszyki, gdzie na dodatek mają sporo innych miejsc "w jednym") więc naturalnie, że tam mają większą klientelę.

          Comment

          • grzeber
            Senior
            • 05-2002
            • 2868

            #35
            Czasem tu bywałem i w tygodniu po godzinach pracy raczej lokal był pełen, co i tak było niezłym wynikiem patrząc na okolicę.

            Koszyki to jest zupełnie inna klientela nawet dla sieciowego lokalu. Dla Bierhalle większą konkurencją był niedaleki Szwejk gdzie ceny były dużo niższe i zawsze kolejka.
            pozdrawiam
            www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎