Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Szczyrzyc, Szczyrzyc 195, Browar Marysia

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pancernik
    Senior
    • 09-2005
    • 9733

    #31
    Kurde-balans... Chciałem za tydzień, bądąc z nart powracającym, zajrzeć i zdegustować, a raczej nalać i wywieźć do domowej degustacji "marysine" piwa.
    Zadzwoniłem... Pani była bardzo miła, ale... Kicha... Nie będzie niczego, jak obiecywał onegdaj pewien kolo we wzorzystym swetrze... .

    Comment

    • anteks
      maruda
      • 08-2003
      • 10738

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
      Kurde-balans... Chciałem za tydzień, bądąc z nart powracającym, zajrzeć i zdegustować, a raczej nalać i wywieźć do domowej degustacji "marysine" piwa.
      Zadzwoniłem... Pani była bardzo miła, ale... Kicha... Nie będzie niczego, jak obiecywał onegdaj pewien kolo we wzorzystym swetrze... .
      Przestali warzyć ?
      Mniej książków więcej piwa

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9733

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
        Przestali warzyć ?
        Na szczęście nie. Warzo . Ale piwo uwarzone będzie w sprzedaży najwcześniej za dwa tygodnie... Szlag! Biednemu zawsze piana w oczy .

        Comment

        • leona
          PremiumUżytkownik
          • 07-2009
          • 5853

          #34
          A trzy tygodnie temu piwowar mówił, że będzie za 20 dni.
          Obsuw?

          Comment

          • e-prezes
            Senior
            • 05-2002
            • 19167

            #35
            Oooo, to albo mają większy zbyt, albo mieli przestój technologiczny. Oby to pierwsze.

            Comment

            • leona
              PremiumUżytkownik
              • 07-2009
              • 5853

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
              Oooo, to albo mają większy zbyt, albo mieli przestój technologiczny. Oby to pierwsze.
              Hm, dokładnego cytatu nie pamiętam ale w przybliżeniu było to mniej więcej tak:
              "Tylko turyści piją to piwo"
              Co wobec faktu, że turystów w zimie jak na lekarstwo to moim zdaniem był przestój

              Comment

              • VanPurRz
                Senior
                • 09-2008
                • 4229

                #37
                Jest to zbyt mała miejscowość aby utrzymał się tam browar. Moim zdaniem jedynym rozwiązaniem jest otworzenie firmowego lokalu w Krakowie.
                Z trzech czterech turystycznych miesięcy może być ciężko przeżyć.
                "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                Comment

                • Seta
                  Piję piwo
                  • 10-2002
                  • 6964

                  #38
                  Hmmm... Zythum - powiało liberalizmem - nie poznaję Kolegi...
                  Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

                  Comment

                  • VanPurRz
                    Senior
                    • 09-2008
                    • 4229

                    #39
                    A co to ma wspólnego z liberalizmem???????
                    PW jak chcesz mi wyjasnić
                    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                    Comment

                    • leona
                      PremiumUżytkownik
                      • 07-2009
                      • 5853

                      #40
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                      Jest to zbyt mała miejscowość aby utrzymał się tam browar. Moim zdaniem jedynym rozwiązaniem jest otworzenie firmowego lokalu w Krakowie.
                      Z trzech czterech turystycznych miesięcy może być ciężko przeżyć.
                      Z tego co wiem jeden z krakowskich lokali chciał/rozważał włączenie szczyrzyckiego piwa do oferty. Jak dotąd w nalewakach nie zagościło.

                      PS: czy taki mikrobrowar może sprzedawać swoje piwo innym knajpom?

                      Comment

                      • toto
                        Senior
                        • 12-2006
                        • 949

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                        Z tego co wiem jeden z krakowskich lokali chciał/rozważał włączenie szczyrzyckiego piwa do oferty. Jak dotąd w nalewakach nie zagościło.

                        PS: czy taki mikrobrowar może sprzedawać swoje piwo innym knajpom?
                        Może, pod warunkiem, że wykupi odpowiednią koncesję. Koszt: kilka tysięcy rocznie.

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19167

                          #42
                          Zaraz po uruchomieniu miałem info od 2 lokali krakowskich o sprawdzenie takiej możliwości. Zapewne pozostałe specjalistyczne też by się dołączyły jeśli by tylko była taka okazja. Nie wspominając o sklepach specjalistycznych w całej Polsce. Wiem, że są rozważane takie formy poszerzenia sprzedaży, ale to tylko plany.

                          Comment

                          • Pendragon
                            Senior
                            • 03-2006
                            • 13950

                            #43
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pancernik Wyświetlenie odpowiedzi
                            Na szczęście nie. Warzo . Ale piwo uwarzone będzie w sprzedaży najwcześniej za dwa tygodnie... Szlag! Biednemu zawsze piana w oczy .
                            I co, jest już w sprzedaży? Bo chcę tam być w przyszłym tygodniu.

                            moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                            Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                            Comment

                            • pawelharfa
                              Junior
                              • 08-2008
                              • 7

                              #44
                              jest dostępne miodowe 14 i niedługo 12-stk

                              Comment

                              • e-prezes
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 19167

                                #45
                                Ech, zatęskniłem...

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎