Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

al. Jana Pawła II 82 (CH Arkadia), Bierhalle

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • docent
    Senior
    • 10-2002
    • 5205

    Próbowane wczoraj pils i pszenica wyśmienite. Jeśli te warki pojadą na Konkurs Piw Rzemieślniczych do Żywca to podium powinno być zapewnione.
    Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
    Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
    Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
    Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

    Comment

    • docent
      Senior
      • 10-2002
      • 5205

      Wspaniała kwestia zasłyszana wczoraj zarówno od kelnerki jak i od pani manager: "W związku z EURO 2012 serwowany będzie wyłącznie pils i weizen". Czyli trzeciego piwa nie będzie aż do lipca. Ciekawe jest też to, że menu w trakcie mistrzostw będzie występowało jako "Oktoberfest". WTF
      A piwo póki co trzyma poziom, pils bardzo w porządku.
      Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
      Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
      Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
      Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

      Comment

      • chemmobile
        Senior
        • 03-2009
        • 2168

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
        WTF
        Jak to co? Polityka firmy We Wrocławiu juz nie ma marcowego, tylko pils i weizen. A co do menu, to może chodzi o podobną akcję jak u nas. Chyba już wszystkie restauracje we wrocławskim Rynku deklarują, że na czas samych meczy ograniczą menu do kilku pozycji.
        Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
        Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

        Comment

        • VanPurRz
          Senior
          • 09-2008
          • 4229

          Bierhalle zaprasza na Koźlaka. Ciekawe jak sobie z nim poradzili bez Krzysztofa?
          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

          Comment

          • Kulbi
            Member
            • 10-2011
            • 91

            A co się stało z Krzysztofem?

            Comment

            • dyczkin
              Serce w kolorze blaugrana
              • 05-2011
              • 3657

              Krzysztof odszedł Dobrowolnie.
              Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

              Moje warzenie // Piwny Wojownik

              Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

              Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

              Comment

              • m-ajkel
                Member
                • 06-2007
                • 32

                Koźlak ( jak na mój gust ) znakomity a na pewno lepszy niż w zeszłym roku.Po 11

                Comment

                • VanPurRz
                  Senior
                  • 09-2008
                  • 4229

                  Hmmm...Moja ocena kompletnie inna. W miarę fajny zwykły ciemniak, do bólu przeciętny. Jak na Koźlaka i to tego który pamiętam z lat poprzednich raczej blado.
                  "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                  Comment

                  • Brat_Piwny
                    Senior
                    • 01-2009
                    • 685

                    Podwójny Koźlak

                    Po kilkumiesięcznej nieobecności zawitałem i spotkała mnie niespodzianka w postaci Podwójnego Koźlaka. Dostępny w wersji lanej 11 PLN za 0,4 l oraz w butelce (zestaw 4x0,33l za 32 PLN, 8x0,33l za 64 PLN)

                    Comment

                    • Ahumba
                      Senior
                      • 05-2001
                      • 8962

                      Trwa ekspansja warszawskiego Bierhalle.
                      Z tego co się wczoraj dowiedziałem 19 czerwca otwierana jest kolejna restauracja w Warszawie. Na Marszałkowskiej prawie naprzecie de Brasil. Ponieważ nie znam dokładnego adresu nie założyłem oddzielnego tematu
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13950

                        E tak jaka znowu ekspansja? Jeden lokal mniej (Białystok) i jeden więcej więcej teraz. Bilans wychodzi na zero.

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • emes
                          Nadszyszkownik Chmielowy
                          • 08-2003
                          • 4275

                          Grill de Brasil musi w takim razie poprawić jakość piw, albo, i tak już skąpo odziane kelnerki, dla frekwencji zaczną chodzić nago

                          Comment

                          • Brat_Piwny
                            Senior
                            • 01-2009
                            • 685

                            Dzisiaj spróbowałem nowości czyli piwa Bierhalle Witbir. Smaczne. W taką pogodę zawartość szklaneczki zniknęła bardzo szybko ...

                            Comment

                            • Pendragon
                              Senior
                              • 03-2006
                              • 13950

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Brat_Piwny Wyświetlenie odpowiedzi
                              Dzisiaj spróbowałem nowości czyli piwa Bierhalle Witbir.
                              hmm. Tak dokładnie się nazywa?

                              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                              Comment

                              • Brat_Piwny
                                Senior
                                • 01-2009
                                • 685

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
                                hmm. Tak dokładnie się nazywa?
                                Dokładnie tak.
                                W załączeniu fotka z menu (mam nadzieję, że czytelna...)
                                Attached Files

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎