Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gdańsk, Podwale Grodzkie 4, Browar PG4

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Senior
    • 05-2002
    • 19167

    #46
    Piwa /a pilem 3, wedzone, stout i pils/ smaczne. Szklo tylko jeden wzor na sprzedaz. Podstawek brak i nie beda udostepniane. Szkoda, ze w droge mozna zabrac tylko 2 litrowe butle z piwem za solidna kaucja.
    Last edited by e-prezes; 24-08-2017, 15:07.

    Comment

    • Estrelicia
      Senior
      • 09-2014
      • 108

      #47
      Potwierdzam, ze deska degustacyjna nie należy do najtańszych ale dedykowane pod każde piwo zakąski warto skosztować. Na dzień dzisiejszy 27.08 zabrakło butelek i piwa nie można kupić na wynos Z informacji uzyskanych na miejscu, za około miesiąc, będzie można zaopatrzyć się w butelki 0,5l. Polecam odwiedzić i oprócz piwa skosztować pysznej piwnej zupy, żeberek czy smażonej ryby. Moim zdaniem jedzenie jest rewelacyjne. Zazdroszczę znajomym, którzy w przyszłym miesiącu będą mieli okazję odwiedzić ten browar

      Comment

      • e-prezes
        Senior
        • 05-2002
        • 19167

        #48
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Estrelicia Wyświetlenie odpowiedzi
        Potwierdzam, ze deska degustacyjna nie należy do najtańszych ale dedykowane pod każde piwo zakąski warto skosztować. Na dzień dzisiejszy 27.08 zabrakło butelek i piwa nie można kupić na wynos Z informacji uzyskanych na miejscu, za około miesiąc, będzie można zaopatrzyć się w butelki 0,5l. Polecam odwiedzić i oprócz piwa skosztować pysznej piwnej zupy, żeberek czy smażonej ryby. Moim zdaniem jedzenie jest rewelacyjne. Zazdroszczę znajomym, którzy w przyszłym miesiącu będą mieli okazję odwiedzić ten browar
        Zupa była w menu, ale mimo, że kilka spróbowałem na Pomorzu tej nie. Szukałem czegoś innego w tym momencie. Wierzę, że kuchnia jest smaczna, ale ceny mnie nie przekonywały. To nie lokal dla mnie!
        Cieszy, że będą butelki 0,5l. Nawet napełniane przy pomocy prymitywnej napełniarki będą bardziej poszukiwaną atrakcją. Tym bardziej, że konkurencja takowe ma.

        Comment

        • Estrelicia
          Senior
          • 09-2014
          • 108

          #49
          No tak. Jest trochę jakby....luksusowo
          Last edited by Estrelicia; 28-08-2017, 05:45.

          Comment

          • Pancernik
            Senior
            • 09-2005
            • 9733

            #50
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes Wyświetlenie odpowiedzi
            Cieszy, że będą butelki 0,5l.
            Telefonowałem do browaru, próbując ustalić, czy mają sens odwiedziny "zmotoryzowane", czyli piwo na wynos.
            Bardzo miła pani poinformowała mnie, że są dostępne jedynie ozdobne flasze dwulitrowe w cenie ponad PLN 80.
            Dobra informacja była taka, że niebawem będą rozlewane butelki 0,5l, trwa proces akceptacji wzorów graficznych etykiet.

            Comment

            • Gringo
              Senior
              • 07-2007
              • 2151

              #51
              Dziwny trochę to lokal, tzn dziwna obsługa.
              Wchodzimy 3 osobowym składem o 17:45, siadamy przy stoliku z napisem rezerwacja 20:00, po czym przychodzi Pani i delikatnie sugeruje że chyba na nas już czas. Deklarujemy że wypijemy po 2 piwa i coś zjemy a o 19:30 to już po nas nawet wspomnienia nie będzie, ale Pani się upiera że kuchnia wolno wydaje jedzenie i nic z tego nie będzie. Dostaliśmy zgodę na jedno piwo - Oktoberfest Bier - nowość za 12 zł za 0,4. Znowu przychodzi sympatyczna pani mówić że kuchnia się wyrobi w czasie i podaje menu- ale zasady to zasady. Trochę żałuję czytając teraz zachwyty nad jedzeniem.
              Lokal fajny z gwarną i biesiadną atmosferą.

              Comment

              • Antylop
                Senior
                • 10-2009
                • 1415

                #52
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gringo Wyświetlenie odpowiedzi
                Dziwny trochę to lokal, tzn dziwna obsługa.
                Wchodzimy 3 osobowym składem o 17:45, siadamy przy stoliku z napisem rezerwacja 20:00, po czym przychodzi Pani i delikatnie sugeruje że chyba na nas już czas. Deklarujemy że wypijemy po 2 piwa i coś zjemy a o 19:30 to już po nas nawet wspomnienia nie będzie, ale Pani się upiera że kuchnia wolno wydaje jedzenie i nic z tego nie będzie. Dostaliśmy zgodę na jedno piwo - Oktoberfest Bier - nowość za 12 zł za 0,4. Znowu przychodzi sympatyczna pani mówić że kuchnia się wyrobi w czasie i podaje menu- ale zasady to zasady. Trochę żałuję czytając teraz zachwyty nad jedzeniem.
                Lokal fajny z gwarną i biesiadną atmosferą.
                Znakomite ceny mamy ostatnio w gdańskich browarach restauracyjnych...
                Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

                Comment

                • Gringo
                  Senior
                  • 07-2007
                  • 2151

                  #53
                  Oj tak, ale nie tylko w browarach restauracyjnych. Na szlaku trójmiejskim piłem w Gdyni Primatora z butelki po 12 zł. No cóż, pewnie taki popyt

                  Comment

                  • Antylop
                    Senior
                    • 10-2009
                    • 1415

                    #54
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gringo Wyświetlenie odpowiedzi
                    Oj tak, ale nie tylko w browarach restauracyjnych. Na szlaku trójmiejskim piłem w Gdyni Primatora z butelki po 12 zł. No cóż, pewnie taki popyt
                    Taki drapieżny marketing...
                    Z przyjemnoscią go hejtuję
                    Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

                    Comment

                    • skandal
                      Senior
                      • 05-2002
                      • 1439

                      #55
                      Pił ktoś już to Oktoberfestbier? Wczoraj piłem miałem wrażenie że jest goszkie i lekko cierpkie. Ale możeto wina czegoś co jadłem wcześniej.

                      Comment

                      • Pendragon
                        Senior
                        • 03-2006
                        • 13950

                        #56
                        Jest jak piszesz, zjadłeś coś, co wypaczyło smak.
                        Piłem w piątek i było bardzo dobre - słodowe i gładkie w odbiorze.

                        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                        Comment

                        • beaviso
                          Senior
                          • 02-2010
                          • 215

                          #57
                          Piłem tydzień temu i było fantastyczne
                          Pewnie dlatego, że mogłem wypić tylko jedno, ze względu na planowaną jazdę za kilka godzin... Wówczas smakuje podwójnie. Ale innym, nie-kierowcom, również _bardzo_ smakowało. Ono jedli hamburgery, ja "wątrobianą". I grało cacy!

                          M.

                          Comment

                          • skandal
                            Senior
                            • 05-2002
                            • 1439

                            #58
                            No to dobrze Dziwne by było bo mają przecież dośc dopracowane piwa. Dzięki.

                            Comment

                            • hassan10
                              Member
                              • 10-2010
                              • 40

                              #59
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skandal Wyświetlenie odpowiedzi
                              Pił ktoś już to Oktoberfestbier? Wczoraj piłem miałem wrażenie że jest goszkie i lekko cierpkie. Ale możeto wina czegoś co jadłem wcześniej.
                              Chyba miało być "gorzkie".

                              Comment

                              • Vortex
                                Senior
                                • 12-2011
                                • 153

                                #60
                                Lokal/browar urządzony z dużym rozmachem. szklana fasada i kadzie zaraz przy wejściu robią wrażenie. Wystrój na bogato, kanapy w drewnie wyłożone poduszkami, które są przypięte skórzanymi paskami do oparcia. Piwo ważone na niemiecką nutę, smakowo naprawdę dobry poziom, solidna treściwa pszenica, Red IPA już trochę wyszła ciężko, ale OK. Problemem była nieaktualna karta z piwami co spowodowało małe zamieszanie. Plusem lokalizacja, wysiadając z pociągu można od razu rozpocząć gdański szlak piwny. Ceny dość wysokie, ale klientela (przynajmniej podczas mojej wizyty) zdecydowanie zagraniczna, więc można to zrozumieć. Oferta kulinarna na karcie wyglądała ciekawie, może uda się coś skonsumować przy następnej wyprawie.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎