Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Świętojańska 27/29, CeliBar

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • petrus33
    Gość
    • 01-2008
    • 888

    #16
    Ceny są bardzo przyzwoite, jak na piwa z butelki.
    Ale najważniejsze jest to, że drugiej knajpki, z takim wyborem piw w tych cenach nie ma w Warszawie. O Sketchu nie wspominam, bo to raczej jakiś żart jest, a nie piwiarnia

    Comment

    • VanPurRz
      Senior
      • 09-2008
      • 4229

      #17
      Petrus się strasznie zawziął na obronę knajpki i piwa z butelki. A prawda jest taka, że 7-8 PLn za piwo z butelki zapłaci tylko ktoś niespełna rozumu albo młody aspirujący dzieciak któremu się wydaje, że jest taki hohoho modny bo pije piwo z butelki w knajpie i przepłaca za nie kilkakrotnie.

      Ta knajpa nie ma szans na długie istnienie z takimi cenami. Ja sto razy bardziej wolę pójść na Mazowieckie z BECZKI za 6 PLN do Rock Baru na Śniadeckich.

      ps. A Koreby za 7 PLN to już masochizm
      "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

      Comment

      • petrus33
        Gość
        • 01-2008
        • 888

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
        Petrus się strasznie zawziął na obronę knajpki i piwa z butelki. A prawda jest taka, że 7-8 PLn za piwo z butelki zapłaci tylko ktoś niespełna rozumu albo młody aspirujący dzieciak któremu się wydaje, że jest taki hohoho modny bo pije piwo z butelki w knajpie i przepłaca za nie kilkakrotnie.

        Ta knajpa nie ma szans na długie istnienie z takimi cenami. Ja sto razy bardziej wolę pójść na Mazowieckie z BECZKI za 6 PLN do Rock Baru na Śniadeckich.

        ps. A Koreby za 7 PLN to już masochizm
        Wcale tej knajpki nie bronię, uważam jedynie, że takiego drugiego miejsca nie ma w Warszawie.
        Ceny piw butelkowych są zazwyczaj wyższe w Stolicy i sam dobrze o tym wiesz. Ktoś niespełna rozumu to zapłaci 12zł w Sketchu za butelkę. Też wolę piwo lane, ale w tym całym BarRocku można tylko i wyłącznie ssać Mazowieckie, bo innego nie mają !! A cena 6zł za 0.5L nie jest wcale dobrą ceną, bo jak sam wiesz w Bierhalle masz 1L za 10zł i to piwa lepszego od tego Mazowieckiego z Konstancina. Poza tym ja wolę duży wybór, nawet z butelki. W CeliBarze wybór jest ogromny, jak na Warszawę.

        O CeliBar się nie martw, bo istnieje już długo na rynku. Z takimi cenami na Starówce ta knajpka będzie prosperowała bez większych problemów. Ja chyba przestanę chodzić do innych miejsc, bo wybór tam jest bardzo lichy, wręcz biedą wieje. Oczywiście Bierhalle i BrowArmia zostaną na liście odwiedzin. Każdy ma wolny wybór.

        Comment

        • kosher
          Senior
          • 04-2005
          • 2294

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
          Petrus się strasznie zawziął na obronę knajpki i piwa z butelki. A prawda jest taka, że 7-8 PLn za piwo z butelki zapłaci tylko ktoś niespełna rozumu albo młody aspirujący dzieciak któremu się wydaje, że jest taki hohoho modny bo pije piwo z butelki w knajpie i przepłaca za nie kilkakrotnie.
          Ta knajpa nie ma szans na długie istnienie z takimi cenami. Ja sto razy bardziej wolę pójść na Mazowieckie z BECZKI za 6 PLN do Rock Baru na Śniadeckich.
          ps. A Koreby za 7 PLN to już masochizm
          Podpisuje się pod tym obiema rękami.
          Pertus33- szanuję Twój punkt widzenia, ale dla mnie 7-8 zł za piwo butelkowe w knajpie to już jest mocne przegięcie. To wolę tak naprawdę dołożyć 2 zł i wypić piwo w Bierhalle.

          Comment

          • iron
            Senior
            • 08-2002
            • 6703

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
            (...) A cena 6zł za 0.5L nie jest wcale dobrą ceną, bo jak sam wiesz w Bierhalle masz 1L za 10zł i to piwa lepszego od tego Mazowieckiego z Konstancina. Poza tym ja wolę duży wybór, nawet z butelki. W CeliBarze wybór jest ogromny, jak na Warszawę.(...)
            Od kiedy litr piwa w Bierhalle kosztuje 10 złotych?
            Last edited by iron; 01-12-2009, 18:06.
            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
            Rock, Honor, Ojczyzna

            Comment

            • Maggyk
              Szara Adminiscjencja
              • 05-2004
              • 5615

              #21
              O tym czy piwo w knajpie powinno być z beczki czy w butelkach jest już oddzielny temat. W tym proszę już jego nie poruszać. Powróćmy do opisywania lokalu, jako takiego.
              Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
              Piwo domowe -
              Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

              Reklama w BROWARZE
              PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

              Comment

              • petrus33
                Gość
                • 01-2008
                • 888

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron Wyświetlenie odpowiedzi
                Od kiedy litr piwa w Bierhalle kosztuje 10 złotych?
                Od zawsze.....w dniach roboczych między 15.00 a 17.00.
                Inne godziny mnie nie interesują.

                Comment

                • iron
                  Senior
                  • 08-2002
                  • 6703

                  #23
                  Mnie te godziny (15:00-17:00) nie interesują, bo jestem w pracy.
                  Podawanie cen promocyjnych jest cokolwiek mylące.
                  bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                  Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                  Rock, Honor, Ojczyzna

                  Comment

                  • Maggyk
                    Szara Adminiscjencja
                    • 05-2004
                    • 5615

                    #24
                    Proszę powrócić do tematu, którym na pewno nie są ceny w innych lokalach niż CeliBar.
                    Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                    Piwo domowe -
                    Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                    Reklama w BROWARZE
                    PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                    Comment

                    • Komar_Pafnucy
                      Senior
                      • 08-2005
                      • 1114

                      #25
                      Dla odmiany, napiszę coś na temat.

                      Wszystkie piwa po 8 zł, łącznie z beczkowym Żywcem.
                      Tzn. prawie wszystkie bo jedynym za 9 zł jest... Warka Strong. Osobliwe.
                      Na górze wystrój całkiem ok, muzyka leciała w tle i nie przeszkadzała. Dół zamknięty (pewnie byłem o zbyt wczesnej porze). Na uwagę zasługuje menu, napisane prawdopodobnie przez osobę obcojęzyczną. Spotkać w nim bowiem można takie wyrazy obce jak: "bezalkocholowe" i "zcharmonizowane". Dowiemy się także z niego, że Porter Witnicki to "kompromis między ciemnym a jasnym piwem". Oczywiście co innego przeczytamy o piwie Black Boss Porter. Co się pośmiałem to moje, ale do lokalu wrócę - chyba, że podwyżka cen stanie się cotygodniową regułą.
                      Last edited by Komar_Pafnucy; 01-12-2009, 20:45.

                      Multitap Crawl
                      Multitap Crawl na Facebook

                      "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
                      Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

                      Comment

                      • Piwosz306
                        Senior
                        • 10-2007
                        • 214

                        #26
                        Uważam, że Celibar imponuje wyborem piw, niestety butelkowych, ale zawsze wolę iść na dobre butelkowe na Starym Mieście, niż na jakąś masówę z kija za tę samą cenę albo drożej. Ceny są przyzwoite, oczywiście w Bierhalle piwo jest za 8zł za 0,4l, za naprawdę dobre piwo, ale nie oszukujmy się, tych piw jest 3 a nie 20, tak jak w Celibarze.
                        Czekamy cały czas na odpowiednik Degustatornii w Warszawie, ale jestem pewien, że i tak niektórzy z was będą narzekać. Niektórzy nie zrozumieli, że lokal gastronomiczny ma trochę inne wydatki niż sklep, i ceny nie mogą być jak w sklepie. A poza tym, uważam, że jak na lokal na jednej z głównych ulic warszawskiej Starówki, i na to, że ktoś sobie zawraca d. żeby te wszystkie piwa mieć, w tak niskich cenach, to naprawdę "szacun". Napewno tam będę wracał.

                        Comment

                        • petrus33
                          Gość
                          • 01-2008
                          • 888

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Komar_Pafnucy Wyświetlenie odpowiedzi
                          Wszystkie piwa po 8 zł, łącznie z beczkowym Żywcem
                          Jak ja tam byłem wszystkie 0.5L były po 7zł.
                          Zadzwoniłem dzisiaj i okazało się, że właściciel knajpki podniósł cenę do 8zł od 1 grudnia.
                          Piwa w cenie 7zł są cały czas dostępne, ale tylko od środy do soboty, od godziny 17.00.
                          *Proszę Admina o nie kasowanie tego postu, to są praktyczne informacje, a nie dyskusja o cenach.

                          Comment

                          • Komar_Pafnucy
                            Senior
                            • 08-2005
                            • 1114

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika petrus33 Wyświetlenie odpowiedzi
                            Piwa w cenie 7zł są cały czas dostępne, ale tylko od środy do soboty, od godziny 17.00.
                            Od 17 czy do 17? Bo jak "od" to mi się podoba taka promocja.

                            Gwoli ścisłości, oczywiście Noteckie (0,33) są po 5 zł.

                            Multitap Crawl
                            Multitap Crawl na Facebook

                            "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
                            Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

                            Comment

                            • petrus33
                              Gość
                              • 01-2008
                              • 888

                              #29
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Komar_Pafnucy Wyświetlenie odpowiedzi
                              Od 17 czy do 17? Bo jak "od" to mi się podoba taka promocja.
                              Gwoli ścisłości, oczywiście Noteckie (0,33) są po 5 zł.
                              Powiedziano mi od 17.00.
                              Zadzwoń i się dowiedz sam. W czym problem ?
                              Minuta rozmowy dużo nie kosztuje.
                              Telefon podałem.

                              Comment

                              • Cannabee776i99
                                Senior
                                • 08-2009
                                • 658

                                #30
                                Byłem w niedzielę wieczorem. Czarnkowa i Jagiełły nie było, był za to Konstancin. Piwo w cenie 8pln, 0,33 nie było. Trochę pretensjonalny system podawania butelek wraz ze szklankami do stolika, choć podchodzi się zamawiać do baru. Wystrój może być, choć klimatu tam raczej brakuje. Sporo obcokrajowców.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎