Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Kupa 3, Omerta

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • delvish
    Senior
    • 11-2004
    • 3508

    Irish całkiem smaczny, karmelowy, lekki, ze świetną, pozostającą do samego końca kufla drobnoziarnistą pianą. Duże zaskoczenie na plus. Dla odmiany Zwierzyniec już zupełnie bezpłciowy. Bardzo słaby. Na pozostałych nalewakach Perła i Żywe.
    Z butelkowych ciekawostek Remus i Srebrny Smok w butli 0,7l z korkowym zamknięciem.
    "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
    (Frank Zappa)

    "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

    Comment

    • bazuka
      Junior
      • 06-2009
      • 16

      czy jest jeszcze szansa na Żywe niefiltrowane z browaru Koreb? Bo wszyscy mówią, ze rewelacyjne...

      Comment

      • rugby
        Ka mate! Ka ora !
        • 08-2007
        • 376

        Jeszcze coś może wygrzebiemy z lodówki. A dzisiaj popołudniem zapraszamy na "lane" Nakielskie Jasne z Krajana, Irish Beer z Kormorana (jeszcze trochę zostało), Zwierzyniec i tradycyjnie Żywe z Ambera. Wieczorem mamy mały pokaz slajdów więc można się trochę "ukulturalnić".
        Omerta Pub & more...
        Kraków, ul. Warszauera 3/ Kupa 3

        www.omerta.com.pl

        Comment

        • rugby
          Ka mate! Ka ora !
          • 08-2007
          • 376

          A dzisiaj lejemy między innymi Koźlaka z Ambera.
          Omerta Pub & more...
          Kraków, ul. Warszauera 3/ Kupa 3

          www.omerta.com.pl

          Comment

          • bazuka
            Junior
            • 06-2009
            • 16

            Udało mi się i wspaniali barmani "wygrzebali" dla mnie żywe z Koreba Pycha!!! I z tego co zauważyłam, to Koźlak się skończył i teraz w nalewaku jest Irish z Kormorana.

            Comment

            • rugby
              Ka mate! Ka ora !
              • 08-2007
              • 376

              Na dzisiaj zaplanowana zupełna nowość w nalewaku !!! Premium z Kormorana.
              Zapraszamy.
              Omerta Pub & more...
              Kraków, ul. Warszauera 3/ Kupa 3

              www.omerta.com.pl

              Comment

              • smakoszek
                Member
                • 05-2009
                • 62

                No, no, no... rozpieszczacie klientów. W imieniu wszystkich fanów browaru Kormoran - DZIĘKUJĘ !

                Comment

                • rugby
                  Ka mate! Ka ora !
                  • 08-2007
                  • 376

                  W nalewakach same rarytasy: Koźlak z Ambera, Żywe Niefiltrowane z tegoż samego browaru, Nakielskie Jasne z Krajana oraz Miodowe z Ciechanowa.
                  W butelkach dojechały Porter Łódzki, Porter Staropolski, Staropolskie Mocne, Abbe z Połczyna. Zapraszamy
                  Omerta Pub & more...
                  Kraków, ul. Warszauera 3/ Kupa 3

                  www.omerta.com.pl

                  Comment

                  • singerek
                    Senior
                    • 04-2005
                    • 285

                    Zapomniałeś jeszcze o Twierdzowym z Raciborza, Jubilacie z GABa i Kujawskim Mocnym z Krajana

                    Comment

                    • skitof
                      Senior
                      • 11-2007
                      • 2478

                      Lokal pierwsza klasa:
                      1. Świetne piwa w nalewakach: Ciechan Miodowe, Żywe niefiltrowane, Koźlak Ambera, Nakielskie Jasne, a kiedy skończył się Ciechan podpięty został Zwierzyniec.
                      2. Świetne piwa w butelkach - kilkadziesiąt rodzajów
                      3. Świetna karta piw: na pierwszych dwóch stronach wyniki konkursu browar.bizu na najlepsze piwa, na następnych kilkunastu prezentacja najlepszych piw: wklejone etykieta, krawatka i opis
                      4. Świetna kultura podawania i nalewania piw z beczki i butelki. Na pytanie klienta czy dostanie piwo z sokiem dla dziewczyny - stanowcza odpowiedź: u nas nie dolewamy soku do piw.
                      5. Świetny klimat: nie jest to ani klasyczna karczma, ani nowoczesny lokal. Idealnie wpisuje się w Kazimierz i w degustację najlepszych piw.

                      A na Kazimierzu miałem jeszcze przygodę z Policją. Zaparkowałem na Szerokiej, gdzie akurat rozkręcał się Szalom na Szerokiej. Tłumy ludzi, występy, tańce, zabawa, a do mnie podchodzi Policja. Pomyślałem sobie: Co to nawet Policja z Izraela przyjechała, i to uzbrojona? Nie chciałem z nimi gadać. A tu się okazało, że to Policja Polska w nowych mundurach i chyba z nową bronią na wierzchu. Totalne zaskoczenie. Nie tylko nie widziałem, ale nawet nie wiedziałem, że Policja ma nowe mundury. Nowe mundury robią wrażenie, podobnie jak i Żywe Niefiltrowane z beczki!!!

                      W Krakowie będę ponownie w sierpniu. I już wiem, że Kupa to adres i cel numer 1.

                      Comment

                      • rugby
                        Ka mate! Ka ora !
                        • 08-2007
                        • 376

                        W tym tygodniu w nelewakach pojawią się: Irish Beer z Kormorana, Żywe z Ambera ( będzie wersja niefiltrowana), Miodowe z Ciechanowa, Zwierzyniec z Perły.
                        Zapraszamy.
                        Omerta Pub & more...
                        Kraków, ul. Warszauera 3/ Kupa 3

                        www.omerta.com.pl

                        Comment

                        • singerek
                          Senior
                          • 04-2005
                          • 285

                          Obecnie na nalewakach Magnus, Żywe, Zwierzyniec i Jagiełło Specjal.

                          Comment

                          • singerek
                            Senior
                            • 04-2005
                            • 285

                            Magnus już przeszedł do historii, podobnie jak Jagiełło Specjal.
                            Teraz na nalewakach Koźlak z Ambera, Żywe, Zwierzyniec i Perła.

                            Comment

                            • e-prezes
                              Senior
                              • 05-2002
                              • 19167

                              Będę dziś Pewnie po raz ostatni

                              Comment

                              • smakoszek
                                Member
                                • 05-2009
                                • 62

                                Wiem, ze juz dawno "po ptakach" ale Jagiełło lany był jakiś taki wyjątkowo dobry. Tylko tłum taki przy barze, że doprosić się nie szło.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎