Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Opole - Sławice, Ceglana 2a, Hotel & Browar Słociak

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Prusak
    Senior
    • 07-2005
    • 4312

    #91
    Tak jak gdzieś już pisałem: teraz browar jest w granicach Opola.

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13949

      #92
      W związku z powiększeniem Opola i włączeniem Sławic w jego granice, zmieniam tytuł tematu.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • Pancernik
        Senior
        • 09-2005
        • 9732

        #93
        Wracając ze Zlotu, miałem słaby dzień.
        W Słociaku usłyszałem "przepraszamy, nieczynne, mamy poprawiny".
        Na plus dodam, że po zakupieniu wszystkich dostępnych w butelkach piw pan kelner specjalnie pofatygował się, aby wyjaśnić moje wątpliwości, dotyczące miejsca warzenia jednego z nich. Piszę to bez ironii...

        Comment

        • leona
          PremiumUżytkownik
          • 07-2009
          • 5853

          #94
          Browar można śmiało omijać. Nie wiem co tam się dzieje ale każde piwo jest gorsze niż 3-4 lata temu. Można się nie rozwijać ale żeby tak... zwijać?

          Comment

          • Jaroslav
            Senior
            • 10-2005
            • 967

            #95
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika leona Wyświetlenie odpowiedzi
            Browar można śmiało omijać. Nie wiem co tam się dzieje ale każde piwo jest gorsze niż 3-4 lata temu. Można się nie rozwijać ale żeby tak... zwijać?
            Potwierdzam. Z 4 dostępnych piw średni poziom prezentowało tylko Opolskie Jasne.
            Trzy pozostałe były ciężkie do zmęczenia nawet w formie deski degustacyjnej (pszenica
            niepijalna). Wizyta w browarze była dużym rozczarowaniem.

            Comment

            • Pancernik
              Senior
              • 09-2005
              • 9732

              #96
              Kilka tygodni temu, jadąc na weekendową eksplorację południowo-zachodnich rubieży, zdecydowaliśmy się zjeść obiad w "Słociaku" i kupić "nawynosy".
              Cóż, w rzeczywistości post(?)pandemicznej nie ma co grymasić, obiekt wielki i nieprzytulny, obsługa "zardzewiała", jedzenie... jadalne, piwa... pijalne.
              Wizytę w domu weselno-komunijnym (uważam, że określenie "hotel" jest nieco na wyrost) "Słociak" uważam za odbytą, zaliczoną... i tyle.

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎