Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Józefa 6, Strefa Piwa

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • MINIAKos
    Senior
    • 02-2010
    • 151

    #16
    Ja tam na 17 chyba przyjdę. Dziewczyna przecież trafi

    Comment

    • dreads
      Basowy
      • 09-2009
      • 520

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika laybythesea Wyświetlenie odpowiedzi
      piwnych lokali tu wybór jest niezły, to jeszcze nie znalazłem tego jednego miejsca, gdzie chciałbym wrócić
      Kolejnemu w głowie się poprzewracało
      Zapraszam do Gdańska, tu dopiero jest bieda. Jak czytam o tym, co dzieje się w Krakowie, jaki jest tu wybór w sklepach i knajpach piwnych, to aż język mi się przekręca i chciałby na południe

      Szczerze mówiąc, obserwuję ten wątek, bo jak pies ogrodnika liczę na to, że jednak nic ciekawego na krany nie zawita ale wewnętrznie czuję, że Strefa Piwa przywali między oczy
      Krakowowi już teraz gratuluję kolejnego świetnego piwnego miejsca, mam nadzieje je wkrótce odwiedzić. Nie martwcie się Krakusy, Euro nie macie, ale za to pysznego piwa pod dostatkiem

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23799

        #18
        Dreads Ty marudo skończona! Przyjedź do Opola, to odszczekasz to co napisałeś o Gdańsku
        Last edited by ART; 17-11-2011, 23:55.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • MarcinKa
          Senior
          • 02-2005
          • 2729

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dreads Wyświetlenie odpowiedzi
          Nie martwcie się Krakusy, Euro nie macie, ale za to pysznego piwa pod dostatkiem
          Nie zamieniłbym się
          Jutro to raczej nie uda mi się wpaść, ale co się odwlecze....
          A jak już koncert życzeń, to ja proponuję coś ze Staňkúv Rukodělný Pivovárek, najlepiej Rejtar Jantarový Ovesný Speciál, jakaś Matuška... A jak by się dało jeszcze słowackiego Kalteneckera...
          Powodzenia
          To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

          Comment

          • dreads
            Basowy
            • 09-2009
            • 520

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
            Dreads Ty marudo skończona! Przyjedź do Opola, to odszczekasz to co napisałeś o Gdańsku
            Brzmi jak groźba no dobra, od dzisiaj postaram się pamiętać o tych, co mają jeszcze gorzej niż ja

            Nie zamieniłbym się
            Ja nie będę taki kategoryczny w swoim zdaniu

            Comment

            • Strefa-Piwa
              PiwBiz
              • 06-2010
              • 1804

              #21
              Wreszcie znalazłem chwile żeby napisać to co najważniejsze, czyli piwka na start.

              1. Tucher Weizen
              2. Tucher Dunkel
              3. Lindemans Kriek
              4. Policka 11
              5. Svijansky Rytir
              6. Rychnov Kastan
              7. Kocour IPA Samurai
              8. Flying Dog Raging Bitch
              9. Krakonos 10

              Zapraszamy
              Strefa Piwa
              ul. Krowoderska 37
              31-141 Kraków
              www.strefa-piwa.pl
              www.facebook.com/StrefaPiwa
              www.facebook.com/StrefaPiwaPub

              Comment

              • leona
                PremiumUżytkownik
                • 07-2009
                • 5853

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Strefa-Piwa Wyświetlenie odpowiedzi
                Wreszcie znalazłem chwile żeby napisać to co najważniejsze, czyli piwka na start.

                1. Tucher Weizen
                2. Tucher Dunkel
                3. Lindemans Kriek
                4. Policka 11
                5. Svijansky Rytir
                6. Rychnov Kastan
                7. Kocour IPA Samurai
                8. Flying Dog Raging Bitch
                9. Krakonos 10

                Zapraszamy
                W takim razie już się zbieram

                Comment

                • sienioo
                  Senior
                  • 12-2008
                  • 177

                  #23
                  Ale smakołyki Ja też się zbieram i lecę do was! A

                  Comment

                  • sienioo
                    Senior
                    • 12-2008
                    • 177

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sienioo Wyświetlenie odpowiedzi
                    Ale smakołyki Ja też się zbieram i lecę do was! A
                    Byliśmy, zwiedziliśmy i wypiliśmy smakołyki zaserwowane nam a teraz wrażenia i opinie:
                    - wybór i ceny piw bardzo fajne i przystępne za Policke 0,5l 7zł Kriek i Flying Dog za 0,3l cena bardzo przystępna poniżej 10zł.
                    - z piw dostępna jest Belgia, Holandia, USA i trochę PL - Pinty, Ciechany i Miodne widziałem.
                    - ludzi nawet sporo, zjawiła się też jakaś duża grupka obcokrajowców
                    - oczywiście jak to bywa na otwarciach to zagościli "konkurenci" - była ekipa Omerty i House of Beer
                    - wystrój na pewno ciekawy, ale czegoś brakuje... Niby fajnie, ale jakby zbyt chaotycznie, oświetlenie in plus.
                    - muzyka niespójna - leci kawałek nawet głośno z ostrym rockiem, a nagle po nim wyciszenie i coś wolnego Stinga leciało, nawet nie słyszałem co
                    - obsługa - Panowie musicie trochę popracować nad tym - więcej optymizmu, "uśmiechu".
                    Na koniec oby więcej takich miejsc z takim piwem

                    Comment

                    • delvish
                      Senior
                      • 11-2004
                      • 3508

                      #25
                      Jakie są godziny otwarcia?
                      "You can't be a real country unless you have a beer and an airline - it helps if you have some kind of a football team, or some nuclear weapons, but at the very least you need a beer."
                      (Frank Zappa)

                      "It is not from the benevolence of the butcher, the brewer, or the baker that we expect our dinner, but from their regard to their own interest. We address ourselves, not to their humanity but to their self-love" (Adam Smith)

                      Comment

                      • leona
                        PremiumUżytkownik
                        • 07-2009
                        • 5853

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika delvish Wyświetlenie odpowiedzi
                        Jakie są godziny otwarcia?
                        Mówią, że od 15tej. A wczoraj sprawdzaliśmy, która to jest "do ostatniego klienta" i jest to baaardzo późno... a może wcześnie?

                        Comment

                        • MarcinKa
                          Senior
                          • 02-2005
                          • 2729

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarcinKa Wyświetlenie odpowiedzi
                          Jutro to raczej nie uda mi się wpaść....
                          Się udało
                          Niewielki pub z wielką ilością Wielkiego piwa
                          Dwie salki z barem pomiędzy. Jena bardziej oficjalne, druga kameralna.
                          Fajny lokal po prostu.
                          Czasu miałem mało, więc tylko 3 piwa wypiłem. Kocour IPA Samurai jest genialny, na Fluing Doga Raging Bitch Belgian Style IPA trochę czasu zabrakło i wypiłem szybko, ale czuć że jest nietuzinkowy, Rychnovský Kaštan został przyćmiony przez "konkurentów". Po prostu, IPY z pipy są genialne
                          To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                          Comment

                          • dons1
                            Junior
                            • 02-2008
                            • 8

                            #28
                            Panowie Tak Trzymac!
                            Kapitalne otwarcie.
                            Oby tak dalej
                            Czekam na kolejne piwne niespodzianki

                            Comment

                            • stachelbeere
                              Junior
                              • 11-2011
                              • 1

                              #29
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sienioo Wyświetlenie odpowiedzi
                              Byliśmy, zwiedziliśmy i wypiliśmy smakołyki zaserwowane nam a teraz wrażenia i opinie:
                              - wybór i ceny piw bardzo fajne i przystępne za Policke 0,5l 7zł Kriek i Flying Dog za 0,3l cena bardzo przystępna poniżej 10zł.
                              - z piw dostępna jest Belgia, Holandia, USA i trochę PL - Pinty, Ciechany i Miodne widziałem.
                              - ludzi nawet sporo, zjawiła się też jakaś duża grupka obcokrajowców
                              - oczywiście jak to bywa na otwarciach to zagościli "konkurenci" - była ekipa Omerty i House of Beer
                              - wystrój na pewno ciekawy, ale czegoś brakuje... Niby fajnie, ale jakby zbyt chaotycznie, oświetlenie in plus.
                              - muzyka niespójna - leci kawałek nawet głośno z ostrym rockiem, a nagle po nim wyciszenie i coś wolnego Stinga leciało, nawet nie słyszałem co
                              - obsługa - Panowie musicie trochę popracować nad tym - więcej optymizmu, "uśmiechu".
                              Na koniec oby więcej takich miejsc z takim piwem
                              duża grupka obcokrajowców pozdrawia

                              Comment

                              • chemmobile
                                Senior
                                • 03-2009
                                • 2168

                                #30
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarcinKa Wyświetlenie odpowiedzi
                                Rychnovský Kaštan został przyćmiony przez "konkurentów". Po prostu, IPY z pipy są genialne
                                Aj, piłeś te piwa w niewłaściwej kolejności i dlatego "przyćmiło" Kaštana
                                Fajnie wiedzieć, że jest już drugi lokal w Polsce, który leje z kranu piwa z Rychnova.
                                Wtrącę swoje trzy grosze i polecę rychnovskiego Zilvara jako piwo sesyjne. Fajnie chmielona desitka niefiltrowana nadaje się idealnie na długie posiedzenia, a także jako starter do innych piw.
                                Last edited by chemmobile; 19-11-2011, 15:15.
                                Lwówek Śląski - 800 lat tradycji piwowarskich.
                                Kto piwem szynkuje, dawać ma właściwą miarę, kto to ominie, zapłaci 4 białe grosze kary - lwóweckie prawo piwowarskie AD 1609

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎