Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

św. Tomasza 35 / Św. Krzyża, House of Beer

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Antylop
    Senior
    • 10-2009
    • 1415

    #61
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
    Dziś za 5 miloslawski pilzner. Poza tym dwa ciemne piwa (porter i stout) Wow! Gdzieś na mieście słyszałem że stouty to nie są piwa na lato. Cieszę się tutaj nie wierzą w takie bzdury.
    Ja też nie wierzę.
    W "Czterdziestolatku" (odcinek 10) młody Jan Nowicki miał teorię że podczas upałów należy pić napoje wysokoprocentowe dla wyrównania różnicy temperatur
    Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19167

      #62
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika VanPurRz Wyświetlenie odpowiedzi
      Dół od 18.00. Od tej godziny full ludzi, wcześniej pustawo. Całkiem niezły klimacik, nawet jezeli do siedzenia są kanapy (na których bardziej chce mi się spać niż piwo pić), na szczęście kanapy są już rozprute i stare Wybór mnie nie powalał, nie był może tragiczny ale miałem jedno/dwa piwka które naprawdę warto było wypić. Oferta dnia to piwo za 5, były Krusovice. Mają własne podstawki.
      Ogólnie warto raz wpaść, ale nie jest to miejsce do którego chciałbym często wpadać. Takie raczej bezpłciowe czyli pasujące dzisiejszym młodym i wykształconym
      Miejsce mocno zapełnione turystami gadającymi różnymi językami. Istna wieża Babel :-) mimo wielu zakamarków ciężko o miejsce wieczorem. Wybór jak wszędzie.

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19167

        #63
        Po dość mocnym wejściu Tenczynka w punkty rozlewne w stolicy Małopolski nie dziwi ich pils po 8 PLN w promce tutaj. 12-ście kranów na górze z całkiem szerokim wyborem. Ceny juz mniej zachęcające.

        Comment

        Przetwarzanie...
        X
        😀
        🥰
        🤢
        😎
        😡
        👍
        👎