Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gdańsk, Garbary 1 (wejście od Podgarbary), Irish Pub Piwnica

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ptc
    Senior
    • 11-2001
    • 366

    Gdańsk, Garbary 1 (wejście od Podgarbary), Irish Pub Piwnica

    Wejścia szukamy raczej od ulicy Podgarbary, przez mały domek :-) znajdujący się na podwórku pomiędzy ulicami Garbary,Ogarna, Podgarbary, Długa. Dwa piętra w dół i w starej piwnicy możemy się napić m. in. beczkowego Murphys Irish Stout 12/0.5 i Paulaner Hefe-Weissbeer.

    Piwo tylko ciemne - Towarzystwo milosnikow piw ciemnych
  • Pendragon
    Senior
    • 03-2006
    • 13950

    #2
    Nie wiem jak rozumieć post przedmócy, ale ja go zrozumiałem tak, że Paulaner jest beczkowy, tymczasem jest tam tylko butelkowy za.. 10 zl
    Myślę, że jednak łatwiej trafić tam od razu z Długiej - pierwsza bardzo wąska uliczka od razu za Złotą Brama. Lokal raczej hałaśliwy, można obejrzeć Polsat Sport, są też rzutki.

    moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


    Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

    Comment

    • ptc
      Senior
      • 11-2001
      • 366

      #3
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
      Nie wiem jak rozumieć post przedmócy, ale ja go zrozumiałem tak, że Paulaner jest beczkowy, tymczasem jest tam tylko butelkowy za.. 10 zl
      Piłem tylko Murphys i wydawało mi się że widzę nalewak Paulanera. Przepraszam jeśli było to tylko moje złudzenie.

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pendragon Wyświetlenie odpowiedzi
      Myślę, że jednak łatwiej trafić tam od razu z Długiej - pierwsza bardzo wąska uliczka od razu za Złotą Brama.
      Ta uliczka nazywa się właśnie Podgarbary.

      Piwo tylko ciemne - Towarzystwo milosnikow piw ciemnych

      Comment

      • Pendragon
        Senior
        • 03-2006
        • 13950

        #4
        Może akurat zabrakło, to mi nalano z butelki...

        moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


        Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

        Comment

        • Pendragon
          Senior
          • 03-2006
          • 13950

          #5
          Nalewak Paulanera nadal stoi, ale to piwo dziś też tylko z butelki, więc chyba należy traktować to jako ozdobę. Za to z sąsiedniego toczy się Murphy's Irish Stout. I co prawda cena nie zachęca - 13 zł (0,5 litra, nie pinta), to piwko jest bardzo smaczne. Do tego leją Warkę, Warkę Strong i Heinekena. Był też tajemniczy 6 nalewak, ale nie pytałem czy coś z niego się toczy. pewnie Żywiec, Specjal albo pusty. Do tego 2 telewizory z transmisjami sportowymi, są też dartsy. Na jedno irlandzkie można wpaść.
          Last edited by Pendragon; 30-11-2011, 22:46.

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • dipeone
            Senior
            • 05-2010
            • 741

            #6
            Z kija dzisiaj był Murphy's ,Warka (chyba czerwona), Żywiec i Heineken.
            Piłem to pierwsze oczywiście, piwo bardzo smaczne, trochę zbyt zimne ,ale po ogrzaniu zyskało na smaku. Miało rewelacyjną pianę.
            Co do lokalu to zbyt dużo miejsca nie ma (nam akurat się udało trafić ostatni wolny stolik) i jest trochę zimno (tak twierdzi moja Połowica ,bo mi jest niemal zawsze ciepło).
            Murphy's za 13 złotych /0,5l.
            Telewizory są dwa (na jednym leciała piłka nożna a a na drugim tenis).
            Muzyka nie w klimacie Irlandzkim.

            Comment

            • Pendragon
              Senior
              • 03-2006
              • 13950

              #7

              moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


              Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

              Comment

              Przetwarzanie...
              X
              😀
              🥰
              🤢
              😎
              😡
              👍
              👎