Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Wetlina 113, Chata Wędrowca

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • TTOP
    Senior
    • 03-2013
    • 449

    #16
    Nikt się tu nie wynurzył co i jak ostatnio tam słychać, więc samo poszedłem w długi weekend sierpniowy. Można zażartować, że jest to mini-multitap - 7 kranów z piwami czeskimi/słowackimi (Primator, Kozel, Svijany) do tego 3 krany z polskimi koncernami. Ceny - polskie 5zł/0,5l, reszta 7zl. Knajpa rozbudowana, fajny wystrój, jest i sklep z piwem, można sobie nabyć i wypić w domku/szlaku czy gdzie tam kto lubi. Atmosfera jednak słaba - gość przy barze (chyba właściciel albo co najmniej osoba zajmująca się sprowadzaniem piwa) niekumaty i niemiły. Jak zacząłem ogrzewać dłońmi piwo w sniffterze to się oburzył, że temp jest 5 stopni i taka powinna być, kupa ludzi (to też wina terminu) z tyskim z sokiem.. Słowem - potencjał jest, warto zajrzeć w mniej obleganym terminie, może i z klimatem będzie lepiej. Na plus fantastyczny widok z tarasu...

    Comment

    • Warzywo
      Senior
      • 08-2016
      • 955

      #17
      Wnętrza lokalu, ceny i całość wybitnie turystyczna i pretensjonalna. Nie moja bajka. Za to można kupić sobie piwko lane w sklepie i usiąść na zewnątrz i tam jest już bardziej klimatycznie.
      Ale ceny w sklepie warszawskie lany Bażant kosztował 12 zł. Był też spory wybór butelek z Ursy w podobnych cenach.

      Comment

      • Rzeszowiak
        Piwny Radykał
        • 04-2009
        • 1596

        #18
        Aktualnie z beczki Saris jasny i ciemny, Bazant i pszeniczne z Łańcuta.

        Comment

        • Rzeszowiak
          Piwny Radykał
          • 04-2009
          • 1596

          #19
          Bazanta zastąpił Staropramen. Reszta bez zmian, Sarisy po 15 zł, niewarte uwagi. Ceny posiłków nadal wyjątkowo wygórowane.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎