Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

św. Tomasza 35 / Św. Krzyża, House of Beer

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MarcinKa
    Senior
    • 02-2005
    • 2729

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
    No to już chyba trzeci lokal jaki znam w tym miejscu. Przed "jadłem" było jeszcze jakieś restauracyjśsko z zadęciem latino....
    El Paso (restauracja w sieci Taco Mexicano).

    Byłem wczoraj. Lali: Zawiercie Amber i Miodowe, Fortuna Srebrny Smok, Perła, Černá Hora Kamelot i Svyturys Baltas Alus. Do tego cała masa butelek.
    Miły lokal, dobry do pogadania, uprzejma obsługa. Fajnie, że pojawił się następny lokal, gdzie serwują kilka ciekawych piw. Warto tam zaglądnąć.
    To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

    Comment

    • skitof
      Senior
      • 11-2007
      • 2478

      #17
      Byłem wczoraj i trzeba przyznać, że wybór piw świetny. Butelkowych jest ok. 100 wystawionych w regale za barem. W nalewakach 6. Z polskich Perła Chmielowa i Srebrny Smok. Oficjalnie sklep figuruje pod adresem Św. Tomasza 35, ale wejście jest od Św. Krzyża. Mimo że piwa tu królują to w karcie o piwach jednak ani słowa. Są kawy, herbaty, drinki i in, ale zestawu piw brak. Pod tym względem warto wzorować się na Omercie - ich karty chyba nic nie przebije.

      Comment

      • lopeq
        Junior
        • 09-2010
        • 3

        #18
        Wczoraj miałem tam przyjemność z lanymi smoczymi głowami - ciemną i miodową, a z butelek z pilsweserem i miodowym kiperem, wszystkie po 7 zł. Jest jeszcze motyw - piwo dnia za 5 zł, codziennie inne, wczoraj np. trafiłem na perłę. Za piwo dla tej knajpki 10/10

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19167

          #19
          Smoczej Głowy już nie warzą od dawna.

          Comment

          • pizmak666
            Senior
            • 12-2006
            • 1898

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
            Smoczej Głowy już nie warzą od dawna.
            W głowach większości konsumentów i właścicieli niektórych lokali Smocza Głowa istnieje i ma się bardzo dobrze.
            „Wam kury szczać prowadzić, a nie politykę robić”

            "Pamiętaj, że piwo, które nawarzysz inni pić będą-nawarzone zatem winno być więcej niż dobre".

            Nie jestem certyfikowanym sędzią PSPD.

            Comment

            • lopeq
              Junior
              • 09-2010
              • 3

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
              Smoczej Głowy już nie warzą od dawna.
              Hmm, faktycznie. Jednakże nawet na paragonie, który wyrzuciłem dzisiaj rano, widniało dumne SMOCZA GŁOWA MIO 7.00, co więcej ciemną SG leją stale na ul. Stolarskiej w takiej kawiarni o pokręconej nazwie (pierwszy lokal na stolarskiej idąc od małego rynku cośtam cośtam..) Ale kto to warzy, nie mam pojęcia..

              Comment

              • e-prezes
                Senior
                • 05-2002
                • 19167

                #22
                Wszystkie Browar na Jurze, już tak chyba od roku.

                Comment

                • Cez
                  Senior
                  • 01-2003
                  • 1789

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika lopeq Wyświetlenie odpowiedzi
                  Wczoraj miałem tam przyjemność z lanymi smoczymi głowami - ciemną i miodową, a z butelek z pilsweserem i miodowym kiperem, wszystkie po 7 zł. Jest jeszcze motyw - piwo dnia za 5 zł, codziennie inne, wczoraj np. trafiłem na perłę. Za piwo dla tej knajpki 10/10
                  Perła za 5? To nie "perła"
                  Masz stare niepotrzebne rzeczy, to napisz.

                  Comment

                  • leona
                    PremiumUżytkownik
                    • 07-2009
                    • 5853

                    #24
                    Piwo dnia (dzisiaj Góralskie z Grybowa) 5 zł, reszta (poza "angolami) 8 zł.
                    Lane dzisiaj Urpiner 10tka, Svituris Baltas, Miodowe z Zawiercia.

                    Comment

                    • leona
                      PremiumUżytkownik
                      • 07-2009
                      • 5853

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                      Piwo dnia (dzisiaj Góralskie z Grybowa) 5 zł, reszta (poza "angolami) 8 zł.
                      Lane dzisiaj Urpiner 10tka, Svituris Baltas, Miodowe z Zawiercia.
                      Leona jak będziesz dzisiaj to sprawdź co tam leją bo chyba przez miesiąc coś się zmieniło?

                      Comment

                      • leona
                        PremiumUżytkownik
                        • 07-2009
                        • 5853

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
                        Leona jak będziesz dzisiaj to sprawdź co tam leją bo chyba przez miesiąc coś się zmieniło?
                        Pewnie tak ale załoga albo zarobiona i wszystko im miga albo na fejsbuku siedzi

                        Comment

                        • e-prezes
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 19167

                          #27
                          A dlaczego ty gadasz sam z sobą?

                          Comment

                          • leona
                            PremiumUżytkownik
                            • 07-2009
                            • 5853

                            #28
                            Monologu ciąg dalszy
                            Lane jest Lubuskie, Bursztynowe z Zawiercia, pszenica Svituris, 14tka Cerna Hora i najciekawszy chyba, witnicki Black Boss.

                            Comment

                            • rohozecky
                              PremiumUżytkownik
                              • 11-2008
                              • 1837

                              #29
                              No dobrze , żeby nie było tylko monologu: nazwa fatalna, mnie zniechęca już na wejściu.
                              ... a poza tym twierdzę, że SAB Miller winien zostać zniszczony.

                              Comment

                              • e-prezes
                                Senior
                                • 05-2002
                                • 19167

                                #30
                                A mnie się kojarzy z house of pleasure czyli dobrze.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎