Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Świętojańska 27/29, CeliBar

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • petrus33
    Gość
    • 01-2008
    • 888

    #61
    W CeliBarze wróciły piwa
    Jak zawsze spory wybór piw butelkowych. Naliczyłem około 25 piw, zabrakło niestety Ambera. Ceny na takim samym poziomie, czyli 7-8zł za butelkę. W piątek nie było wolnego miejsca, widać, że się towarzystwo za złotym trunkiem stęskniło bardzo.

    Comment

    • Tapir
      Senior
      • 10-2009
      • 730

      #62
      Nadal nie ma nic z beczki?
      Nie mam problemu z alkoholem. Mam problem z pieniędzmi na alkohol.

      Comment

      • petrus33
        Gość
        • 01-2008
        • 888

        #63
        Z beczki Żywiec lub Lech, nawet się nie pytałem, bo nie pijam.

        Comment

        • j_Q
          Senior
          • 10-2009
          • 176

          #64
          Byłem w ostatni piątek. Wybór spory, ale piwo, brrrrrrrr...., ciepłe! Zgroza normalnie
          Tradycyjnie już o szklankę do piwa trzeba specjalnie poprosić - większość pije z butelek.

          Comment

          • tfur
            Senior
            • 05-2006
            • 1303

            #65
            według informacji zza baru, od jutra już tylko - lody, lody, lody...
            veni, emi, bibi

            Comment

            • Komar_Pafnucy
              Senior
              • 08-2005
              • 1114

              #66
              Lokal znowu działa jako knajpa. O dziwo w sobotę mieli nawet coś z beczki. Niestety była to Wiśnia w Piwie.

              Multitap Crawl
              Multitap Crawl na Facebook

              "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
              Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

              Comment

              • lisiewski
                Senior
                • 12-2009
                • 459

                #67
                Byłem dziś pierwszy raz w tym miejscu. Podszedłem do tematu ostrożnie i z rezerwą. Początkowo moje obawy wydawały się słuszne (wyeksponowane nalewaki Żywca i Heńka). Jeżeli chodzi o sensowniejsze piwa, to należy zapytać o to obsługę. Okazało się, że z kija można dostać jeszcze dwa piwa z olsztyńskiego Kormorana: Miodne (7zł) i Rześkie (ceny nie znam). Ja zamówiłem jednak Atak Chmielu z Pinty! Piwo zostało podane wraz ze szklanką (BK), temperatura optymalna. Największym zaskoczeniem okazała się cena - 8 zł! W warszawskich sklepach to piwo kosztuje 6,5-7 zł. Nie zauważyłem ludzi pijących z gwinta. Piwnica jest czynna od środy do soboty. Chętnie odwiedzę to miejsce jeszcze nie raz.

                Comment

                • tfur
                  Senior
                  • 05-2006
                  • 1303

                  #68
                  wczoraj z nalewaka nadal brackie (średnie) oraz dwa kormorany (rześkie i śliwka).
                  w butli dostępne dwie pinty: jak w dym i czarna dziura (pyszna). wszystko nadal po 8 zł. git.
                  veni, emi, bibi

                  Comment

                  • Piecia
                    Senior
                    • 02-2002
                    • 3307

                    #69
                    Byłem wczoraj - z beczki Wiśnia w Piwie i Rześkie (sala na dole) oraz Brackie (na górze). Brackie zepsute (strasznie kwaśne - początkowo podejrzewałem że to nie jest Brackie, ale kolor i piana odpowiadały temu piwu). Z butelek wybór duży - także Pinty po 8 zł. Dól dla palących, co odbija się niestety na atmosferze i samopoczuciu dnia następnego.
                    Koniec i bomba,
                    Kto nie pije ten trąba !!!
                    __________________________
                    piję bo lubię!

                    Comment

                    • m-ajkel
                      Member
                      • 06-2007
                      • 32

                      #70
                      Jest Lubuskie z beczki za 8 zł.

                      Comment

                      • dyczkin
                        Serce w kolorze blaugrana
                        • 05-2011
                        • 3657

                        #71
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika m-ajkel Wyświetlenie odpowiedzi
                        Jest Lubuskie z beczki za 8 zł.
                        Normalnie rarytas.
                        Volenti Non Fit Iniuria // Białe jest białe, czarne jest czarne, a czerwone jest wredne!

                        Moje warzenie // Piwny Wojownik

                        Po co wolność // Żyję w kraju // Żydowskie roszczenia // Jaka róża taki cierń

                        Etykiety z wypitych piw osobiście: 2605 z 41 krajów. Zagranica: 785 // Polska: 1820

                        Comment

                        • VanPurRz
                          Senior
                          • 09-2008
                          • 4229

                          #72
                          Lubuskie byłoby zachęcające za...4 złote. Za 8-9 można mieć w Wawie już na szczęście ciekawe piwa i nie trzeba mocno przepłacać za przeciętnego jasnego lagera.
                          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                          Comment

                          • legart
                            Senior
                            • 06-2012
                            • 913

                            #73
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                            Lubuskie byłoby zachęcające za...4 złote. Za 8-9 można mieć w Wawie już na szczęście ciekawe piwa i nie trzeba mocno przepłacać za przeciętnego jasnego lagera.
                            Po Drugiej Stronie Lustra widziałem Lubuskie z beczki po 5. Ot taki zamienik Namysłowa - najtańsze na kranach...

                            Comment

                            • Komar_Pafnucy
                              Senior
                              • 08-2005
                              • 1114

                              #74
                              Celibarowi konkurencja troszkę odjechała.
                              Ale czego oczekiwać od sezonowego lokalu, który w lato jest lodziarnią...
                              Dodam, dla przyjezdnych, że do PDSL jest stamtąd właściwie jeden przystanek tramwajem.
                              Last edited by Komar_Pafnucy; 26-11-2012, 11:34.

                              Multitap Crawl
                              Multitap Crawl na Facebook

                              "Kilgore Trout napisał kiedyś opowiadanie w formie rozmowy między dwoma drożdżami.
                              Spożywając cukier i dusząc się we własnych ekskrementach dyskutowały nad celem życia."

                              Comment

                              • Jurandofil
                                Senior
                                • 10-2007
                                • 976

                                #75
                                Nie będzie dobrych informacji...
                                Rezerwacja na prawie 30 osób na 3 grudnia.
                                Specjalne otwarcie dołu (bar, który normalnie otwarty jest od środy do soboty).
                                Zaliczka 300zł na poczet rachunku jako zabezpieczenie konieczności zatrudnienia dodatkowej osoby do baru na to popołudnie.
                                Na razie jeszcze jest nieźle.

                                Beczka: wiśnia z Kormorana, Lubuskie z Witnicy i Brackie z Cieszyna (8zł).
                                Duży wybór butelek (ale po 10zł, bączki po 6zł).

                                Kończą się beczki Wiśni i Lubuskiego. Nic nie podpinają. Wyczuwam kłamstwo, że nie czekają żadne beczki, bo dostawy są w środy, a w vikend wszystko zeszło. Już nie raz słyszałem takie teksty w tego typu lokalach. Szkoda...

                                Po przekroczeniu kwoty 300zł zamykamy rachunek (bo już 300zł zapłaciliśmy w zaliczce) i dalej każdy ma płacić sam na bieżąco. Uwaga! Po zamknięciu rachunku obsługa przyjmuje pieniądze na jego poczet od osób, które kończą już wizytę i wychodzą. Chcą zapłacić za Piwo nie wiedząć, że rachunek został już uregulowany.
                                Smutne... Prawda szybko wyszła na jaw.

                                Nie wrócę tam
                                Nie wrócę tam nawet jak będzie haloweenowa promocja beczka za 6zł jak w tym roku 1.XI.
                                Trudno. Życie toczy się dalej.
                                Znam osoby pijące koncerniaki, mimo że próbowały PIWA. Już nie potrafię im pomóc...

                                Maciek urodził się po zamknięciu Browarów Warmińsko-Mazurskich "JURAND" w Olsztynie. Będą musiały mu wystarczyć wspomnienia taty...
                                Mateusz z kolei... w okresie wielkiego bumu browarów kontraktowych i minibrowarów restauracyjnych. Czego się ze mną napije za kilkanaście lat?

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎