Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

al. Jana Pawła II 82 (CH Arkadia), Bierhalle

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dadek
    Senior
    • 09-2005
    • 4577

    Czy uporządkowano w końcu sprawę promocji w godz. 15 - 17? Jak to ostatecznie wygląda na obecną chwilę, ile piw za 50% można zamówić? Jeśli ktoś z kolegów był ostatnio to proszę o info. Niestety najgorsze jest to że nie można się niczego jednoznacznie dowiedzieć od pracowników Bierhalle - interpretacja regulaminu promocji różni się w zależności od tego kogo się spytamy.

    Comment

    • purc
      Senior
      • 02-2009
      • 650

      Z ostatniej chwili - Maibocken 11 zł 0,4 l pycha będzie jeszcze 4-5 dni warto

      Comment

      • purc
        Senior
        • 02-2009
        • 650

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika purc Wyświetlenie odpowiedzi
        Z ostatniej chwili - Maibocken 11 zł 0,4 l pycha będzie jeszcze 4-5 dni warto
        oczywiście maibock
        Last edited by Maggyk; 10-05-2010, 14:35. Powód: poprawiono cytowanie

        Comment

        • Jurandofil
          Senior
          • 10-2007
          • 976

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dadek Wyświetlenie odpowiedzi
          Czy uporządkowano w końcu sprawę promocji w godz. 15 - 17? Jak to ostatecznie wygląda na obecną chwilę, ile piw za 50% można zamówić? Jeśli ktoś z kolegów był ostatnio to proszę o info. Niestety najgorsze jest to że nie można się niczego jednoznacznie dowiedzieć od pracowników Bierhalle - interpretacja regulaminu promocji różni się w zależności od tego kogo się spytamy.
          Bo regulaminu po prostu nie ma
          Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

          Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
          Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

          Comment

          • keto
            Senior
            • 07-2009
            • 388

            Korzystając z dnia wolnego odwiedziłem dzisiaj z moją połówką rzeczony lokal . W ofercie aktualnie pils i weizen, oba piwa wyśmienite. Przy zamawianiu siedliśmy blisko baru tak żeby patrzeć barmanowi na ręce . Trafiliśmy też na warzenie pilsa. Akurat Krzysztof przystąpił do gotowania brzeczki.
            Pozdrawiam
            Artur

            Comment

            • docent
              Senior
              • 10-2002
              • 5205

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika keto Wyświetlenie odpowiedzi
              W ofercie aktualnie pils i weizen, oba piwa wyśmienite.
              To nawet nie aktualnie ale na stałe. Pytanie co było trzecie bo to byłby pierwszy przypadek w Bierhalle Arkadia, że nie było trzeciego piwa rotacyjnego.
              Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
              Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
              Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
              Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

              Comment

              • keto
                Senior
                • 07-2009
                • 388

                No właśnie nie było . Liczyłem na coś innego.
                Pozdrawiam
                Artur

                Comment

                • Krzysztof
                  Senior
                  • 04-2001
                  • 1689

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika keto Wyświetlenie odpowiedzi
                  No właśnie nie było . Liczyłem na coś innego.
                  trzecim piwem bylo piwo: Pszeniczne Ciemne.
                  Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
                  www.twojmalybrowar.pl

                  Comment

                  • Twilight_Alehouse
                    Chmielowisko.pl
                    • 06-2004
                    • 6310

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysztof Wyświetlenie odpowiedzi
                    trzecim piwem bylo piwo: Pszeniczne Ciemne.
                    A długo jeszcze będzie dostępne?

                    Comment

                    • docent
                      Senior
                      • 10-2002
                      • 5205

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika keto Wyświetlenie odpowiedzi
                      No właśnie nie było . Liczyłem na coś innego.
                      No nieźle, a Krzysztof był obok
                      Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                      Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                      Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                      Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                      Comment

                      • keto
                        Senior
                        • 07-2009
                        • 388

                        Jakiś menadżer? na wstępie mnie poinformował tylko o tych dwóch rodzajach piw.
                        Pozdrawiam
                        Artur

                        Comment

                        • lisiewski
                          Senior
                          • 12-2009
                          • 459

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika keto Wyświetlenie odpowiedzi
                          Jakiś menadżer?
                          Żart? Zarejestrowany jesteś od lipca 2009 r. i Krzysztofa nie kojarzysz?

                          Comment

                          • Krzysztof
                            Senior
                            • 04-2001
                            • 1689

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika keto Wyświetlenie odpowiedzi
                            Jakiś menadżer? na wstępie mnie poinformował tylko o tych dwóch rodzajach piw.
                            Zapewniam, że przez cały dzień były dostepne trzy piwa. Jeżeli skojarzyłeś moją skromną osobe to nic nie stało na przeszkodzie, żeby mnie zagadnąć.
                            Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
                            www.twojmalybrowar.pl

                            Comment

                            • Krzysztof
                              Senior
                              • 04-2001
                              • 1689

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse Wyświetlenie odpowiedzi
                              A długo jeszcze będzie dostępne?
                              Trudno określić dokładny czas zakończenia sprzedaży. Sądzę, ze do końca tygodnia powinno wystarczyć.
                              Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
                              www.twojmalybrowar.pl

                              Comment

                              • keto
                                Senior
                                • 07-2009
                                • 388

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysztof Wyświetlenie odpowiedzi
                                Zapewniam, że przez cały dzień były dostepne trzy piwa. Jeżeli skojarzyłeś moją skromną osobe to nic nie stało na przeszkodzie, żeby mnie zagadnąć.
                                Krzysztof ja nie mam żadnych pretensji , może doszło do nieporozumienia. Następnym razem zagadnę.
                                Pozdrawiam
                                Artur

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎