Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gdańsk, Św. Ducha 119/121, Pub Duszek [zamknięte]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Łapa
    Senior
    • 12-2007
    • 314

    #91
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Antylop Wyświetlenie odpowiedzi
    Czy ktoś wie co dzieje się w Duszku ?
    Był/jest jakiś remont ?
    Co obecnie na kranach ?
    Remontu nie było. Niestety mam wrażenie, że z każdą moją wizyta stan pubu jest coraz gorszy.

    Wczoraj lane były:
    Obołoń Premium,
    Obołoń Svitle.
    Oba za 7 zł.

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13950

      #92
      Po wielu, wielu miesiącach (czyżby 1,5 roku?), w ramach kontrrewolucji odwiedziłem dziś Duszka. Wszystko po staremu, tylko butelkowych piw o połowę mniej. 3 krany, z czego czynne dwa - był Skalak jasny (11) i Obołoń Aksamytowe. zdecydowałem się na tego drugiego.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • Łapa
        Senior
        • 12-2007
        • 314

        #93
        Wczoraj:
        1 Skalák - Tmavé,
        2. Skalák - Premium,
        3. Obołoń - Aksamitowe.

        Niestety smród stęchlizny na poziomie -1 jest za każdym razem bardziej intensywny. Gdyby nie nasza chęć do wsparcia Ukrainy, poprzez kupno ich piwa z ich kraju, wyszlibyśmy po kilku sekundach.

        Comment

        • Łapa
          Senior
          • 12-2007
          • 314

          #94
          Czy Duszek jest jeszcze czynny?
          Ostatnio jak szedłem św. Ducha to wyglądało jakby się zwinął. Znajomi też mi mówili, że od jakiegoś czasu jest zamknięte.

          Comment

          • Carlo22
            Senior
            • 05-2012
            • 182

            #95
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Łapa Wyświetlenie odpowiedzi
            Czy Duszek jest jeszcze czynny?
            Ostatnio jak szedłem św. Ducha to wyglądało jakby się zwinął. Znajomi też mi mówili, że od jakiegoś czasu jest zamknięte.
            Z tego co wiem to właściciele mieli jakieś problemy i pub jest zamknięty. Może ten artykuł Cię zainteresuje, jeśli go nie czytałeś:

            HTML:
            http://namonciaku.pl/3miasto/1,113053,17300618,Pub_Duszek_znalazl_nowego_wlasciciela__Biuro_Prezydenta_.html

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13950

              #96
              Jest chętny na prowadzenie Duszka. Artykuł trochę juz stary, ciekawe czy coś się w tej sprawie zmieniło

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              • Łapa
                Senior
                • 12-2007
                • 314

                #97
                W lokalu po Duszku otworzyła się nowa knajpka. Mają cztery nalewaki, ale jeszcze czekają na koncesję. Trzeba się zainteresować tematem, żeby przypadkiem nie zaczęli lać Książęcego.
                Cztery krany to idealny zestaw na na przykład trzy stałe piwa z Opata albo innego czeskiego browaru i cydr albo lany kwas chlebowy. Tego ostatniego u nas nie ma, a szkoda. A jeszcze lepiej by było, na laną Kofolę

                Comment

                • Pendragon
                  Senior
                  • 03-2006
                  • 13950

                  #98
                  A jak się nazywa?

                  moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


                  Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

                  Comment

                  • Antylop
                    Senior
                    • 10-2009
                    • 1415

                    #99
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Łapa Wyświetlenie odpowiedzi
                    W lokalu po Duszku otworzyła się nowa knajpka. Mają cztery nalewaki, ale jeszcze czekają na koncesję. Trzeba się zainteresować tematem, żeby przypadkiem nie zaczęli lać Książęcego.
                    Cztery krany to idealny zestaw na na przykład trzy stałe piwa z Opata albo innego czeskiego browaru i cydr albo lany kwas chlebowy. Tego ostatniego u nas nie ma, a szkoda. A jeszcze lepiej by było, na laną Kofolę
                    Podejdę tam w wolnej chwili.
                    Ale wtedy to już będą tam lać Mikkellery i De Moleny
                    Piwo jest dowodem na to, że Bóg nas kocha...

                    Comment

                    • Łapa
                      Senior
                      • 12-2007
                      • 314

                      Nazwy niestety nie pamiętam.
                      Antylop, myślę że to jest miejsce idealne na jakieś piwa z bardziej głównego nurtu. Coś czeskiego bez rotacji, albo na przykład zestaw piw z Raciborza lub Kormorana. Niestety w Gdańsku ciężko napić się tego typu trunków.

                      Comment

                      • Łapa
                        Senior
                        • 12-2007
                        • 314

                        W miejscu Duszka otworzył się pub Sch. Schopenhauer
                        http://www.browar.biz/forum/showthread.php?t=118569

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎