Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Stolarska 6, Pierwszy Lokal Na Stolarskiej Po Lewej Stronie Idąc Od Małego Rynku

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cez
    Senior
    • 01-2003
    • 1789

    #31
    Czy wiadomo o jej powrocie do tegoż lokalu?
    Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19167

      #32
      Skoro inne lokale mają, to raczej jest to problem z dowozem.

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19167

        #33
        Amber i Dark (z Zawiercia) z ozdobą nalewaka do Smoków (relakspolowych) i "wajchami" od Smoczej Głowy (Browar Stary Kraków) leje się dla ciebie po 7 złociszy. Dark dziś był mniamuśny ale to już nie ten lokal co dawniej
        Last edited by e-prezes; 02-12-2008, 18:48.

        Comment

        • VanPurRz
          Senior
          • 09-2008
          • 4229

          #34
          Mnie ten lokal się baaardzo podoba. Z magnetofonu leciał Breakout, jakieś Kaziki i Kulty plus trochę jazzu. Mało piwne ale w sumie wygodne (szczególnie do wariactw z dzieckiem) kanapy (już na szczęście podniszczone i tworzące klimat). I piwo, piwo piwo - hitem tego wyjazdu i ostatnich miesięcy jest dla mnie Dark i Amber z Bonera. Cudo, cudo, cudo. Chciało się jeszcze i jeszcze. Dark w typie stout, Amber w typie moim zdaniem bitter.
          "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

          Comment

          • VanPurRz
            Senior
            • 09-2008
            • 4229

            #35
            I nadal mi się podoba. Czekając tu na pociąg do Rabki spędziłem z samego rana cudowne godziny. Piwo tak pyszne, że nie wyrażę słowami - wielka chwała Zawierciu za pokuszenie się o wyjście daleko poza polskie tradycje piwne. Do tego świetne kanapki w rozsądnych cenach. Czego chcieć więcej? Może minimalnego obniżenia ceny Smoczych Głów z 7 na 6 PLN
            "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

            Comment

            • pizmak666
              Senior
              • 12-2006
              • 1898

              #36
              Jeśli chodzi o Zawiercie to najlepsze w Szynku,a cenowo bardziej spodziewam się 8PLN niż 6.
              „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

              "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

              Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

              Comment

              • Pankracy
                Senior
                • 10-2007
                • 2770

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
                Czego chcieć więcej?
                Żeby takie miejsca były w Warszawie.

                Comment

                • docent
                  Senior
                  • 10-2002
                  • 5205

                  #38
                  Nadal dostępne Zawiercie w świetnej cenie 7 pln biorąc pod uwagę, że stąd zaledwie kilka kroków na Rynek Główny. Niestety nie miałem czasu spróbować jakości serwowanego tu piwa...
                  Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                  Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                  Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                  Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                  Comment

                  • pizmak666
                    Senior
                    • 12-2006
                    • 1898

                    #39
                    Jakieś dwa tygodnie temu pojawiły się butelki:komplet Zawiercia oraz pszenica z Brzeska
                    i niepasteryzowany Kasztelan
                    „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                    "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                    Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                    Comment

                    • abernacka
                      Senior
                      • 12-2003
                      • 10837

                      #40
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pizmak666 Wyświetlenie odpowiedzi
                      (...) oraz pszenica z Brzeska
                      (...)
                      O! To jest wiadomość!
                      Piwna turystyka według abernackiego

                      Comment

                      • toto
                        Senior
                        • 12-2006
                        • 949

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika docent Wyświetlenie odpowiedzi
                        Nadal dostępne Zawiercie w świetnej cenie 7 pln biorąc pod uwagę, że stąd zaledwie kilka kroków na Rynek Główny. Niestety nie miałem czasu spróbować jakości serwowanego tu piwa...
                        Piwo (Dark i Amber, czyli obecnie Zawiercie Czekoladowe i Bursztynowe) dobre, cena również (a zwłaszcza parametr cena vs. lokalizacja). Inne trunki (Tyskie) nie wiem czy dobre.
                        Można przyczepić się tylko 2 rzeczy: łyżeczkowania piany przy nalewaniu i uporczywego używania nazwy Smocza Głowa (napisy na ścianie za barem).
                        Last edited by toto; 02-11-2010, 13:39.

                        Comment

                        • dadek
                          Senior
                          • 09-2005
                          • 4568

                          #42
                          Lane piwa z Zawiercia są świetne! Dużo lepsze niż wersje butelkowe. Mlaskaliśmy z Jurandofilem z zachwytu aż się po starówce niosło.

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pizmak666 Wyświetlenie odpowiedzi
                          ...oraz pszenica z Brzeska
                          A to taka pszenica z Brzeska jak ja z Honolulu

                          Comment

                          • pizmak666
                            Senior
                            • 12-2006
                            • 1898

                            #43
                            Ciekawe jeszcze ile osób nabije sobie posta na tym Brzesku.
                            „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

                            "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

                            Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

                            Comment

                            • abernacka
                              Senior
                              • 12-2003
                              • 10837

                              #44
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pizmak666 Wyświetlenie odpowiedzi
                              Ciekawe jeszcze ile osób nabije sobie posta na tym Brzesku.
                              Może wielu. Takie babole trzeba piętnować!
                              Piwna turystyka według abernackiego

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23805

                                #45
                                Teraz proszę przeczytaj swoje spostrzeżenie z postu http://www.browar.biz/forum/showpost...9&postcount=40 i powiedz mi Marcinie czy biorąc pod uwagę liczbę postów nie na temat jaką to wygnerowało, to wg Ciebie taka ironiocznie-sarkastyczna uwaga jest sensownym nakierowaniem człeka w stronę prawidłowej wiedzy na ten temat?
                                Last edited by ART; 04-11-2010, 12:57.
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎