Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

al. Jana Pawła II 82 (CH Arkadia), Bierhalle

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • keto
    Senior
    • 07-2009
    • 388

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lisiewski Wyświetlenie odpowiedzi
    Żart? Zarejestrowany jesteś od lipca 2009 r. i Krzysztofa nie kojarzysz?
    Krzysztofa kojarzę. To był ktoś inny. Dlatego pojawił się znak zapytania.
    Pozdrawiam
    Artur

    Comment

    • petrus33
      Gość
      • 01-2008
      • 888

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika keto Wyświetlenie odpowiedzi
      Jakiś menadżer?
      Toż to mistrz całej ceremonii......ten co w kotłach miesza

      Comment

      • keto
        Senior
        • 07-2009
        • 388

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
        Toż to mistrz całej ceremonii......ten co w kotłach miesza
        Na pewno nie. Krzysztof akurat sypał chmiel do gotującej się brzeczki, a to była inna osoba.
        Zresztą nie będę ciągnął tego dalej. Każdy szuka tylko pretekstu do głupawej dyskusji.
        Pozdrawiam
        Artur

        Comment

        • keto
          Senior
          • 07-2009
          • 388

          Jest Marcowe w ofercie! Piwo dobre, ale jak dla mnie trochę za mało treściwe .
          Pozdrawiam
          Artur

          Comment

          • Twilight_Alehouse
            Chmielowisko.pl
            • 06-2004
            • 6310

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika keto Wyświetlenie odpowiedzi
            Jest Marcowe w ofercie! Piwo dobre, ale jak dla mnie trochę za mało treściwe .
            Próbowałem dziś. Mało treściwe? Tym marcowym można się najeść, takie jest treściwe! Więcej treściwości ciężko wyciągnąć z 13,7% ekstraktu

            Comment

            • keto
              Senior
              • 07-2009
              • 388

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse Wyświetlenie odpowiedzi
              Próbowałem dziś. Mało treściwe? Tym marcowym można się najeść, takie jest treściwe! Więcej treściwości ciężko wyciągnąć z 13,7% ekstraktu
              Jeżeli chodzi o chlebowość to jest ok, pod tym względem można się najeść .
              Last edited by keto; 12-08-2010, 21:48.
              Pozdrawiam
              Artur

              Comment

              • darko
                Senior
                • 06-2003
                • 2078

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
                Toż to mistrz całej ceremonii......ten co w kotłach miesza
                To dziwne, bo w kotle miesza mieszadło

                Comment

                • zgoda
                  Senior
                  • 05-2005
                  • 3516

                  Mnie jakoś zawsze omijają ciekawe "trzecie rotacyjne" - a to Alt mnie ominął o jeden dzień, a to się z Marcowym minąłem. Jak pech to pech, niech będzie ten Dunkelweizen, też bardzo dobry.
                  Browar Clair de Lune - zapiski literackie, brewing log, na fejsbóku, blog

                  Comment

                  • Ahumba
                    Senior
                    • 05-2001
                    • 8962

                    Wczoraj "powaliła" mnie sytuacja w Bierhalle.
                    Ponieważ nie mogłem na miejscu wypić piwa chciałem kupić na wynos w bączkach trochę bocka.
                    Niestety nie dostałem, bo .................. pani menadżer gdzieś poszła a bez niej nie dostanę "czteropaka".
                    Ciekawe, czy do beczki 5l. potrzebny byłby dyrektor Arkadii?
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                    znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                    Comment

                    • Jurandofil
                      Senior
                      • 10-2007
                      • 976

                      Wystarczyłby szef restauracji (a raczej szefowa, o ile się nic nie zmieniło). Ale dostępna tylko w dni powszednie w godz. 8-16
                      - Proszę zostawić do siebie kontakt, szefowa oddzwoni - otrzymałem swojego czasu informację od menażerki (melanżerki )
                      Nie oddzwoniła. To była moja ostatnia wizyta w tym browarze...
                      Już ponad pół roku i powiem Wam, że da się z tym żyć.
                      Tylko Piwa, tylko Piwa, tylko Piwa, tylko Piwa żal...
                      Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                      Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                      Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13950

                        Tu chyba chodzi o podpis na paragonie, uprawniający do odbioru kaucji. Gdybyś przyszedł z własnymi bączkami na wyminę to chyba by tej sytuacji nie było. To tylko moje przypuszczenia, ale w czerwcu kupowałem na wynos 1 litrową butelkę, a nie chciało mi się targać takiej do Warszawy. Na moje szczęście "ważna" pani była gdzieś w pobliżu.

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • Jurandofil
                          Senior
                          • 10-2007
                          • 976

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jurandofil Wyświetlenie odpowiedzi
                          Już ponad pół roku i powiem Wam, że da się z tym żyć.
                          Jejku, zajrzałem we wcześniejsze posty i to prawie rok jak nie przestąpiłem progu tej restauracji.
                          Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                          Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                          Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                          Comment

                          • dadek
                            Senior
                            • 09-2005
                            • 4568

                            Mi już także mija roczek jak nie zasiadłem na piwie w Bierhalli. Nie ma promocji - nie mogę sobie niestety pozwolić na płacenie 8 zł za 0,4 l. Możliwe, że pojawię się 31.12 lub 1.01. W tych dniach piwo będzie w całodziennej (31.12 do godz. 21) promocji 50%! Może ktoś z browarbizowiczów chętny na spotkanie?

                            Comment

                            • docent
                              Senior
                              • 10-2002
                              • 5205

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
                              Możliwe, że pojawię się 31.12 lub 1.01. W tych dniach piwo będzie w całodziennej (31.12 do godz. 21) promocji 50%! Może ktoś z browarbizowiczów chętny na spotkanie?
                              A 26 nie chesz wpaść? Też będzię 50% a może i koźlak się jeszcze ostanie
                              Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                              Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                              Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                              Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                              Comment

                              • fuliano
                                Senior
                                • 07-2010
                                • 1825

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
                                A 26 nie chesz wpaść? Też będzię 50% a może i koźlak się jeszcze ostanie
                                Dokładnie, 26 grudnia i 6 stycznia cały dzień piwa za 50%
                                Ja się mam zamiar wybrać
                                Last edited by fuliano; 22-12-2010, 09:08.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎