Ogłoszenie

Collapse

Zasady działu Knajpy/puby polskie

Zasady opisywania lokali:

1) Bardzo proszę o opisywanie każdego lokalu w osobnym temacie,
czyli jeden lokal, jeden temat

2) nazwa tematu powinna mieć strukturę:
miasto, adres, nazwa lokalu
Jeżeli zaś miasto zostało wydzielone jako osobny dział:
adres, nazwa lokalu

Z góry dziękuję za stosowanie się do tych prostych zasad. Mam nadzieję, że ułatwi nam to poruszanie się po tym dziale

Ważne: Piwa proszę komentować i oceniać w dziale Piwo konkretnie, a w tym dziale proszę się powstrzymać od oceny piwnego asortymentu, bo jednym dane piwa smakują, a innym nie.
See more
See less

Gdańsk, Chlebnicka 2, No To Cyk

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Szamaka
    Junior
    • 05-2012
    • 1

    #16
    Zmiana godzin No to cyk

    Dokładnie z tego co mi wiadomo to No to cyk działa już od 12 do 2 a w piątek i sobotę od 12 do 5, fajna alternatywa dla Absa

    Comment

    • Pendragon
      Senior
      • 03-2006
      • 13950

      #17
      Co do butelkowych, to wczoraj były: Noteckie (zielone), Noteckie (czerwone), Eire, Łomża Niepasteryzowana, Łomża Wyborowe, Łomża Mocna, Kasztelan Jasne Pełne. Wszystko oczywiście w bączkach. Z beczki Kasztelan Niepasteryzowany, w kuflu 0.4. Ciężko to było dopić, ale dałem radę.

      moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


      Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

      Comment

      • Łapa
        Senior
        • 12-2007
        • 314

        #18
        Od pewnego czasu nie leją już Kasztelana. Zastąpił go Okocim, cena bez zmian.

        Comment

        • coachu
          Senior
          • 09-2005
          • 225

          #19
          Byłem w No To Cyk kilka razy, ale przez myśl mi nie przeszło, by w takim miejscu zamawiać piwo, tu się wchodzi raczej na inszą degustację a dobre piwo jest niedaleko...
          golonka – główny powód, dla którego Bóg stworzył świnię

          (...) do gospody wszedł Szwejk, który kazał sobie podać ciemne piwo, dodając znacząco:
          - Bo w Wiedniu też dziś mają żałobę.

          Comment

          • Carlo22
            Senior
            • 05-2012
            • 182

            #20
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika coachu Wyświetlenie odpowiedzi
            Byłem w No To Cyk kilka razy, ale przez myśl mi nie przeszło, by w takim miejscu zamawiać piwo, tu się wchodzi raczej na inszą degustację a dobre piwo jest niedaleko...
            Fakt, do lokali tego typu chodzi się raczej na mocniejszy trunek Tym bardziej, że piwo w takich lokalach mają przeważnie 0,33 i/lub 0,4 w dodatku żadne tam dobre. A w cyku mają bardzo dobrego tatara i żurek - testowałem

            Comment

            • Flocculus
              Junior
              • 07-2014
              • 1

              #21
              Chcesz być skatowany przez ochronę - zapraszam

              Przed chwilą byłem świadkiem jak ochroniarz klubu kopał w głowę leżącego nieagresywnego klienta gdyż podejrzewał że ten być może wyniósł pokal (nie wyniósł). Sytuacja zakończyła się odwiezieniem klienta do szpitala - nie polecam, do tej pory pierwsze miejsce w którym spotkałem się z tak karygodnym zachowaniem ochrony, a trochę tych miejsc już zwiedziłem.

              Comment

              • coachu
                Senior
                • 09-2005
                • 225

                #22
                Nigdy w tym lokalu nie widziałem ochroniarza, ale fakt faktem nocą i rankiem tam nigdy nie byłem, ale daję Ci wiarę. No cóż, tak właśnie wygląda brutalne acz prawdziwe oblicze kapitalizmu made in Poland, prywaciarz woli zapłacić pensję ochroniarzowi niż stracić kilkanaście pokali miesięcznie, a później płacz i zgrzytanie zębów, że mu się biznes nie dopina... Ochroniarza bym tu akurat winił w najmniejszym stopniu, on jest tylko najemnikiem, odpowiedzialność w takim przypadku ponosi ZAWSZE kierownictwo.
                golonka – główny powód, dla którego Bóg stworzył świnię

                (...) do gospody wszedł Szwejk, który kazał sobie podać ciemne piwo, dodając znacząco:
                - Bo w Wiedniu też dziś mają żałobę.

                Comment

                • beaviso
                  Senior
                  • 02-2010
                  • 215

                  #23
                  Jak byłem 2 lata temu, to ochroniarz był obecny - akurat przyszedł do pracy, przywitał się z barmanem i otrzymał herbatę czy kawę Siedział z boku i łypał posępnie.

                  M.
                  Last edited by beaviso; 06-07-2014, 23:54.

                  Comment

                  Przetwarzanie...
                  X
                  😀
                  🥰
                  🤢
                  😎
                  😡
                  👍
                  👎