Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Odyńca 71, Klubokawiarnia Tu i Tam

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Warzywo
    Senior
    • 08-2016
    • 955

    Odyńca 71, Klubokawiarnia Tu i Tam

    Cóż kolejny lokal z serii - jesteśmy tacy sami zunifikowani ale tacy modni, że hohoho a może i chochocho. Typowy dla dzisiejszych czasów miszmasz ani to bistro ani kawiarnia ani piwiarnia. Ot miejsce w którym ciastko miesza się z lunchem, a można to popić piwem. Kilka ikeowych w stylu stoliczków, żadnej atmosfery, nijako. Towarzystwo też zunifikowane - ładnie ubrani i mili chłopcy i dziewczęta z miast Polski
    Ponarzekałem bo załamany jestem, że takie miejsca całkowicie praktycznie wyparły ciekawe mordownie, spelunki, żulbudki gdzie można było spotkać ciekawych, różnych ludzi, miejscowych lokalnych, gdzie słyszało się o życiu a nie o nowych modelach telefonów lub jaki tam znowu był target na dedlajn.
    Dziwicie się pewnie dlaczego w ogóle to opisuję - bo jeżeli byście się włóczyli po Mokotowie i nie mieli już zupełnie gdzie wejść (a jest to całkiem możliwie bo nie ma już piwiarni, wszędzie są pretensjonalne restauracje lub sieciowe kawiarnie) to tu coś ciekawego do picia się znajdzie = Skalak za 8 i APA z Maryenstatu za 12.
  • Prusak
    Senior
    • 07-2005
    • 4312

    #2
    Można tak w nieskończoność. Niestety, jeśli chodzi o piwiarnie z klimatem to se ne vrati...

    Comment

    Przetwarzanie...
    X
    😀
    🥰
    🤢
    😎
    😡
    👍
    👎